Arama sonuçları: *

• Users: Tanerkstan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Letgodan bilgisayar buldum sizce bu fiyata alınır mı ?

https://letgo.onelink.me/O2PG/ff321b74 Alacağım bilgisayar bu
  2. T

Öneri Hangi işlemciyi tercih etmeliyim i3 4130 4.nesil Intel i5 2400 2.nesil

Elimde iki tane işlemci var İntel i3 4130 ikinci nesil Intel i5 2400 1624530284 Hangisi daha iyi
  3. T

Çözüldü✓ Asrock a320 ve msı a320 arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim ?

Arkadaşlar apu sistem diziyorum bütçem kısıtlı olduğu için ryzen 3 2200 g alacağım 16 GB corsair ve ya oloy ram alacağım akşamdan akşama 1-2 saat valorant oynuyorum bu işlemci bana yeter Anakart konusunda kararsız kaldım msı a320 ve asrock a320 ile hangisini tercih etmeliyim
  4. T

Öneri Ryzen 3 2200 G alınır mı

Arkadaşlar merhaba Düşük bütçeyle PC toplayacağım. Ekran kartı fiyatları çok yüksek olduğu için apu sistem toplamayı düşünüyorum işlemci olarak ryzen 3 2200 G alınır mı ? Anakart gigabyte b450 s2h Ram Corsair 8 GB 3000 MHz
  5. T

Öneri Ekran kartım ne kadar eder

Elimde Asus 7850 ekran kartı var 2 GB 256 bit arızalı bilgisayarcıya götürdüm bu işe yaramaz artık çöp dedi yaptırırsan 2-3 ay sonra gene aynı sorunu yaşarsın dedi (Monitöre görüntü gelmiyordu ) İşlemcisi arızalı dedi letgodan 340 TL'ye teklif geldi size 340 TL'ye vereyim mi ?
  6. T

Yardım PC çalışıyor ama görüntü yok

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var Sistemim AMD FX 8120 Ekran kartı Asus r7 265 2 GB 256 bit Ram Corsair 4x2 1600 MHz ram Sorun şu bilgisayar çalışıyor ama monitöre görüntü gelmiyor kabloları kontrol ettim sorun yok ( monitör ekran kartı arasında dönüştürücü kullanıyorum) Bios pilini çıkarıp...
  7. T

PC çalışıyor ama görüntü yok

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var Sistemim AMD FX 8120 Ekran kartı Asus r7 265 2 GB 256 bit Ram Corsair 4x2 1600 MHz ram Sorun şu bilgisayar çalışıyor ama monitöre görüntü gelmiyor kabloları kontrol ettim sorun yok ( monitör ekran kartı arasında dönüştürücü kullanıyorum) Bios pilini...
  8. T

Yardım Oyun oynarken ekran kapanıyor

Arkadaşlar merhaba sistemim AMD FX 8120 Ekran kartı Asus r7 265 2 GB 256 bit Corsair 4x2 1600 MHz ram Gigabyte 500 w PSU Msı am3 anakart Sorunum şu bilgisayarı ilk açtığımda monitöre görüntü gelmiyordu güç düğmesinden kapatıp bir daha açtığımda monitöre görüntü geliyor Ve oyun oynarken...
  9. T

Yardım AMD over drivedan nasıl voltaj düşürebilirim

Arkadaşlar merhaba İşlemci fx8120 Daha önce burda konu açmıştım işlemcim 206 derece sıcaklık gösteriyor ve ghz dalgalanması oluyor diye (termal macun yeniledim ve kule tipi soğutucu aldım sorun çözülememişti) başka bir forum sitesinden aynı sorunu yaşayan bir arkadaşımız amd over drive adlı...
  10. T

Yardım İşlemci GHz dengesiz

Öncelikle merhaba arkadaşlar İşlemcim AMD FX 8120 İşlemci GHz 3.30-3.10 arası çalışıyorken oyunlara girdiğimde 1.30 GHz ye kadar düşüyor yani 200 FPS alırken birden 40-50 fpsye düşüyor YouTubedan bir kaç video izledim GHz sabitlemek için kullandıkları programları indirdim ama benim işlemcimi...
  11. T

