Arama sonuçları: *

1. Lee-Mi-Hyun

Bu oyuncu laptop'u alınır mı?

Arkadaşlar ağır oyunlar oynanmayacak, youtube video yükleyeceğim spor videoları, birazda autocad solid works kullanabilirim, sizce alınır mı 500 TL kupon da oluyor n11 de. 5 taksit yapıyor bankama n11 Trendyol 6 yapıyor ama orada pahalı...
  2. Lee-Mi-Hyun

Bluetooth kulaklık ses seviyesi yükselir mi?

qcy Bluetooth kulaklık aldım ses seviyesi bi iki tık düşük ve kulağımı hafifden sıkıyor sizce iade etmeli miyim kabul etmeyebilir n11 satıcıdan den aldım 2 gün önce.
  3. Lee-Mi-Hyun

Yeni Bisiklet için pompa vs önerebilecek var mı acaba?

Merhaba arkadaşlar carraro 225 aldım ancak lastik inik biraz pompa ve aksesuarlar önerisi alabilir miyim uygun fiyatlı taşınabilir. Bütçem biraz kısıtlı pompa aydınlatma ve km gostergesi lazım ilk aklıma gelenler bunlar. Teşekkür ederim
  4. Lee-Mi-Hyun

QCY Bluetooth kulaklık sesi yükselebilir miyim

qcyAilybuds lite kulaklık aldım ses seviyesini bir tık nasıl yükseltebilirim mesela orkestra sesi iyi kiama şarkı söyleyen sanatçının sesi az geliyor ayrıca kulağımı çok az sıkıyor 500 TL ye daha iyisi yoktur sanırım.
  5. Lee-Mi-Hyun

sizce bu ikinci el bisiklet alınır mı

7 k ya bırakıyor az binmiş zincir yokuş çıkarken kırılmış düşük devirden yorumları güvenilir sıfırı 14k güzel yol bisikleti diyorlar siz ne düşünüyorsunuz? https://shbd.io/s/HgD3THMd
  6. Lee-Mi-Hyun

xiaomi kulaklığım kaybettim (rip)

beyler sabah işten gelirken servisten indim birde baktım kulaklık kutusu yok sadece tek bi tane kulaklık duruyor dedim eyvah, servise binince vardı uyumuştum herhalde o ara düştü cepten, yıllarca bana hizmet eden 120 TL ye aldığım kulaklık gg olsu anı olarak teki kaldı:( not : servis yabancıydı...
  7. Lee-Mi-Hyun

kız kardeşe hediye önerisi

beyler 10 yaşındaki kız kardeşime hediye almam lazım öneri yapar mısınız
  8. Lee-Mi-Hyun

sizce bu telefon numarası nasıl ?

türkcellden bıktım fahiş fiyattan telekomdan yeni hat al dediğimde bu numara geldi şansa nasıl sizce? 506 171 ben bu şekilde okuyorum
  9. Lee-Mi-Hyun

ikinci el bu bisiklet alınır mı?

https://link.dolap.com/ykayb5 arkadaşlar spor yapmak için parka gidiyorum chalisthecis parkına sizce bu bisiklet alınır mı hoşuma gitti ama şehir bisikleti değil gerçi bacaklar kuvvetli gidişte %10 eğimli yokuş iniyorum çıkarken de aynı şekilde çıkıyorum mesafe toplam 5-6 km gidiş geliş
  10. Lee-Mi-Hyun

A1 A2 ehliyet fiyatları nedir

Selam arkadaşlar, Ümraniye bölgesi civarı motor ehliyeti fiyatlarından haberi olan var mı? Bir sene önce sıfır bilgi ile b sınıfı ehliyeti 4 ders görerek almıştım, çok stresliydi sınav günü, ancak arabaya hevesim yok motora var evde 3 araba var yüzlerine bakmıyorum biraz da yapamam edemem diye...
  11. Lee-Mi-Hyun

İcra davası açmak istiyorum ama bilmiyorum.

