Arama sonuçları: *

• Users: ULUBEY
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

Yardım 2. Monitor calismiyor

Arkadaslar sistemim vok entry 1. Monitor asus tuf 27 inc 75 hz 1 ms hdmi vga cikis var sadece ve 2. Monitor vga Durum biraz karisik yardim ederseniz cok sevinirim. Ekran karti 1650 hdmi ile 1.monitor calisiyor 2. Monitorde vga cikisi oldugu icin donusturucu aldim fakat calismadi hatta...
  2. U

Oyuncu koltugu onerebilecek var mi?

Butce 1000-1500tl arasi Daha once hic oyuncu koltugu kullanmadim belirttigim fiyat bandinda fp bir koltuk onerir misiniz?
  3. U

Ince hesap gaming gecesi urun yardimi

Arkadaslar bana monitor ve kulaklik lazim urunler arasinda secim yapamadim yardimci olur musunuz? Monitor Asus un 27 inc 75 hz 1 ms lik monitoru 1.5k Dell 27 inc 144hz 1 ms 1780tl Kulaklik James Donkey 712 248tl James Donkey 710 199tl Hangilerini secmeliyim lutfen destek
  4. U

Yeni cikan vok sistem hakkında

Arkadaslar dun cikan vok entry sistemi gec gordum ve stokta yoktu sabah 10 gibi tekrar girdim stokta yaziyordu ve siparis verdim once ki konuda m2 destegi yok falan denilmis anakartin fakat benim siparisimde anakartta m2 de yazmakta dikkatlice bakinca videoya videoda ki anakart asus ex-h510m-v3...
  5. U

8k ya sistem onerebilecek var mi?

Merhabalar arkadaslar 8k ya monitor dahil sistem onerir misiniz butcemi biraz asabilirim ama 9k yi da gecmesin :)
  6. U

8k butce ile 2. El sistem alinir mi?

Arkadaslar letgo da 8k bandinda 2 tane pc buldum fakat karar veremiyorum siz olsaniz hangisini secerdiniz? Sistem 1 : ryzen 5 3600 gtx 1650s asus 23.8 monitor asus klavye mouse kulaklik set fiyat 7750tl Sistem 2: intel 3 10100f gtx 1660 Detaylar foto da Lutfen yorumlarimizi esiegemeyin...
  7. U

Max 7k lik sistem onerisi

Arkadaslar herkese iyi forumlar butcem 7k monitor dahil knight online oynuyorum tavsiyelerinizi eksik etmeyiniz kafam çok karışık :)
  8. U

Bu sistem alınır mı?

Bilgisayar parcalarindan cok iyi anlamıyorum butcem 6k sıfır sistemler epey pahali butcemi zorlamak istemiyorum ikinci el de de elektronikte cok sicak degilim ama piyasa bizi buna mahkum ediyor. Letgo da soyle bir sistem buldum 6k istiyor 7 aylik temiz cihaz imiş.
  9. U

3 ay önce topladığım pc yi satmaya karar verdim sizce fiyatı ne kadar demeliyim?

Herkese iyi forumlar yakin tarihte aldığım fakat iş yoğunluğu dolayısıyla kullanamadığım sistemimi satmaya karar verdim, fiyat olarak ne yazacagimi bilemedigimden oncelikle isin ehlilerine danismak istedim. Sistem ozellikleri : Monitör : Asus TUF VG240Q1R 23.8 IPS 165 HZ 1 MS FSY İşlemci : AMD...
  10. U

En iyis ve ücretsiz video editleme program önerisi?

Herkese iyi forumlar, arkadaşlar youtube'ye video atacağım fakat düzenlenmeler yapabilmem için önereceğiniz kullanışlı basit ücretsiz bir editleme programı var mı?
  11. U

Max 200tl ye fp mikrofonlu kulaklik

Herkese iyi forumlar, arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim üzere twitch, youtube gibi platformlarda yayin acacagim butcem evet cok kisitli ama elden baska birsey gelmiyor alabilecegim onerebileceginiz fp bie mic li kulaklik var midir?
  12. U

7.5k ya alinir mi bu sistem?

Gorselde ki sistem 7.5k ya alinir mi?
  13. U

7k ya sistem önerisi

Arkadaşlar merhaba knight online oynayıp sıkıntısız yayın açabileceğim, yayın dışı diğer oyunlarda da bir problem yaşamayacağım bir sistem önerir misiniz? ben bir tane buldum sizce değer mi? https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-redsea-intel-core-i5-10400f-16gb-480gb-ssd-gtx1650-super-p-36854
  14. U

Bu sistem 5.9k eder mi?

Sinerji Warmachine Ryzen 3 3300X 8GB 256GB SSD GTX1650 Super Asus GeForce GTX1650 Super Phoenix O4G 4GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı PowerBoost VK-E03C 550W 80+ USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa Sinerji Medium Gaming MousePad Addlink 256GB S68 NVMe Okuma 2000MB-Yazma 1200MB M.2 SSD (AD256GBS68M2P) Asus...
  15. U

5k ya sistem önerisi

Arkadaşlar sadece knight online oynayıp yayın açabileceğim, yayın dışındada PUBG gta 5 tarzı oyunlarda da sorun çıkartmayacak bir sistem önerisinde bulunur musunuz?
  16. U

6k ya sistem topladım sizce nasıl değer mi?

Asus GeForce GTX1650 Super Phoenix O4G 4GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı PowerBoost VK-E03C 550W 80+ USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa Sinerji Medium Gaming MousePad Asus Prime A320M-K 3200mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart Kingston 250GB A2000 NVMe Okuma 2000MB-Yazma 1100MB M.2 SSD (SA2000M8/250G) AMD Ryzen 5...
  17. U

incehesap gaming gecesi sepete eklesek indirim sepette uygulanır mı

Arkadaşlar ilk defa alışveriş yapacağım ürünleri şuan sepete eklersem saat 22:00 da gelecek indirim sepete yansır mı yoksa 22 den sonra mı eklemek gerekiyor?
  18. U

Abdullah Hacigul den 3060 li sistemin yaninda fp bir alternatif istegimiz yok mu?

@Abdullah Hacıgül sen tanidigimiz kralsan o sisteme alternatif fp 5k yi gecmeyen bir sistem koyarsin.. <3
  19. U

6K ya her şey dahil sistem önerir misiniz?

Herkese selamlar, arkadaşlar bilgisayar donanımlarına işlevlerine hangisi iyidir hangisi kötüdür pek fazla anlamıyorum. Knight Online oynuyorum youtubeye içerik üreteceğim, kasmadan video kayıt edebileceğim, editleyebileceğim. Arada Youtube üzerinden veya Twitch de yayın açabileceğim bir sistem...
Top Bottom