Arama sonuçları: *

• Users: Melisana
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Melisana

Bu işaretler ne? Yakıt tüketimi nasıl?

Fotoğraftan ne anlamam gerekiyor? Bir arkadaş attı da
  2. Melisana

Telefon numaramı buldular sıkıntı olur mu?

Arkadaşlar, Fake hesaptan telegram üzerinden birisi ile konuşuyordum. Fake hesabımda da başka bir kızın fotoğrafları bulunuyordu.(bu kız real bi kız ve öyle tanınmış biri değil yani internette ha diyince bulunacak bir fotoğrafı yok yani) konuştuğum kişi fake olduğumu anladı. anlaması yetmezmiş...
  3. Melisana

Yemeksepeti-Getir-Trendyol kupon var mıdır acaba?

Yemeksepeti-Getir-Trendyol kupon var mıdır acaba? Çok açım daaa
  4. Melisana

Prison break 1 sezon dublajlı şekilde nasıl indirebilirim?

Prison break 1 sezon dublajlı şekilde nasıl indirebilirim? İndirmem şart.
  5. Melisana

İyi olmak her zaman iyi olmak değildir

"Cehenneme giden yol iyi niyet taşlarıyla döşelidir." sözü ile başlamak istiyorum. Bu nasıl bir sözdür. Tüm dünyaya bir söz söyleme hakkım olsa bunu söyleme ihtimal çok yüksek. Öyle bir söz. Konumuza gelirsek, insanlar düşünebilen hayvanlardır. bundan dolayı düşünceler insanları bambaşka...
  6. Melisana

Yemeksepeti veya başka yemek uygulaması kuponu var mıdır?

Yemeksepeti veya başka yemek uygulaması aktif kuponu var mıdır? Arkadaşlar dilenci değilim bi yemek yemem laızm
  7. Melisana

Kimseye Güvenim Kalmadı

Son 2-3 yıldır kimseye ama kimseye güvenim kalmadı. Hayatı yaşama amacım yok oldu bundan dolayı. İnsan Hiç kimseye güvenmediği zaman her şey anlamını yitiriyor. Bir amaç kalmıyor ne yapmalıyım bilmiyorum. En güvendiğim dostlarım yapmaz dediğim şeyleri yaptılar. Ailem zaten bambaşka bir dünya. Bu...
  8. Melisana

Malum kişi birkaç gün içinde *lecek

Malum kişi birkaç gün içinde ö*ecek arkadaşlar
  9. Melisana

aradığım filmi bulamıyorum

Zamanında televizyonda karşıma çıkmıştı bu film. ama ne diye aratırsam aratayım bulamadım. yardıma ihtiyacım var. film hakkında Türk filmi birkaç insanı (8-12 arası insan) kaçırıyorlar ve bir odaya kapatıyorlar ( büyük bir oda) ve bunlara görev veriyorlar. en çok hatırladığım görev telefondan...
  10. Melisana

İzlediğim filmi bulamıyorum

Zamanında televizyonda karşıma çıkmıştı bu film. ama ne diye aratırsam aratayım bulamadım. yardıma ihtiyacım var. film hakkında Türk filmi birkaç insanı (8-12 arası insan) kaçırıyorlar ve bir odaya kapatıyorlar ( büyük bir oda) ve bunlara görev veriyorlar. en çok hatırladığım görev telefondan...
  11. Melisana

Sohbet edip arkadaş bulabileceğim uygulama arıyorum

Arkadaşlar tinder gibi amacı farklı uygulamalardan bahsetmiyorum. tek amacım düzgün bir şekilde sohbet etmek
  12. Melisana

Youtube kanal içerik önerisi

Arkadaşlar youtube'a ne zamandır girmek istiyorum. Ancak bazı sorunlarım vardı bu konuda o sorunları aştım artık. Yüzümün gözükmeyeceği ve sesimiz duyulmacağı yaratıcı içerik fikirlerinizi bekliyorum. 1 video için saatlerce hatta Haftalarca uğraşırım yeter ki içime sinsin. O yüzden uğraştıcı...
  13. Melisana

Uber Türkiye Saçmalığı

Bildiğiniz üzere Uber, yurtdışında gerekli belgeleri getiren herkesi şoförü yapabiliyor. Buna örnek olarak gökhan öner ve okan serbes. Ancak Türkiyede sadece taksi sahipleri uber şoförü olabiliyor. Böyle bir saçmalık nasıl olur? Ha tamam yurtdışından gelecek turistler için iyi olacaktır...
  14. Melisana

Bionluk gibi ama ücretsiz uygulama

Bionluk gibi ama ücretsiz freelancer olabileceğim bir uygulama var mı arkadaşlar?
  15. Melisana

geforce now fiyatından sonra ekran kartı fiyatları

sizce geforce now fiyatı açıklandıktan sonra ekran kartı fiyatları daha da artar mı? belli bir kesim bekliyordu bunu
  16. Melisana

RTX 3060 Mahvettin Beni

https://forum.donanimarsivi.com/konu/vatandan-rtx-3060-aldim-ne-yapmaliyim.309225/page-8 stoklar bittiği için fiyatların artması lazım ama millet daha da aşağıya çekiyor fiyatları. elimde kaldı borca girdim. hayatımı mahvettin 3060
  17. Melisana

Vatan'dan RTX 3060 aldım ne yapmalıyım

Vatan'dan RTX 3060 aldım ne yapmalıyım. (pişmanım) 8.5 k ya aldım ondan dolayı pişmanım Vatan iade almıyor Kullanmak için değil satmak için aldıydım. Satamıyorum
  18. Melisana

Vatan PC RTX 3060 İADE

Vatandan rtx 3060 alsam hiç kutusunu açmadan 2 hafta içinde iade edebilir miyim?
  19. Melisana

RTX 3060 alacağım beklemeli miyim?

Arkadaşlar stok yok muhabbeti felan yapmayalım. millet almış stoklamış 8-9k ya satıyor. şimdi mi almalıyım. ilerde zam mı gelir ucuzlar mı(ucuzlayacağını sanmıyorum) sizin düşüncceleriniz nedir?
  20. Melisana

Amazon avrupadan nasıl ürün alınır? biraz açıklayabilir misiniz?

Amazon avrupadan nasıl ürün alınır? biraz açıklayabilir misiniz?
Top Bottom