Arama sonuçları: *

• Users: Yunuse36
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Yunuse36

Dualshock 4 v2 vs Logitec f710 hangisini almalıyım

Dualshock 4 v2 vs logitec f710 arasından pc de kullanmak için hangisini seçmeliyim.Benim için tuş hassasiyeti önemli yarış oyunları,rdr,witcher gibi oyunları oynamak için kullanacağım.F710 750 TL iken dualshock 4 v2 400 TL bandında.Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.
  2. Yunuse36

Çözüldü✓ Formattan sonra 2. depolama alanım gözükmüyor

Merhabalar iyi akşamlar format attıktan sonra 2. ssd gözükmüyor yardımcı olurmusunuz.Şimdiden teşekkürler. 1678121299 sorunu çözdüm iyi forumlar
  3. Yunuse36

Mi band 5 şarjı çok hızlı bitiyor

Merhabalar dün elime ulaşan mi band 5 i aldım ve yaklaşık 1 saat şarjda durdu anca açıldı.Laptoba şarja taktım 99 da takılı kaldı ve bende adaptörde deniyim dedim adaptörde 2 dk da 100 oldu. Ve akşam otomatik nabız ölçme ve uyku takibi modunu 1 dk olacak şekilde ayarladım sabah kalktığımda 66...
  4. Yunuse36

laptopum combo jack mikrafonunu görmüyor

Merhabalar dell isnpiron (p66f) 5567 model laptop'umda combo jack var ama ses ayarlarında jack için mikrofon kısmı çalışmıyor ama jacktan gelen ses gayet iyi çalışıyor.Şimdiye kadar çıkmış her driverı kurdum ama halen combo jack için olan mikrofon kısmı açılmadı.Realtek audio menager kuruyorum...
  5. Yunuse36

3500-3600 TL civari telefon önerisi

Ardakaşlar 3500-3600 TL arası bir telefon almayı planlıyorum daha yüksek fiyat için bütçem yok önerileriniz varsa şimdiden teşekkür ederim.(aklımda gm21 pro ya da m21 almak var,bu cihazları kullananlar varsa tevsiye edermisiniz?)
  6. Yunuse36

Reeder A8i Quad tablete windows nasıl kurarım

Merhaba iyi akşamlar Reeder A8i Quad tabletime windows 10 veya 8.1 kurmak istiyorum ama ne 32 bit kurabiliyorum nede 64 bit ve kurarken aldığım hatalar ektedir.Birde bu tabletin yazılımını nasıl silerim.Şimdiden konuya cevap verenlere teşşekür ederim.
  7. Yunuse36

20k Dying Light 2 full ayar açabilecek toplama bilgisayar önerisi.

Merhaba iyi akşamlar 20 k gibi bir bütcem var ve dying light 2 rtx açık bir şekilde oynamak istiyorum.Açıkçası rahat bir şekilde kasma sorunu yaşamadan oynamak istiyorum. https://www.itopya.com/jaho-pro_h16539#kategori_20 Ben bu sistemi düşündüm ama 17 k ekran kartı.Daha mantıklı bir ekran...
  8. Yunuse36

12-13K ofis-oyun laptop önerisi

Merhaba iyi akşamlar.Hem ofis hemde oyun oynamak istediğimde kullanabileceğim,ışıklı mışıklı olmayan,ince laptop önerebilirmisiniz. Ben bakındım ama hem hem kalın hemde ışıklı.Şimdiden teşekkürler.
  9. Yunuse36

Bu laptop fiyatına göre iyi mi?

Merhabalar bu pc nasıldır https://www.vatanbilgisayar.com/asus-d515da-amd-ryzen-3-3250u-2-6ghz-4gb-256gb-ssd-15-6-amd-w10-121940.html üniversitem için iş görürmü ara sıra oyun oynatırmı r6 oynamak istiyorum düşük grafiklerde oynatırmı. Bir de bu fiyat bandını fazla aşmayacak öneriniz varmıdır...
  10. Yunuse36

4+4 ram yapmak istiyorum ama bulamıyorum 4+2gb ram nasıl olur

4+4 gb toplamda 8gb ram olmasını istiyorum ama bilgisayarımdaki ramin aynısını Uygun fiyata bulamıyorum farklı marka alsam bir sıkıntı çıkarmı yada 4-2gb yapsam bir sıkıntı olurmu.Şimdiden teşekkürler.
  11. Yunuse36

Mavi Ekran hatası (kmode exception not handled)

Lol girmek için tıkladığımda bu hatayı alıyorum ama cs go da bir sıkıntı olmuyor yada webde gezerken bir sıkıntı olmuyor. Nasıl çözebilirim format atmak istemiyorum.(sil yükle yaptım ama tekrardan kurduğumda dosyalar sanki silinmemiş gibi kurtarılıyor yazıp yükledi) 1621612225 Vanguard ve...
  12. Yunuse36

Alacağım ram sistemime uyumlumudur

Merhabalar ram alacaktım ama bir sorayım dedim https://www.hepsiburada.com/kingston-4gb-ddr3-1333mhz-ram-p-HBV00000JOSQQ?magaza=PeraElektromarket#reviews bu rami almayı planlıyorum alsam sistemimde bir sıkıtı çıkarırmı anakartım:https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-G41MT-S2PT-rev-11/sp#sp...
  13. Yunuse36

q6600 işlemci alacağım değermi

Merhabalar E8400 işlemci kullanıyorum q6600 almak istiyorum bir performans artışı yaşarmıyım. (valorant oynamak istiyorum) Sistem bileşenlerim ektedir.
  14. Yunuse36

Evin dahili ethernet çıkışlarını nasıl kullanabilirim

Yeni eve taşındım eski evde modeme direkt olarak ethernet kablosu takıp odamdaki bilgisayara internet sağlıyordum. Ama şu an yeni evde ethernet çıkışları olduğunu gördüm ama bunu nasıl kullanacağım bilmiyorum . Bütün evdeki ethernet kabloları bir yerde toplanmış ve uçları açık halde.Eğer ben...
  15. Yunuse36

Ekran kartı overclock vakası

Ekran kartımın overclock sekmesinde bazı değişiklikler yapım dedim görüntü bozuldu bunu nasıl çözerim
Top Bottom