Arama sonuçları: *

1. B

RTX 2060 DUAL FURMARK TESTİ

Sistemi alalı 3 gün oldu furmark testini deneyim dedim 27 dakikada max 78 dereceye çıktı normal mi? çözünürlük monitörün orjinal çözünürlüğü değil.
  2. B

hangisi iyidir yorumlarınız önemli

şu zamanda daha ucuzu yok ama?
  3. B

hangisi iyidir yorumlarınız önemli

yorum sizde
  4. B

İTOPYA GAMİNG PC ÖNERİSİ

gaming gen de bu fiyata düz 1660 satıyolar ve işlemcileri 3500
  5. B

İTOPYA GAMİNG PC ÖNERİSİ

başka sitede bulsam ordan alırım bu denk geldi
  6. B

İTOPYA GAMİNG PC ÖNERİSİ

Arkadaşlar uygun mu alınır mı sizce?
  7. B

Acil laptop tavsiyesi

https://www.gamegaraj.com/urun/tracer-xl-7t-144-2/ Core i7 10750h 17.3 144Hz IPS RTX 3060 Max-Q 16GB (2x8) 2933mhz 500m2 SSD https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v20-3/ Intel i7-10750H-2,60GHz Turbo Boost ile 5,0GHz Nvidia RTX3060 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit 17,3"...
  8. B

Monster almalı mıyım? almamalı mıyım?

Bende monster 20.3 serisi almak istiyordum hatta kesin alıcaktım ama sorunu çokmuş yani o paraya sorunsuz kafam rahat kullanmam gerekiyor fakat monsterın o serisi pek öyle değilmiş vazgeçtim bekliyorum msi indirim falan
  9. B

15K YA KADAR ÇIKABİLECEĞİM LAPTOP ÖNERİSİ

Arkadaşlar acil yardımınız gerek 3060lı olmasını istiyorum ekranı olsun, işlemci sıcaklığı olsun, fan sesi ve soğutması konusunda en iyi olan laptop sizin önerileriniz nelerdir?
  10. B

12 13k CİVARI LAPTOP ÖNERİSİ

Arkadaşlar monster hariç her şeye açığım soğutması kasası benim icin cok önemli önerilerinizi bekliyorum.
  11. B

Acer gaming laptoplar alınır mı?

normalde yarın monster tulpar serisinden v20.3ü almayı planliyordum fakat o kadar yorum okudum ki almaya korktum çok riskli o paraya o yüzden laptoplarda msi veya asus tercih et indirim bekliyorum bence sende öyle yap
  12. B

MONSTER LAPTOP TULPAR T7 V20.3 nasıldır?

Arkadaşlar son durum şu internetten çok araştırdım monsterın instagram yorumları olsun youtubedakiler olsun yani 3 kişiden 2 si sıkıntı yaşıyormuş.bir çok sıkıntısı var ekran kartı iyi fiyatına göre ama laptop biraz şans işine kaçıyor bunu deneyimledim çünkü mesela 3 alandan 2sinin laptopunda...
  13. B

MONSTER LAPTOP TULPAR T7 V20.3 nasıldır?

Arkadaşlar bu fiyata bu laptop sizce nasıl alıcamda sizede danışmak istedim. Sadece Isınma durumu ve ekranını merak ediyorum ayriyetten soğutucu almama gerek var mı bilen varsa bilgilendirebilir mi?
Top Bottom