Yakın bir akrabaya 12500 TL borç verdim aşırı güvendiğim için sorgulamadım bile, 3 ay oldu ödemiyor babasından istesem verir ama babasını dahil etmek istemiyorum aile dostu olur amcaları vs, bu borcu sizce nasıl alabilirim icraya verebilir miyim elimde WhatsApp konuşmaları mevcut ve parayı...
  12. Lee-Mi-Hyun

aldığım laptop u iade ettim ama biraz farklı oldu sizce sorun olur mu?

Aldığım Laptop'u (mediamarket) tek çekim yaptığı için iade ettim yalnız kargoda sorun oldu iade kodunu bulamadılar müşteri temsilcisinin verdiği adrese karşı ödemeli kargolamamı istedi bende karşı ödemeli kargoladım yolladığım yer ise tuzla media Markt e ticaret deposu ama işlem resmi olmadı...
  13. Lee-Mi-Hyun

Kredi kartı artı bakiyeyi çektim ve limitim azaldı

Arkadaşlar kredi kartında iade ettiğim laptop un ilk taksidini ödemiş olmuştum ve + bakiye olarak gözüküyordu bende 2600 TL'yi çektim ve limitim 2600 azaldı hesap kesim tarihi yarın, 2600+2600 5200 limitten azaldı sizce hata bankada mı bende mi? İlk taksit -2600 sonraki gün iade oldu ve +2600...
  14. Lee-Mi-Hyun

Kargo süresi iadeye giriyor mu ?

Merhaba aldığım laptop'u iade edeceğim kararsız kalmıştım iadesine bir gün var kargoya versem süre yolda dolar mı? Media Markt mağazasına gidebilirim ama üşeniyorum sizce kabul olur mu kargoya versem?
  15. Lee-Mi-Hyun

Laptop için mini klavye tavsiyesi

merhaba lenovo loq laptop aldım ve w a s d tuşları hafiften ısınıyor bi tık rahatsız etti, resimdeki gibi çok az yer kaplayan az tuşlu kablosuz klavye önerebilir misiniz? kablosuz oyun oynarken performansı çok mu düşük olur acaba? aşağıdaki gibi rakamlıda olabilir tuşlara atama yapılabiliyor...
  16. Lee-Mi-Hyun

Media market aldığım laptop a tek çekim yaptı sizce iade edeyim mi?

Merhaba Lenovo Loq 7640hs 4050 laptop'u 26.600 e kampanyadan aldım ancak tek çekim yapmış kapıya gelince iade mi edeyim?(müşteri hizmetleri önerdi) yoksa iade edip başka laptop mu bakayım 20 k maaşım var öderim ama 6-9 taksitle almak cezbediyor ne diyorsunuz?
  17. Lee-Mi-Hyun

Ufak el için mouse fare önerisi.

Merhaba arkadaşlar yeni laptop aldım Lenovo LOQ elim ufak bütçem 450-650 arası 300'e falanda olabilir rekabetçi oyun oynanmayacak ama biraz seri olması da önemli teşekkür ederim, yanda tuş olursa sevinirim önceki fare Razer Viper miniydi tuşları bozulmuştu.
  18. Lee-Mi-Hyun

Aldığım ikinci el laptop nasıl sizce?

Bu laptop u dolapdan 6 taksit 23 bine aldım, sıfır açılmamış kutu 2 yıl garantili, nasıl sizce 28 e 13500h lı victus da vardı ama arada 5 k vardı bunu tercih ettim. https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-loq-12-nesil-core-i5-12450h-rtx4050-6gb-8gb-512gb-ssd-15-6-w11.html#urun-ozellikleri
  19. Lee-Mi-Hyun

bu laptop alınır mı?

https://shbd.io/s/seZlzR0d komisyonla 25 e geliyor nitro 16 28 k
  20. Lee-Mi-Hyun

bu ikinci el laptop alınır mı

komisyonla 22.5 bine geliyor 6taksit imkanı nasıl laptop sizce, 28 bine 3 taksit sıfır nitro 16 da alabilirim ama bütçe sorun nitro 28 k indirimde Dolap’ta keşfettiğime bak! https://link.dolap.com/apu0ih
Top Bottom