Arama sonuçları: *

1. HyperPoweR

OYUNLARDA ÇÖKME VE BOZUK GRAFİKLER

Unutmuşum kusura bakmayın, ekliyorum hemen.
  2. HyperPoweR

OYUNLARDA ÇÖKME VE BOZUK GRAFİKLER

Bazı oyunlarda resimde görüldüğü gibi bozuk görüntü oluşuyor (şu ana kadar CS2 ve Rainbow Six Siege'te yaşadım) ve bunun yanı sıra oyundan atma söz konusu. Herhangi bir hata vermeden oyun çöküyor (Fifa23'te bu sorunu çokça yaşıyorum) Ekran kartı driverını çokça kez sıfırdan silip tekrar temiz...
  3. HyperPoweR

Monster Tulpar T7 V24.1 Alınır Mı?

Merhabalar, bu hafta içerisinde nasipse bir notebook almayı düşünüyorum, okul ve oyun için. Biraz araştırdım ve fiyat/performans olarak Monster Tulpar T7 V24.1'i buldum. Bilgisayar hakkındaki düşünceniz nedir? Önerir misiniz? Birde bu cihazda Mux Switch mevcut olup olmadığı hakkında bilginiz var...
  4. HyperPoweR

Monster Tulpar T7 V22.1 alınır mı ?

Henüz almadım.
  5. HyperPoweR

Umarım. Onları da araştırmaya başlayacağım. Teşekkürler. 1614440767 İnşAllah dediğiniz gibi olur.
  6. HyperPoweR

Bende öyle umuyorum. Kasa tasarımı da hoşuma gitti açıkçası, ortadan menteşeli olması ve Alüminyum-Kauçuk kasası olması da bir o kadar hoş.
  7. HyperPoweR

Öneriniz için teşekkür ederim. Şimdilik araştırma halindeyim nasip olursa yaza doğru almayı düşünüyorum. Umarım o zamana kadar dediğiniz gibi incelemeleri artar, sorunları varsa bilgimiz olur.
  8. HyperPoweR

Yorum ve önerileriniz için teşekkürler. 1614438820 Öneriniz için teşekkür ederim.
  9. HyperPoweR

Arkadaşlar sizce Monster Tulpar T7 V22.1 alınır mı ? veya 10-15 bin TL arasında benzer donanımda öneriniz var mıdır ? Teşekkürler. https://www.monsternotebook.com.tr/customize/productCustomize.aspx?urn=487687&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR
Top Bottom