Arama sonuçları: *

1. Muratyalcn

Maks 400 TL kasa tavsiyesi

Everest flat’ın bir glass modeli var birde mesh modeli var hangisini önerirsiniz 1621633343 https://ty.gl/id15gsjkc https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/everest-rampage-flat-glass-4-12cm-rainbow-fan-tempered-camli-gaming-oyuncu-kasasi_pdp_649418633
  2. Muratyalcn

bende mesajın msi mag force 100m olarak gözüktü
  3. Muratyalcn

benimde çok istediğim bir kasa fakat bütçemi aşıyor
  4. Muratyalcn

güzel bir kasaya benziyor fakat hiçbir sitede ürüne yorum yapılmamış
  5. Muratyalcn

gametech redline arkadaşım aldı malzeme kalitesinden ve boyutundan memnun değil
  6. Muratyalcn

300-400tl arasında mATX veya ATX farketmez 4 fanlı olursa çok iyi olur kasa önerilerinizi bekliyorum. (ışıkları butonla veya kumandayla ayarlanabiliyor olursa tadından yenmez.) Şimdiden teşekkürler.
  7. Muratyalcn

Monitör parlaklığımı ayarlayamıyorum

Resetledim ekrandaki renk değişti büyük ihtimalle dediğiniz gibi bi renk modunu açmışım yanlışlıkla.
  8. Muratyalcn

Sağolun, Casper M5AC22
  9. Muratyalcn

Arkadaşlar fotoğraftaki gibi ayar kısmında parlaklık gri gözüküyor ve üstüne gelemiyorum ne yapmam lazım?
  10. Muratyalcn

Mining için ekran kartı

peki 2060’ın kazım performansı nasıldır 5700’e göre
  11. Muratyalcn

Mining için ekran kartı

yazarken vazgeçtim .d
  12. Muratyalcn

Mining için ekran kartı

xt serisinden hangi kartı önerirsin
  13. Muratyalcn

Mining için ekran kartı

Toptancıdan temiz kart alıcam arkadaşlar etherium miningi için. Normal kişisel bilgisayarım olucak ama miningde yapıcam. Çok bi beklentim yok ama ek bi gelir kaynağı olması için. Hangi modeli önerirsiniz bütçe veremem toptancıdan alıcağım için ama verimli bi kart olması lazım
  14. Muratyalcn

Uygun fiyatlı hoparlör önerisi

Arkadaşlar a101’den alıcaktım hoparlör sesi güzelmiş arkadaşım kullanıyodu ama kalmamış a101’de. Önerebileceğiniz uygun fiyatlı hoparlör varmıdır? 40-50tl civarı daha ucuz varsa daha iyi olur 1618503804 Bütçeyi biraz daha esnetebilirim
  15. Muratyalcn

Kablonun hangi ucu (+) hangi ucu (-)?

Sağolun hepiniz
  16. Muratyalcn

Bi kerede pilli lede adaptör bağlamıştım 24v fişe bi takdım ledlerin hepsi patladı yıldırım çakdı evin içinde thoru gördüm
  17. Muratyalcn

Tamamdır hocam sağolun hepiniz ben en iyisi bi elektrikçiye gidim garanti olsun
  18. Muratyalcn

Kusura bakmayın anlamıyorum pcb plati neresi oluyor 1618224236 Kablo dışında adaptör üzerindede nasıl anlıyacaüım artı eksiyi
  19. Muratyalcn

Fişten gelen kablo
  20. Muratyalcn

Nasıl yani anlamadım
Top Bottom