Arama sonuçları: *

1. O

Yardım Laptopumu satmayı düşünüyorum ne kadar fiyat biçmeliyim ?

Acer Aspire A715-51G İ5 1240p Rtx 3050 4gb 60w 8x2 16 gb ram DDR 4 cl22 3200mhz (8 ram sonradan takıldı içindeki microndu benim taktığımda crucial aynı markalar) Nokta dahi çizik yok tertemiz. Geçen yıl aralık ayı sonlarına doğru amazondan almıştım yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum hiç bir...
  2. O

Forza Horizon 4 Ayarlar Sıfırlanıyor

Yaptım ama bir yararı olmadı hocam.
  3. O

Forza Horizon 5 Grafik Sıfırlanıyor

Hocam merhaba çözebildiniz mi sorunu aynısını forza horizon 4 te yaşıyorum bir türlü çözemedim.
  4. O

Forza Horizon 4 Ayarlar Sıfırlanıyor

Oyuna her girdiğimde ayarlar optimize ediliyor diyor ve bütün grafik ayarlarını ilk haline döndürüyor oyuna her girmeye çalıştığımda hem 5 dakika kadar beklemek zorunda kalıyorum hemde her girdiğimde ayarlarımı tekrar yapmam gerekiyor bir çözüm bulamadım fikri olan var mı nasıl çözebilrim.
  5. O

Gpu kullanım neden az?

Bir çözüm bulabildiniz mi hocam benzer dertten muzdaripim?
  6. O

Gta 5 Gpu Kullanımı Düşmesi

Öncelikle merhaba dostlar sistemim laptop i5 1240p Rtx 3050 60w 8x2 16 gb ram (Bir slot crucial bir slot micron ikiside aynı marka yani cl22 3200 mhz ikiside) 512 gb ssd Gta 5 te Very High Ayarlarda Msaa 4x Vsync kapalı gelişmiş ayarlar kapalı bir şekilde oyuna ilk başladığımda 5 dakika kadar...
  7. O

Laptop Ram Ekleme Hakkında

Acer Aspire 7 A715-51G laptop aldım çift ram slotu var ama tek slot dolu ben uygun ramlerden bir tane daha alıp Dual Channel olmasını istiyorum ama laptopun arka kapağını açtığımda nasıl bir yol izlemem gerekli dikkat etmem gereken neler var yardımcı olabilir misiniz ?
  8. O

Ekran Çerçeve Arası Boşluk

Laptop Sıfır elime ulaşınca bir sıkıntı var mı diye kontrol ederken dikkatimi cekti ekran ile çerçeve arasında fotoğrafta gördüğünüz gibi yer yer az yer yer çok olmak üzere boşluk var hafif dokununca boşluk kapanıyor bu normal midir yoksa bir kusur mudur yardımcı olur musunuz ?
  9. O

15000 TL Bütçeme Göre LAPTOP Önerileriniz ?

Laptop almak istiyorum 2.500 TL civarı nakit param var üstünü kredi çekerek tamamlayacağım için çok büyük borca girmek istemiyorum ama almışkende 2 3 bin lira için kötüsünü almak istemiyorum. Oyun için kullanıcam genellikle Ets2 , The Long Dark , Asetto Corsa gibi oyunlar oynuyorum bu oyunları...
  10. O

Ekranın tamamını kaplayan dikey renkli çizgiler

4 gün önce laptopun içini açtım ekran kartı ve işlemcinin termal macunlarını yeniledim içini temizledim ve format atıp windows 10 kurdum (orjinal) o zamandan beri 15 saat civarı bilgisayarla uğraştım 12 saati oyundur aşağı yukarı hiçbir sorun yoktu ama bugün Farming Simulator 17 oynarken windows...
  11. O

Rehber Yeni Oynayacaklar İçin The Long Dark Hakkında Ayrıntılı Rehber

Öncelikle emeğinize sağlık oyunun inceliklerini gayet güzel açıklamışsınız ben yaklaşık 2 aydır oyunu oynuyorum artık iyi bir düzeye geldim sayılır mütecavız modunda oynuyorum onun için ama aklıma takılan bir konu var mütecavız modunda doğadan topladığımız (örn; reishi mantarı,akçaağaç...
Top Bottom