Arama sonuçları: *

1. J

Yeni sistem topladım ama çok düşük fps veriyor.

60 falan hocam
  2. J

hocam yapıp gelecegım teşekkur ederım sonucu paylaşacagım
  3. J

hocam o da acık bıos da guncelledım ama hala dusuk fps bıraz toparladı ama sebebı nedır
  4. J

h610m hocam ıntel me nedir hocam 1712409987 hocam dedıgını de guncelleyıp bıosu da guncelledım
  5. J

hocam bıosu bırazdan guncellıcem chipstei falan da guncellıyrum bırazdan onları yaptıktan sonra da test edecegım dogru bılıyorum degıl mı sistem vermesı gerekenden cok daha düşük fps verıyor
  6. J

Hocam drıverler kurulu ama bıos guncellemedım daha dun geldı sıstem elıme guncel olmasa bıle bu kadar düşük olmamalı bence 16gb tek slot 3200mhz ram var yanı bu kadar düşük olmasının sebebı ne olabılir?
  7. J

İ5 12400f 4060ti ile cs de 100 fps lolde 150fps valo da 150 200 arası alıyorum sebebı nedır aşırı düşük oldugunu dusunuyorum bu degerlerın sistemım daha dün elime ulaştı neden böyle( ekran kartı driveri kurulu)
  8. J

PSU yeterli mı? 500Watt

Tamamdır hocam teşekkürler
  9. J

PSU yeterli mı? 500Watt

Yükseltme yapmayı düşünmüyorum şuanlık ama bu sistem de şuan sağlıklı mıdır?
  10. J

PSU yeterli mı? 500Watt

Ryzen 5 5600x RX6600 8X2 3200mhz ram m2 ssd sıstemım var 500w GameForce psu kullanıyorum yeterli mıdır sizce kullanırken bir yıldır sorun yasamadım ama sıstemım tam performans calısıyor mu onu merak edıyorum.
  11. J

Cs2 Blur sorunu fareyi hareket ettirince bulaniklasiyor

Cs 2 de fareyi çevirdiğim zaman bulanıklasiyor sebebi nedir bilen var mi izleyici modunda böyle bir sorun yok oynarken oluyor
  12. J

Anakart 8 pine 4 pin takmak

Tamamdır teşekkürler
  13. J

Yeni dönüştürücü aldım gelene kadar idare eder mi sistem. Fazla güç istemiyor ryzen3 3200g kullanıyorum apu
  14. J

350w PSU a320 s2h var
  15. J

Anakart 8 pin benim PSU 4 pin dönüştürücü aldım ve iki ay kullanım dan sonra dönüştürucu yandı ve 4 pini. Taktigimda PC çalıştı 8pine 4pin taktigimda sıkıntı çıkarır mı ?
  16. J

Ram MHz yi arttırmak zararlı olur mu

4x2 Corsair 3200mhz ram var ve 2400de çalışıyor xrm yi açtım ve 3200ye yükseldi bir zararı olur mu
  17. J

8 Pine 4 pin takmalı miyim yoksa dönüştürucu mu almaliyim?

4 u 8 e dönüştüren sağlıklıdır herhalde aldığım dönüştürücü yorumları da güzel
  18. J

PSU da başka bulamadım 4 gelen dönüştürücü sipariş verdim
  19. J

Tam olarak modelini bilmiyorum ama markası power boost
  20. J

Anladım çok teşekkür ederim ben yine çoğaltıcı sipariş verdim ne olur ne olmaz
Top Bottom