Arama sonuçları: *

• Users: Andromakhe
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Andromakhe

Vodafone yeni modem sorunu

Merhaba şu ürünü almak istiyordum fakat önce müşteri hizmetlerini aradım bana sadece tsol altyapısını destekleyen bir modem kullanabileceğimi söylediler bu cihaz destekliyor mu acaba? Tsol altyapısı dedikleri nedir kafamda deli sorular. Şimdiden teşekkürler.
  2. Andromakhe

❌İndirim Bitti! 🔥Crucial RAM 8GB DDR5 4800MHz CL40 RAM 480TL🔥

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09HWFZZM4/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3UFK917O2AG3I&psc=1 yapışın beyler :D
  3. Andromakhe

2K Monitörde 4K Film izlemek

evet sorum açık ve net çoğu filmler malesef ki 4k veya 1080p olarak yükleniyor benim bunları 4k olarak izlemem herhangi bir görüntü performans kaybına yol açar mı yoksa görüntüyü max 2k olarak mı verir cihaz
  4. Andromakhe

Laptop ram yükseltme

Lenovo idepad 330-ARR cihazıma ek 8 gb ram eklemek istiyorum ancak %100 uyumlu olan rami bulamadım bir sorun çıksın da istemiyorum cihazım için uyumlu rami önerebilir misiniz ?
  5. Andromakhe

2K vs 1080P Monitör karşılaştırması

Sizce 1080p yüksek fps (genelde 60 üstü) full ultra ayarlarsa rtx vs açık oyun oynamak mı yoksa ? 2K da yüksek veya orta yüksek karışık ayarlarda mı oynamak daha mantıklı olurdu ? şu an ki monitörüm 24 inch 2k ya geçersem 27 ve üstü düşünüyorum tavsiyeniz nedir ? Ekran kartım rx 6750 xt 12GB
  6. Andromakhe

240MM sıvı soğutma destekli kaliteli kasa önerisi ?

Evet beyler bayanlar 240mm veya 360mm destekli hava akışı kaliteli full mesh bir kasa önerebilir misiniz ? özellike fan konusunda bolca fan girişi olan kasaları gönderebilirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden
  7. Andromakhe

250-300 TL f/p mouse önerisi

Bütçeyi aşmayacak şekilde f/p uzun süre kullanabileceğim bir mouse arıyorum , birazcık araştırdım şu ürünleri bulabildim sizin de önerilerinizi bekliyorum. https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-rampage-shine-smx-r15-rgb-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,427710573.html...
  8. Andromakhe

Microsoft Store sorunu

Selamlar microsoft store üzerinden bir şey idirmek istediğimde maalesef yarı ingilizce yarı türkçe olarak gözüküyor konumum türkiye olmasına rağmen ne yapmalıyım? en önemlisi netflix türkiye olarak giriş yapmıyor dolayısı ile hesabıma da giremiyorum :')
  9. Andromakhe

Yardım Ses kartını başka kulaklıkta kullanmak

Beyler bayanlar ekte ki usb ses kartını harici bir kulaklığa bağlasam sizce sorun çıkar mı ? kullanacağım kulaklık ektedir.
  10. Andromakhe

Animeler dinsizliğe neden oluyormuşş(!)

Evet , yine şaka gibi bir açıklama karşıyayız .MHP meclis üyesi Arzu Erdem "e göre animeler aile kültürünü ,aile ahlakını bozuyor ,milli değerleri reddetmeye sebep oluyor üstüne üstelik Dinsizliğe neden oluyormuş...
  11. Andromakhe

Bios update dosyasını görmüyor

B450 a pro max anakart kullanıyorum ancak bios güncellemesi yaparken flash belleğin içindeki güncelleme dosyasını görmüyor. denediğim çözümler: 1.Flash belleği fat32 yaptım 2.Farklı flash bellek denedim(aynı marka idi) Hiçbiri işe yaramadı Ek: bilgisayarı ilk aldığım zaman dosyayı görüyordu...
  12. Andromakhe

F/P 500 GB M.2 Ssd önerisi

Sistemimde 1 TB hdd kullanmaktayım ek olarak 500 GB m2 ssd almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
  13. Andromakhe

Monitörüm ne kadar eder ?

2.5 yıl kadar kullandım ancak artık yeni monitör aldığım için bunu satmayı düşünüyorum ne kadardan satabilirim ? https://www.vatanbilgisayar.com/20-e2050sn-genis-ekran-led-monitor.html sadece alttaki tuşlarına birazcık sert basmak gerekiyor başka bir sorunu yok
  14. Andromakhe

F/p 2x8 3200-3600 mhz ram tavsiyesi

F/P kaliteli 3200 veya 3600 mhz 2x8 ram almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum ayrıca b450 a pro max ile 3600 mhz ram kullanabilir miyim sorun çıkar mı ? Sistem bilgilerim b450 a pro max 1600 af 5500 XT 4 GB Not:bütçeyi arttırabilirim benim düşündüğüm ürünler...
  15. Andromakhe

Çözüldü✓ 16 GB ram kullanılabilir 7.93 GB

kısa zaman önce sistemime ek 8 GB ram aldım sorunsuz bir şekilde taktım windows 16 GB olarak görüyor ancak kullanılabilir miktar 7.93 yazısı var biosta ram miktarı 8 gb olarak gözüküyor windows bellek tanımlama testi yaptım bir sorun görmedi bios sıfırladım yine işe yaramadı bazı yerlerde...
  16. Andromakhe

F/P Kaliteli mouse önerisi

f/p mouse arıyorum önceki kullandığım ürünün boyası aktı ve artık düzgün çalışmıyor önerilerinizi bekliyorum teşekkürler aradığım özellikler yüksek dpi uzun süreli kullanabileceğim bir ürün olsun
  17. Andromakhe

165 Hz monitör önerisi

Geleceğe dönük olması için 165 Hz almak istiyorum şimdilik şunları düşündüm kesinlikle ips olmalı önerilerinizi bekliyorum teşekkürler 1 2
  18. Andromakhe

144-165 Hz monitör tavsiyesi

fiyatını hak edecek uzun süre kullanabileceğim f/p bir monitör arıyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
  19. Andromakhe

Dp to Vga dönüştürücü önerisi

5-6 ay önce şu ürünü aldım ancak son 2 haftadır ekran gidip geliyor bu hafta daha sık yapmaya başladı maalesef yeni monitör almak için ailemi ikna edemiyorum yeni bir dönüştürücü almak zorundayım bu defa kaliteli beni uzun süre idare edecek bir ürün almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum...
  20. Andromakhe

PC Boşta %90 VRAM Kullanımı

Msi 5500 Xt Mech 4Gb karta sahibim son günlerde boşta %90 vram kullanımı görüyorum sebebi ne olabilir ?
Top Bottom