Arama sonuçları: *

1. D

laptop fanı söksek nolur

fansız olsa bişey olur mu düşük güce alcam herşeyi film izlicem sadece bide youtubea falan bakarım hp victus 15 r5 5600h rx6500m
  2. D

Anc kulaklık laptop fan sesini engeller mi

Merhaba anker q30 modelini alacagim. Fan sesini cok sevmiyorum anc modu tamamen keser mi sesi?
  3. D

hp victus 15 fan sesi ve ram

Sağ ol
  4. D

Abi bu crucial aldım ama sorun olur mu micron değik
  5. D

hp victus laptopumda boşta fan sesi yok ama bi program açınca falan ör:spotify 2700 rpmle fan sesi geliyor sorun değil herhalde ama yine de sorim dedim ikinci soru ram almam lazım ne almalıyım
  6. D

Hp vitcus bu fan sesi normal mi?

W11 yükledim w10 a bile geçtim silip yüklenmeyen program kalmadi
  7. D

Speedfan
  8. D

Yuh hocam bende de şöyle 60-65 e kadar falan 0 rpm sonra açıyo 2400 -2500 rpm 1682066548 Hocam onları denedm bi işe yaramadı bozuk mu benim fan acaba ya 2 gün önce aldım
  9. D

Yani video açtığım ramin %60 ı falan kullanılıyor
  10. D

Fan normalde 0 rpm falan hiçbişey açmadığım zaman ya da hafif şeylerde, youtube dan video açtığımda veya birazcık yüklendiğimde cpu 2700 rpm fan gücüyle çalışıyor bu fazla mı?
  11. D

Hp vitcus alıyorum sizin tavsiyeniz nedir

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-15-fb0021nt-amd-ryzen-5-5600h-8gb-256gb-ssd-4gb-rx6500m-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-7n5m9ea-pm-HBC00003X3PHX Abdullah abi fb0020nt modelini inceledi alacaktım indirim bitti şuan 21nt indirime girdi alınır mı ekran kartı işlemci falan aynı farkı...
  12. D

Hp vitcus alınır mı diğer model numaralarından ne farkı var

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-15-fb0021nt-amd-ryzen-5-5600h-8gb-256gb-ssd-4gb-rx6500m-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-7n5m9ea-pm-HBC00003X3PHX Arkadaşlar bu markanın fb0020 nt modelini alacaktım ama fiyati artmış bu 21 nt indirime girmiş farkı var mı ekran kartı işlemci falan aynı
  13. D

Monitörüm ghosting sorunlu mu?

14. D

Monitör Ghostingli Mi Yardım Edin Lütfen

Arkadaşlar anlayamadım vg249qa1 monitör ghostingli mi acaba fareyi biraz hareket ettirdiğimde hafif bir iz oluşuyor fotoğraf koyacağım. Normal moddayken bazıları bazılarında elmb açtım 1ms modu gibi bir şey asusun yaptığı 1656512224
  15. D

Asus Monitör Ghosting Yardım

Hocam peki ufo testinde 60hz gözükmesi normal mi 120 almam lazım minumum
  16. D

Up up
  17. D

Up upp
  18. D

Arkadaşlar merhaba asusvg249a1 aldım. Xbox ss de 120 ye alınıyor microsoft edge de ufo testte 60hz gözüküyor yaptım galiba ghosting var bide laptopa bağladım max 120 oluyor 165 hzlik monitör ufo teste geldim onda da 60hz gösteriyor bu ghosting testini 60 da yapsam anlar mıyım
  19. D

Kulaklik bir sağ bir sol tarafimdan geliyor rahatsiz oluyorum

Arkadaşlar bu obsesyon mu bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim kulaklik sağdan ses gelince sol da yapmazsam rahatlayamiyorum normal mi sağ bi sol ses rahtsiz ediyor
  20. D

Xbox kolu kapanma süresi ayarlama yok mu?

Arkadaşlar xboxta klavye mouse ile oyun oynuyorum gamepade kulaklik takiyorum gamepad kendi kendine kapaniyor arastirdim hic bişi bulamadam biride baska sitede sormus cevap veren yok bilgi verebilirseniz cok mutlu olurum
Top Bottom