Arama sonuçları: *

1. ahmetamahangisi

G PRO SUPERLİGHT SOL TIK TAMİRİ YAPILIR MI

G PRO SUPERLİGHT KULLANIYORUM GEÇEN GÜN SİNİRLENDİM ELİME MOUSE GELİNCE İSTEMEDEN ALDIM FIRLATTIM VE KIRILDI AMA ORTADAKİ YUVARLAK VE SAĞ TIK ÇALIŞIYOR SADECE SOL TIK İÇİNE GİRMİŞ ONU DÜZLETME İMKANIM VAR MI NASIL TAMİR YAPABİLİRİM VİDEO VS. ÖNERİSİ OLAN VAR MI TŞKLER
  2. ahmetamahangisi

1.500 TL mouse önerisi

g pro wireless kullanıyordum mouse değiştirmem lazım ama bütçem 1.500 TL ne önerirsiniz 2. el de olur
  3. ahmetamahangisi

fifa 2024 gamepad ve klavye oynama

klavyeyle sola veya sağa geçme gelmiyor hocam sadece kolla sağa sola geçebiliyorum
  4. ahmetamahangisi

fifa 2024 gamepad ve klavye oynama

fifa 2024'te ben gamepadden oynarken arkadaşım klavyeden oynayamıyor mu bir türlü bulamadım yardım edebilcek var mı
  5. ahmetamahangisi

fifa 2024 kol görünmüyor

dün fifa 2024 aldım oyuna girdim gamepad'i taktım fakat oyunda görünmüyor sadece klavyeyi görebiliyorum nasıl düzeltebilirim
  6. ahmetamahangisi

3500tl Ye Kadar Kulaklık Önerisi

hyperx cloud 3 kendim de kullanıyorum harika
  7. ahmetamahangisi

Yardım Hangi Model F/P kralı? Asus-Msi

vg249Q kullanıyorum memnun değilim renkleri vs. çok amatör giriş seviyesi bir monitör msi kullanan arkadaşım var bayaa memnun.
  8. ahmetamahangisi

amd işlemci için soğutucu önerisi

ryzen 5 5600 kullanıyorum stok fanla biraz ısınıyor kaliteli ama fiyatı düşük soğutucu tavsiyeniz var mı bütçe max 1,500tl
  9. ahmetamahangisi

mouse pad önerisi ???

FPS oyunları oynuyorum düşük dpi şu an kullandığım mouse pad...
  10. ahmetamahangisi

a520m-h anakart alınır mı

https://www.itopya.com/gigabyte-a520m-h-4266mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-dvi-hdmi-matx-anakart_u13596 bu fiyata alınır mı sizce ryzen 5 5600 ile uygun mu
  11. ahmetamahangisi

işlemci ve anakart önerisi?

genelde Steam PUBG oynuyorum ekran kartım 2060 ram ddr4 16 gb işlemci ve anakart olarak ne önerirsiniz bütçe en az 6.500 en fazla 8 max 9 işlemci ve anakartla birlikte
  12. ahmetamahangisi

i7 9700k işlemciden ryzen 5 5600x geçmek mantıklı mı

hangi anakartı önerirsiniz
  13. ahmetamahangisi

i7 9700k işlemciden ryzen 5 5600x geçmek mantıklı mı

i7 9700k ve msi z390 a pro anakart kullanıyorum ekran kartım rtx 2060 PUBG oynuyorum fakat istediğim akıcılıkta ve fps de oynayamıyorum ekran kartı mı yükselteyim yoksa ryzen 5 5600x ve yeni bir anakart mı alayım
  14. ahmetamahangisi

temel sistem aygıtında ünlem çıkıyor

bir zararı var mıdır nasıl düzeltebilirim
  15. ahmetamahangisi

Msi rtx 2060 ısınma sorunu

msi rtx 2060 kullanıyorum boştayken 30-40 derece arası oluyor PUBG girince oyundayken 80 dereceden aşşağı düştüğünü görmedim sıkıntı çıkarır mı bu ısılar normal mi temal macunu yeni değiştirdim
  16. ahmetamahangisi

BenQ XL2411 rtx 2060 ile kullanmak

bi yandan monitörü ilana koyuyorum eğer sorunum çözülmezse kabloyla satmak en mantıklısı gibi
  17. ahmetamahangisi

sorun yok hocam yardımın için teşekkür ederim bende araştırıyorum eğer bir şeyler bulabilirsen konuyu takipteyim
  18. ahmetamahangisi

yandık ya bide bunla uğraşıcaz
  19. ahmetamahangisi

dvı çıkışı yok msi modelini kullanıyorum
  20. ahmetamahangisi

siparişi iptal mi edeyim nasıl bi yol izlemem gerekiyor
Top Bottom