Arama sonuçları: *

• Users: Cold
  • Order by date
  1. Cold

Casper Excalibur G770 Format (Checking Media) USB gözükmüyor

Bilgilendirme olarak şöyle söyliyim. Bilgisayarımda daha önceden Windows 11 kuruluydu ve EasyBCD programını kullanarak format atıyordum öncelerde. Yerel Disk C'yi bölüp D diskindeki windows dosyalarıyla format atıyordum sorun yaşamıyordum. Ancak son formatımda yanlışıkla yerel disk d yi...
  2. Cold

Fark eder mi ki, masaüstünde USB yi görüyor. Laptopta gözükmüyor sadece.
  3. Cold

Biostan bahsediyorsan secure boot'u kapatıp denedim olmadı. UEFI ile ilgili herhangi bir ayar yok. Rufus için bahsediyorsan resimdeki gibi mi yapayım?
  4. Cold

İ 1636906167 1636906206 1636906271 1636906418
  5. Cold

Merhabalar, Bilgisayarım Casper Excalibur G770 (FreeDos), usb ile windows 11 kurmaya çalışıyorum fakat BIOS'ta ve "F12" menüsünde USB gözükmüyor. IPV4 ile ilgili bir yazı dışında BIOS'a yönlendiren bir seçenek var. Checking Media hatası alıyorum.
  6. Cold

Windows 11 ISO dosyası ile ilgili yardım

Merhabalar, Windows 10 Pro OEM lisansım mevcut. Geçenlerde bilgisayarımı 11'e yükseltmiştim ancak daha sonra format atmam gerekti. Windows'un kendi sitesi üzerinden iso dosyası olarak yükleyip format attım. Fakat Home Single Language olarak kurulum yaptı. Pro'ya geçiş yapamıyorum, veya format...
  7. Cold

Nereye, ne kadar vergi ödememiz gerekiyor?

Tek bir adet ekran kartı almayı düşünüyorum.
  8. Cold

Bilgisayar bileşenleri için geçerli. 1614525561 Sadece belirtilen ücret mi yoksa herhangi bir ödeme daha yapmamız gerekiyor mu?
  9. Cold

Öncelikle merhaba, Günümüzde yurt dışından bir alışveriş yaptığımız zaman ne kadar vergi vb. (KDV, ÖTV) ödememiz gerekiyor?
  10. Cold

Yardım Vergiler ile ilgili!

Anlıyorum fakat bazı ürünleri amazonda bulamıyorum, misal belirttiğim ekran kartı amazon üzerinde gözükmüyor.
  11. Cold

Siteden ziyade ödenmesi gereken vergilerden bahsediyorum. Kanuna göre nereye ne kadar ödeme yapmalıyım?
  12. Cold

Merhabalar yurt dışından $649 karşılığında bir ekran kartı satın almak istiyorum. AMD Radeon RX 6800 XT Toplam ne kadar vergi ödemem gerekiyor, bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? (Gümrük vergisi vb.)
  13. Cold

Öneri Verilen paranın sonuna kadar hakkını veren bir oyuncu bilgisayarı önermek ister misin?

Kendimden ziyade genel bir konu olsun diye bütçe belirtmedim, Türk lirası, alım gücü ve genel laptop fiyatlarına göre öneri yapabilirsin.
  14. Cold

Öneri Verilen paranın sonuna kadar hakkını veren bir oyuncu bilgisayarı önermek ister misin?

Merhabalar, Öncelikle önerileriniz için şimdiden teşekkürler! 120 ile 240 Hertz yenileme hızına sahip, soğutma olarak gayet kaliteli ve performans olarak verilen paranın karşılığını verebilecek size göre en iyi oyuncu laptopu önerinizi belirtirseniz sevinirim. Fiyat olarak düşük, orta ve pahalı...
Top Bottom