Yardım Fx8120 işlemcim çok ısınıyor

İşlemcim fx8120 oyunlarda sıcaklık 206 dereceye kadar çıkıyor ama bilgisayar kendini kapatmıyor termal macun yeniledim bı de kule tipi soğutucu aldım ama sorunu hala çözemedim işlemcim 3.10 ghz ama genelde 3.37 de çalışıyor bazen de birden 1.70 GHz ye
  12. T

Yardım Fx8120 işlemcim çok ısınıyor

işlemcim aşırı ısınıyor nasıl çözerim bu sorunu ve oyunlarda anı FPS düşüşü oluyor mesela 150 FPSle oynarken birden 30 FPSe düşüp tekrar 150 ye çıkıyor işlemci çok ısındığı için olabilir mi ve bu sıcaklık PC ye zarar verir mi İşlemci fx8120 8 çekirdek
  13. T

Yardım FX 8120 işlemcimi hangi ekran kartıyla beslemeliyim

Arkadaşlar merhaba işlemcim fx8120 ekran kartım Asus r7 265 gddr5 2 GB 256 bit çift fanli bu ekran kartı işlemcimi yeterli şekilde besler mı ya da daha uyumlu bı ekran kartı mı bulmam lazım eğer öyleyse ekran kartı önerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
  14. T

FPS yüksek ama oyun kalitesi düşük

Arkadaşlar merhaba Sistemim FX 8120 8 çekirdek işlemci Msı am3 ddr3 anakart Corsair 4x2 8 GB 1600 MHz ram Asus r7 265 2 GB 256 bit gddr5 Gigabyte 550 w power supley Sorun şu valorant csgo LoL gibi oyunlarda +100 FPS alıyorum ama 30 FPS gibi akıcı değil monitör Samsung 60 Hz modelini...
  15. T

Arkadaşlar bilgisayarımı satmak istiyorum ne kadar eder

AMD FX 8120 8 çekirdek Msı am3 ddr3 anakart Corseir 4x2 8gb ram Asus r7 2 GB 256 bit (çift fanli ekran kartı) 500 GB harddisk Rush savage RGB kasa Gigabyte 550 w power
  16. T

Öneri Gigabyte 550w PSU alınır mı modeli fotoğrafta yazıyor

Arkadaşlar öncelikle merhaba Dün konu açmıştım 250 TL bütçeye hangi PSU alınır diye saolsunlar bir çok tavsiye geldi Sistemim Fx8120 8 çekirdek MSI AM3 DDR3 Anakart corseir 4x2 ram Asus r7 2 GB 256 bit ekran kartı Letgoda gezinirken bir PSU buldum pazarlıkla 180 TL indirdim markası gigabyte...
  17. T

250 TL bütçeye göre PSU önerisi

250 TL bütçem var PSU arıyorum Csgo valorant gta5 oyunuyorum bunları kaldırabilecek PSU önerileri bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi akşamlar 🙏
  18. T

Yardım Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Arkadaşlar merhaba Bilgisayarın Windowsu çöktü ben de bir arkadaşıma format atması için bilgisayarı verdim format atarken kendi kendine kapandığını söyledi işlemci yanmış olabilir dedi işlemcinin yanmış olma ihtimali var mı ?
  19. T

Yardım Gelişmiş seçenekler de bu bilgisayarı sıfırla seçeneği yok nasıl açarım

Öncelikle merhaba arkadaşlar Windowsa giriş yapamıyorum yani mavi ekran hatasıyla karşı karşıyayım başlangıç onar Sistemi geri yükle komut iste gibi bir çok seçeneği denedim ama sonuç alamadım bilgisayarı sıfırlamak istiyorum ama bu bilgisayarı sıfırla seçeneği yok bunu nasıl açabilirim
  20. T

Yardım Msconfingden kullanılan çekirdek sayısımı 1den 8 e yükselttim mavi ekran hatası aldım

Arkadaşlar öncelikle merhaba İşlemci ; FX 8120 8 çekirdek Anakart msı am3+ ddr3 Ram Corseir 4x2 8 ram Msconfing ayarından kullanılan işlemci 1 gözüküyordu Max olarak da 2 bilgisayarımı sıfırladım ardından tekrar msconfing e girdiğim de çekirdek sayımi 8 e çektim yani sorun düzeldi oyunlarda FPS...
Top Bottom