Arama sonuçları: *

1. D

Cricual Basics modelinin farkı nedir ?

Herkese iyi forumlar. Ramimi yükseltmeyi düşünüyorum. Cricual'in ramlerine baktığımda aynı 8GB, MHZ ve CL değerine sahip birden çok modeli var. Aralarındaki farkları bir türlü bulamadım. En uygun fiyatlı olan modeli Bir tık pahalı olan model Bir tık pahalı olan model ile ilgili yabancı bir...
  2. D

620 Mhs Mining Geliri

Bilgi için teşekkürler hocam.
  3. D

620 Mhs Mining Geliri

Şimdi anladım, kazım zorluğunun arttığını bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler. 90 Mhs ile kazabileceğim coin öneriniz var mı ? 1646496419 Bilgi almak amacıyla yazıyorum bu yüzden sorguluyorum zaten. Sorgulamadan nasıl bilgiye ulaşabilirim ? Agresif dil kullanımından raporladım sizi.
  4. D

620 Mhs Mining Geliri

Hocam fiyat söylemiyorum, ETH adeti olarak konuşuyorum.
  5. D

620 Mhs Mining Geliri

Kazım zorluğu nerden çıktı hocam, videodaki de 620 mhs sitedeki de 620 mhs.
  6. D

620 Mhs Mining Geliri

Arkadaşlar anlatmak istediğim şey videoda 620 MHS ile 1 ETH kazılıyorken sitede 620 MHS ile 0.26 ETH kazanıldığı hesaplanıyor
  7. D

620 Mhs Mining Geliri

Herkese iyi forumlar. 3 adet rx 580 ile mining yapmak istiyorum. 1 ayda ne kadar ETH kazabilirim diye hesaplamak istedim ve bu videoyu izledim. 620 Mhs ile 1 ayda yaklaşık 1.2 eth kazdı fakat https://2cryptocalc.com/tr/eth-mining-calculator?hashrate=620 aynı MHS hızı ile 1 ayda yaklaşık 0.26...
  8. D

Monster Servis Şikayetvar

Herkese iyi forumlar. Kısa süre önce Monster Yetkili Servisine bilgisayarımı gönderdim. Onarımları tamamlandı ve kargoya verilmesi bekleniyor. Fakat 4 gündür ürünüm bana kargolanmıyor. Sorun şu ki normalde onarımı biten ürünler 24 saat içinde kargoya veriliyormuş. Müşteri temsilcilerini her...
  9. D

Şifreli Depolama Alanına Erşimek

Herkese iyi forumlar. Arkadaşım P20 Lite kullanıcısı ve telefonun ekranı kırıldığı için kendi servisi dışındaki herhangi bir telefoncuya girip yaptırmış. Telefonda kilit var ayrıyetten galeri gibi yerlere girerken de telefon parmak izi veya şifre soruyor. Bugün telefonu aldığında ''şifresi olan...
  10. D

Görev Çubuğundaki Simgeler Çalışmıyor

Tıklayamama sorunu şu an yok. Bunu denediğimde geri dönüşümü paylaşacağım. Teşekkür ederim.
  11. D

Görev Çubuğundaki Simgeler Çalışmıyor

Herkese iyi forumlar. Bazen bilgisayarımı açtığımda görev çubuğundaki simgeler çalışmıyor. Başlat, wi-fi, ses ayarı gibi simgeler orada görünüyor fakat tıkladığımda herhangi bir reaksiyon alamıyorum. Bilgisayarımı yeniden başlattığımda sorun çözülüyor. Dediğim gibi her açışımda olmuyor olduğunda...
  12. D

Razer Basilisk X HyperSpeed Kablosuz Kullanan Var mı ?

Arkadaşlar mousu satın aldım ve kurdum şu an kullanıyorum. Tek içime sinmeyen olay sol tıklarken bastığınızda ''tık' bıraktığınızda ''tak'' diye bir ses geliyor. Bu modele ait bir şeyse sorun değil fakat benimki sorunlu mu acaba diye düşünüyorum. Kullanan varsa cevaplarını bekliyorum.
  13. D

İlgin için teşekkür ederim hocam.
  14. D

İyi forumlar. Razer Basilisk X HyperSpeed almayı düşünüyorum. Bir kaç yerde ''30 sn bekleyince ilk tepki 1 sn gecikmeli geliyor'' olarak okudum. Sanırım pil tasarruf moudyla alakalıymış. Bahsettiğim sorunu ve çift tıklama gibi sorunlar yaşayanlar var mı aramızda ? Aynı sensör kalitesine sahip...
Top Bottom