Arama sonuçları: *

• Users: GOTEDOMA0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. G

Taksit ile Telefon almak

Arkadaşlar selam İphone 11 almak istiyorum , vatan media markt gibi yerlere mesela 10k nakit geri kalanı taksite bölebilir miyiz böyle seçenek var mı ?
  2. G

Hakkımda Şikayet varmış ne olur ?

Dostlar 17 yaşındayım , üniversiteye hazirlaniyorum sürekli takdir alan bir öğrenciyim , geçen babamı emniyetten arayip emniyete cagirmislar ve benim hakkimsa siber suclardan ihbar varmış , sanırım savcılığa gidip konusmam gerek çağircaklarmis suçumu bilmiyorum söylememişler başına böyle bir sey...
  3. G

Lise Devamsızlık kalır mıyım ?

Arkadaşlar bu dönem 87 ortalama ile bitiriyorum 11.sınıfım , ama şuan devamsizligim 20.5 özürlü 4.5 özürsüz var , baktım toplam 30 olmadigi surece kalmiyorum . Belge almiyim sorun yok , sizce bir problem olur mu ?
  4. G

Anker R100 Dip ses sorunu

Arkadaslar Anker R100 aldım Dip ses sorunu var , şarkiyi baslatinca Cızzz ediyor 3 saniye , Yada video aciyorum 3 saniye cizz ediyor iade etmeli miyim
  5. G

Soundpeats Air 3 Alınır mı ?

Arkadaşlar Air 3 Alınır mı ? Amazonda 460tl üstüne 90 TL Depozito 560 falan geliyor kullanan varsa alınır mı ?
  6. G

Özdilekten Ürün iadesi

Arkadaslar yaklasik 1 ay önce Skechers kapüson aldım , 3 4 kere anca giyindim ama aşırı derecede kendini saldı büyük gelmeye başladi igrenc bir sey , İade edip para istemiyorum üstüne para ekleyip başka bir şey alabilir miyim fiş elimde , fiziksel aldım netten almadım
  7. G

Beyler Telefon 3310a döndü Hiç bir şey açılmıyor ?

Beyler yayın yasağı var galiba hiç bir şey yapamıyorum , giremiyorum sizde de aynı mı
  8. G

İnstagram hiç bir şey görünmüyor

Dostlar Instagram dün gececeden beri böyle nası düzeltebiliriz ? Başına gelen oldu mu hiç bir şey göremiyorum
  9. G

Trendyol Sistemsel hata sorunu yardım edin

Arkadaşlar kaç kere denedim hala sistemsel hata diyor sinir oldum ya , nefret ettirdi bi ürünü iade edicem sistemsel hata deyip duruyor başına gelen var mı düzelir mi ?
  10. G

Play Store yüklenemiyor sorunu

Dostlar bu sorunu nasıl çözerim 10 kere denedim hepsinde yüklenemiyor diyor tel S20 FE
  11. G

Teli Döndürdüğümde Video dönmüyor ?

Beyler Youtubda Video izlerken Hep sürekli Dikey de izlerim mesela solumdan sağima yatınca çevirirm teli videoda dönerdi , bilmiyorum bir şey mi oldu ama Artık dikeydeyken Çeviriyorum dönmüyor inanilmaz sinir bozuyor , Oto çevir yapinca oluyor ama bu sefer yatarak izlefigim icin dik tutunca...
  12. G

Yurt Kaydı Için Gitmem gerek mi ?

Beyler ablama yurt çıktı , 1453 ödedik e devletten kaydı tamamladık kaydınız tamamlandı yazdı fakat Yurda gitmemize gerek var mı ? Evrak falan
  13. G

İnanılmaz Terleme sorunu

Dostlar herhangi bir yerde 20 25 dakika oturuyorum g*tüm sırılsıklam oluyor ne ders çalışabiliyorum nede bir koltukta oturabiliriyorum nefret ettim , Bunun bir çözümü var mıdır ? Çok fazla kıl var kılları mı kesmem gerek nasıl kesmem lazım
  14. G

Babamın Hattı hiç çekmiyor ?

Dostlar selam babamın uzundur kullandığı Turkcell hattı var 25 Gb internet Falan var , Yaklaşık 1 aydır O kadar yavaş ki mobil veriyi aciyoruz Youtubdan video izlenmiyor falan arada kopuyor , Cihaz J7 Prime 2 Tertemiz , aynı hattı kendime taktım S20 Fe Bende biraz daha iyiyidi 1080p video falan...
  15. G

Hepsiburada Cüzdana para atmak

Beyler ben buraya para atsam Hepsipapel olarak mı olur yoksa Nakit para mı ? Benim Hepsipapele para atmam lazımda
  16. G

Yeni Notebookumu Nasıl kullanmalıyım (ilk defa)

Dostlar Yeni Notebook aldım Dersler için Üni için ama ilk defa laptop kullanıcam sorum şu Sürekli şarjda prizde mi kalması gerek , Mesela Dısari ciktim laptop evde Şarjda mı bırakayım , Yada Evde yatiyorum gece şarjda mı kalsın nasıl kullanmam gerek şarj mevzusunu ve Şarjdan çekince azıcık...
  17. G

Arkadaşlar Sizce Hangisi

Dostlar Üni için Hangisini alalım Ikisi Çok benzer ama asus Win 11 le geldiği için ona yakınım gibi , Birde Formata Para vermek istemiyorum açikcasi uğraşmakta istemiyorum ne diyorsunuz Fiyatları aynı gibi
  18. G

Dell laptop Ubuntu ne demek ?

Dostlar ablama Üni için bunu almaya karar verdik , Ubuntu falan yazıyor bir şey olur mu ? Gelince nasıl geliyor ben tertemiz Win 10 kursam sorun olmaz değil mi ?
  19. G

Arı Soktu Ne yapayım

Beyler iyi geceler dün yani Saat 18.00 gibi arı soktu bileğimin hemen üstü soktuğu an sızladı bi 5 10 dakika sızladı falan şişti sonra bi 1 saat sonra kızarıklığı ve şişikliği indi normalde döndü , şimdi gece yatarkende kaşınmaya başladı ama ağri falan yok iğnesi baya içeride sanırsam iğneyle...
  20. G

Galaxy S20 Fe Youtube'da yanlarda siyah bar kalıyor

Beyler S20 Fe aldım aşırı memnunum fakat YouTube da video izlediğimde yanlardan inanılmaz boşluk oluyor siyahlık ,yakınlastirinca düzeliyor ama çok kötü görüntü oluyor orijinal haliyle ekranı kaplama olmuyor mu ?
Top Bottom