Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

Bu Oyunlar Nasıl Yapılıyor?

Arkadaşlar Havsala, Plauge M.D., Potion Craft, Strange Horticulture gibi oyunların oyun motoru ne ve nasıl yapılıyorlar?
  2. -Akın Taşkan-

Persona 5 Royal HDD'ye mi İndirilmeli SDD'ye mi?

Soru başlıktaki gibi. SDD'mde yeterli yer yok o yüzden bazı şeyleri silmem gerekecek.
  3. -Akın Taşkan-

Abdullah Abinin Son Videosunda RTX 2060'ı İlgilendiren Bir Durum Var mı?

Çok anlamıyorum o yüzden mazur görün, benim kartımla ilgili bir durum var mı?
  4. -Akın Taşkan-

Klavyemdeki 1 sütun çok zor çalışıyor

F7, 8, ı, k, ö, alt gr tuşlarım hemen hemen hiç çalışmıyor. Ne yapabilirim? Çok abanınca zorlayarak basıyor ama %95 basmıyor.
  5. -Akın Taşkan-

LOL Maç Tekrarını Nasıl Alabilirim?

Arkadaşlar aynı yama içerisinde ama son 20 karşılaşmamda olmayan bir maçın görüntüsünü nasıl elde edebilirim? Maç bu. https://www.leagueofgraphs.com/tr/match/tr/1441551060#participant2
  6. -Akın Taşkan-

Vergi İndirimi İle Alınabilecek Telefon Önerileri

@Gri Caner'in şu listesini buldum. Bunlardan hangileri alınır? Hiç telefonum yok.
  7. -Akın Taşkan-

Araba İçin Yol Kamerası Önerisi

Hiçbir fikrim yok, bütçem tavsiyelerinize göre şekillenecek. Bu yüzden farklı bütçelerde fazlaca ürün önerirseniz güzel olur. Teşekkür ederim.
  8. -Akın Taşkan-

Minecraft Bedrock Bu Modpack'in Adını Bilen Var Mı? (Cennet Modu)

Link vs. atabilecek var mı bulamadım ben.
  9. -Akın Taşkan-

1000 TL Bütçe HDD öNERİSİ

1.5, 2 TB olabilirse güzel olur, yok 1TB olacaksa da bari piyasanın en güzeli en hızlısı olsun. Teşekkür ederim.
  10. -Akın Taşkan-

Türkiye'de Tarımsal Faaliyetle Uğraşan Nüfusun Yaş Ortalaması 55

Ayrıca 2001'den bu yana 3.000.000 istihdam kaybı ile 4.000.000 kişi ziraatla meşgul.
  11. -Akın Taşkan-

FEN'den EA Geçmek İstiyorum

Arkadaşlar 11. sınıfım 12'de EA geçmek istiyorum ama aileme söyleyemiyorum. Anneme derdimi anlatmaya çalıştım dalga geçtiğimi sandı ciddiyim deyince kızdı. Fen lisesinde okuyorum okul değiştirmem gerekiyor. Babama daha konuyu bile açmadım ama o dünyanın en iyi lisesinde okuyorum zannediyor ve...
  12. -Akın Taşkan-

Strange Horticulture Oyun Motoru Nedir?

Soru başlıkta
  13. -Akın Taşkan-

Sokullu Mehmed Paşa'nın İyice Gözden Düşmesi ve Ölümü

Önceki Konu: II. Selim Dönemi Sokullu Mehmed Paşa Önceki Konu: II. Selim Sonrası. III. Murad zamanı Sokullu Mehmed Paşa Sokullu’nun iş görmesi artık epeyce düşmüştü. Gücü kısılmış ve bizzat padişah emriyle birçok gücü görevi rakiplerinin eline geçmişti. Devlet içinde karmaşıklıklar artmıştı...
  14. -Akın Taşkan-

II. Selim Sonrası. III. Murad zamanı Sokullu Mehmed Paşa

Önceki konu: II. Selim Dönemi Sokullu Mehmed Paşa Sokullu’nun vezirliğinin uzaması ve III. Murat nezdinde de mevkisini muhafaza etmesi, düşmanlarını harekete geçirdi. Hem saray içinden hem de dışından (halktan) tahriklerle kararsız III. Murad’ı Sokullu’nun icraatlerini baltalamaya ikna etmeye...
  15. -Akın Taşkan-

II. Selim Dönemi Sokullu Mehmed Paşa

Sokullu, eskiden beri gelen kanunları muhafaza etti. İbrahim Paşa kadar olmasa da dış işlerinde başarılıydı. İç işlerindeki başarılarında ise İbrahim Paşa’dan arda kalır yanı yoktu. Sultan II. Selim’in vezirliğini yaparken oldukça serbestti. Kıbrıs’ın Zaptı ile ilgili etüdü (mütalâası) hariç...
  16. -Akın Taşkan-

Yenilenmiş 2. El HDD'ye Kaç Para Verilir?

Bilgisayarcıdan alacağım.
  17. -Akın Taşkan-

[Arkadaş Draması] 3 Yıllık En İyi Arkadaşım Benden Nefret Ettiğini söyledi

Arkadaşlar, 3 yıldır tanıştığımız ve lisedeki ilk arkadaşlarımdan biriyle geçen hafta küstük. Geçen hafta çarşamba oldu sanırım. Perşembe günü gittim yanına ama git vs. dedi kovdu üstelemedim. Cumartesi zurna gömmeye gidecektik kurstan sonra. Kurstayken gönlünü alır zurnayı ısmarlarım hâllederim...
  18. -Akın Taşkan-

Depremzedelerle Dalga Geçen Babapro İçerde

Mesut Boztemur (Babapro) ve olayla ilişkisi olan Yunus Sarıdağ içeri alınmış. https://www.msn.com/tr-tr/haber/gundem/savc%C4%B1dan-tokat-gibi-sevk-yaz%C4%B1s%C4%B1/ar-AA17ei4N?ocid=msedgntp&cvid=555b842d95b74329a48a4bc2021f839e 1675861331 H. T. Ö. diye de bir arkadaşları adli kontrol şartıyla...
  19. -Akın Taşkan-

Max Payne'e nereden sahip olabilirim?

Steam'den kalkmış, Güvenli bir site var mı indirebileceğim?
Top Bottom