Arama sonuçları: *

• Users: Zapt
  • Order by date
  1. Zapt

PC de CS2 hariç hiçbir oyun açılmıyor.

Yüksek ihtimal kontrolcüdendir. Bende de xbox kontrolcüsü vardı ve onun yüzünden bilgisayar sürekli mavi ekran veriyordu. Denetim masası aygıtlara baktığımda üzerinde ünlem vardı ben de kaldırdım cihazı pc yeniden başlatıp tekrar bağladım ve düzeldi. Bir de böyle dene bakalım.
  2. Zapt

Çözüldü✓ Minidump dosyalarımı inceler misiniz?

Bluetooth cihazını kasaya taktığımda denetim masasında aygıtlar ve yazıcılar kısmında bluetooth aygıtı yerine xbox kontrolcümde bağlı olmamasına rağmen bir ünlem işareti vardı. Yani bluetooth sorunsuz çalışıyor fakat bütün sorunu çıkaran kontrolcüymüş. Kontrolcüyü kaldırdım ve yeniden...
  3. Zapt

Kasadan çıkarıp pc yi yeniden başlatıyorum. cihazı pc açıkken yeniden taktığım an mavi ekran veriyor. Açıldığında driveri kuruyorum fakat sorun hala aynı ve üstündeki ünlem gitmiyor. Farklı bir pc de denicem birazdan ürün çalışıyor mu diye çalışırsa komple bütün bluetooth ile alakalı her şeyi...
  4. Zapt

Sorunu bir nevi çözdüm. Sorun aygıt yöneticisinde ünlem işareti olan bluetooth aygıtındaymış. Tp-link U500 modeli harici bir aygıt olduğundan kasa ile bağlantısını kesince mavi ekran sorunu çözüldü. Fakat şimdi de bu bluetooth u tekrar nasıl yeniden kullanabilirim diye araştırıyorum...
  5. Zapt

Telefonun internetini kullanmak için usb ile bağlanmıştım. Ondan sonraki pc yi yeniden başlatmamda sistem her zorlandığında mavi ekran yiyorum. Normal internette gezinirken sorun yok ama Steam i her açtığımda daha steam güncelleştiriliyor yazısında mavi ekran yiyorum. XMP ve Undervolt vardı...
  6. Zapt

Bu sistem iyi midir?

Hocam biraz ön yargı ile yaklaşma gibi olucak fakat ekran kartı nvidia veya amd olsa daha iyi olur benim için
  7. Zapt

Bu sistem iyi midir?

Arkadaşlar ürün bu fiyat bu bantta olacak. Bu iyi midir daha iyisi varsa önerir misiniz? https://www.itopya.com/firat-sobutay-entryintel-core-i3-12100fmsi-geforce-rtx-3050-ventus-2x-xs-8gb-oc16gb-ddr4500gb-nv_h25128
  8. Zapt

Mavi Ekran Minidump dosyama göz atabilir misiniz?

pardon kankam hiç açmadım bilmiyordum
  9. Zapt

Usta anakartı tahmin mi ettin geçmiş konulara mı baktın korkutuyosunuz beni :D:D
  10. Zapt

Az önce DPC_WATCHDOG_VIOLATION hata kodlu mavi ekranı karşıma çıktı. Minidump dosyamı inceleyebilir misiniz?
  11. Zapt

Hangi PSU yu kullanmalıyım?

Çok haklısınız psu ucuz olsun derken diğer parçalar yansın istemem fakat internetten tier listelerine baktım Evganın BQ modeli (tier a ve b den olan evga ürünleri de var evet ama bendeki model tier C de yazıyor) ve MSI ın MAG a-dn modeli tier c kategorisinde bulunuyor. Tier olarak aynılar. İkisi...
  12. Zapt

ah be çok kötü olmuş performans olarak çok farkları var mıdır ki? Şu an pc yi çalıştırması yetiyor gibi bir şey benim için ilerde upgrade yaparsam sıkıntı çıkarır sanırım orası doğru gibi
  13. Zapt

maalesef neden ki
  14. Zapt

Evga 600BQ modelini kullanıyordum. elektrikler gidince psunun sigortası patlamış sanırım çalışmıyor hiçbir şekilde. Ben de gittim MSI A600DN modelini aldım. Şimdi bozulan psu yu servise gönderdim yenisi ile değişecekler. Birini kullanıp diğerini satmak istiyorum. Hangisini kullanmak daha...
  15. Zapt

Hangi Kumaşı Tercih etmeliyim?

ilerleyen günlerde internetten bir tane yastık alacağım fakat bana 2 tane seçenek sunuldu. Mikropetek Kumaş ya da Raşel Kadife Kumaş. İnternetten alacağım için hangisi daha iyi bilmiyorum. Bilen veya deneyen biri yardımcı olabilir mi hangisi daha iyi?
  16. Zapt

Hangi ssdyi almak daha mantıklı?

m300 kullanıyorum okuma yazma hızı belirtildiği gibi 3300/3000 değil 2100 civarlarında geziyor yine fena değil fiyatına göre ama belirtildiği gibi değil. (Şu ana kadar kullandığını gördüğüm herkeste hızlar böyle)
  17. Zapt

5k ya kadar oyuncu koltuğu

almadan önce ben de araştırmıştım senin gibi bu yani xdrive felan türk malı ama kalitesiz bence bir de deri
  18. Zapt

5k ya kadar oyuncu koltuğu

kendim kullanıyorum ve memnunum benim tercihim deri olan koltukları tercih etme kumaş tercih et deri soyulur 1 2 seneden sonra rahatsız eder. https://www.amazon.com.tr/dp/B09QCZB2YC?th=1
  19. Zapt

Eski ölü bilgisayara sata ssd takma

Hdd ye sahip yaklaşık 7 8 yıllık bir pc ye sahibim. Yeni bilgisayar aldım fakat yan işlerimde bunu kullanmak istiyorum. Ana bilgisayarda m2 ssd olduğu için aşırı yavaş geldi bi anda eski bilgisayarım gözüme. Ben de ekteki kingston ssd yi almaya karar verdim. Herhangi bir problemi sakıncası var...
  20. Zapt

Hangi Mi stick modelini almalıyım?

Peki mi box hakkında bi bilginiz var mı? Sizce fiyatına değer mi yoksa gereksiz mi?
Top Bottom