Arama sonuçları: *

1. C

Ram Konusunda Yardim Lazimmm

4x16 corsair 3600mhz ram var arkadaslar. bugun bi termal macun falan degiseyim dedim ayarlar yerinden oynadı hep. anakart asus z590f wifi edge mi ne. bios'a girdigimde ezmodda sol kısımda 2133mhz yazıyor. xmp acık, ayarlarda sıkıntı yok gibi ama o kısımdaki 2133 mhz bi turlu 3600mhzye cıkmıyor...
  2. C

Bir Motosiklet Çeşidini Arıyorum

selam dostlar. bi ürün arıyorum fakat ne yazarsam cıkmıyor google'da. ürün su, genelde yetiskinlerin ofis veya genis ev ortamlarında kullandıgı, popo kısmı yere yakın, gidon kısmı chopper motor gibi olan mini bir pedallı bisiklet mi diyelim motor mu bilemedim. ne yazarsam yazayım bulamadım bi...
  3. C

1000 megabit ama steamde 500 megabit performansı alıyorum

merhaba dostlar. bugun abdullah'ın 1000 megabit videosunu izledim. ben de superonine 1000 megabit kullanıyorum fakat o steamde 95mn/sn goruyorken benimki 50'Leri zor geciyor. sebebi nedir sizce ?
  4. C

1000megabit baglattım ama pc'de o hıza ulasamıyorum LUTFEN YARDIM

merhaba arkadaslar. dün evime 1000megabit fiberoptik superonline baglattım. telefonda ve ps5'teki hız testlerimde hızı oyle boyle alabiliyor olsam da, pc'de yaptıgım hız testinde ne yazık ki 200ü gecemiyorum. onceki kullandıgım paket 200luktu onunla aynı hız degerlerini alıyorum. ethernet...
  5. C

PS5 icin samsung tv onerisi

arkadaslar selam. 40-43” arasi samsung tv bakiyorum. fakat bi turlu kafama yatiramadigim konular var. hdmi 2.1 hz qled oled bunlarla uyumlu olacak bi samsung tv alacagim. model onerilerinizi link veya model adi olarak cevaplarsaniz cok sevinirim
  6. C

PC ACILDIGINDA MONITORUN GIDIP GELMESI

arkadaslar merhaba! i910900, rog strix 3080ti ve 1000w barindiran sistemim samsung odyssey g7 240hz 2k monitore bagli. sorun su ki, neredeyse her acisimda windows kilit ekrani geldiginde ekran 1-2 saniye siyah oluyor, sonra geliyor ve bu surekli tekrarliyor. dp kablosunu cikartip taktigimda veya...
  7. C

2K Monitörde 2k oynayamıyorum !!

merhaba arkadaslar. samsung g7 240hz 2k monitorum var. ilerleyen zamanlarda 3080 ekran kartı alacagım icin aldım bu monitoru fakat bu forumdaki herkesin bildigi gibi bulamadıgımdan dolayı rtx 3060 ekran kartını aldım. oynadıgım oyun cod warzone. nvidia'dan 2kya cekip oynayınca goruntu guzel...
  8. C

3060 DRIVER ACİL YARDIM

arkadaslar selam. 3060 aldım driver kuracaktım da simdi nvidia sürücü sayfasında 3060ti 3070 3080 ve 3090 driverları gozukuyor. ben burda 3060ti driverını mı indirecegim ?
  9. C

Samsung G7 Odyssey Monitör kullanana sorular

Merhaba arkadaslar. Monitörü yeni aldım. Kasayı açtığımda monitore goruntu gelmiyor. Altındaki düğmeye bastığımda yani güç düğmesine, öyle geliyor goruntu. direk kasayı actıgım gibi goruntunun gelmesi icin yapmam gereken ayar var mı ? varsa nerede ?
  10. C

3080 ekran kartı ile 2k monitor alsam daha yüksek fps alır mıyım? 1080p monitor yerine

merhaba arkadaslar. donanım arsivinde actıgım ilk baslık bu. yardımlarınızı bekliyorum :) önümüzdeki haftalarda bana 3080 suprim ekran kartı gelecek. şu an asus'un 280 hz'lik 1080p monitoru var bende. 3080 geldiginde 2k monitore gecmeyi planlıyorum. 2k monitore gecip oynadıgım WARZONE oynunu...
Top Bottom