Arama sonuçları: *

• Users: v3ttt
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. v3ttt

Mavi Ekran CAS terazi programı yardım!!!

Arkadaşlar merhaba. CAS markası cl5200 model 2 tane terazim var. Bilgisayardan CAS cl terazi programı var. İnternet kablo bağlantıları tam. Ama uygulamadan fiyat gönderirken sürekli hata veriyor.
  2. v3ttt

Yardım displayport kablosu önerisi???

Selam arkadaşlar imzamdaki 2k asus monitörüm var. Kutusundan çıkan kablosundan ne olduysa sıkıntı var. arada sırada anlık ses gidiyor. Bazen anlık ekran kararıyor sonra hemen geri geliyor. Yeni ve iyi bir kablo arıyorum max 500₺ olacak kaliteli iş görecek bir kablo varsa link atar mısınız?
  3. v3ttt

Yardım Spor için sağlam boxer tavsiyesi?

Selam arkadaşlar. Fitness'ta kullanmak için sağlam terden vs. etkilenip hemen ortası falan kolay yırtılmayacak boxer önerisi olan varsa link yada marka tavsiyesi verebilir mi?
  4. v3ttt

Gainward rtx 4070 ti ekrtan kartı aldım? Kartta sorun var mı sizce?

Selam arkadaşlar. Hepsiburada'dan gainward rtx 4070 ti ekran kartı aldım. Karttı taktığımdan beridir monitörde yansımalar, çıcırtılı televizyonlar gibi anlık ekran oynamaları oluyor. Sizce kartta ne gibi bir sorun olabilir. Hemen iade mi etmem lazım. Daha alalı 7 gün olmadı. Ölü piksel testinde...
  5. v3ttt

Yardım Ryzen 7 5800x3d için termal macun

Selam ryzen 7 5800x3d Corsair h100x 240mm sıvı soğutma var. Termal macun yenileyeceğim. Önceden cooler master htk-002 high performans kullandım. Fiyatı uygun sizce gene ondan mı kullansam yada daha etkili olacak bir öneriniz var mı?
  6. v3ttt

Yardım 3 farklı Rtx 4070ti'den en iyisi hangisi?

Selam. 3 farklı marka rtx 4070ti den en iyisi hangisidir??? Görsele bakıp fikrinizi söyler misiniz?
  7. v3ttt

10-12bin₺ Smart android tv önerisi...

Selam arkadaşlar. 10-12bin₺ aralığından alınacak en iyi Smart android tv önerisi istiyorum. Lütfen +'sı ve -'si ile önerilerinizi bekliyorum...
  8. v3ttt

Yardım Turknet'i bıraktım. Yerine tavsiyeniz nedir?

Selam arkadaşlar. 3 yıla yakındır kullandığım turknet'i geçen gün kapattırdım. Son 1 yıla yakın süredir sık sık kesilmeler oluyordu. Ve destek kaydı oluşturmama rağmen sorunumu çözmediler. Bende geçen gün kapattırdım. Yerine önereceğiniz yeni sağlayıcı var mıdır???
  9. v3ttt

Yardım Asus Tuf Gaming RTX 4070ti vs Asus Tuf Gaming RTX 4070ti OC farkı nedir?

Selam arkadaşlar. 4070ti ekran kartı almak istiyorum amacım sadece oyun oynamak. Render, yayıncılık vs. gibi fantezilerim yok. Normal 4070ti ve OC'lusu arasında tam olarak nasıl bir fark var. OC'lu alanın normal alana göre avantajı nedir?
  10. v3ttt

Öneri Gaminggen.tr bayram indirimi???? (Şakası!)

Arkadaşlar ben şimdi gördüm de indirim ayağına ürünlerin normal fiyatlarını listelemişler. İndirim nerede acaba? Görsellere mi gizlemişler ne yapmışlar? İndirim yaptık ayağına insanları kandırmak ne kadar etik bir davranış? Gaminggen.tr'ye olan güvenim günden güne eriyor...
  11. v3ttt

İncehesaptan Asus Tuf Gaming AG27AQZ aldım. Ghosting testi nasıl anlaşılır?

Selam arkadaşlar İncehesaptan Asus Tuf Gaming AG27AQZ aldım. Ölü pixel testi yaptım temizdi. Ghosting testini de yaptım ama var mı yok mu nasıl anlayacağız? Bilgisi olan paylaşabilir mi? Duruma göre varsa sorunu iade edeceğim.
  12. v3ttt

Yardım PNY rtx 4070ti ve rtx 4080 nasıldır?

Selam arkadaşlar. PNY bildiğim kadarıyla kötü bir marka değil. Aramızda kullanan varsa rtx 4070ti veya rtx 4080 modelleri hakkında bilgi verebilirler mi? Şuan 28 bin liraya Hepsiburada Rtx 4080 satıyor. Malzeme kalitesi, soğutma vb. özellikleri hakkında bilgi lazım.
  13. v3ttt

Öneri Al-Sat fırsatçılığını sevmiyoruz...

Selam arkadaşlar. Lütfen al-satı savunanlar gereksiz laf etmesin. Ben al-sat ile ilgili 2 3 tane konu açmışımdır. Gereksiz laf ebeliği yapmayın lütfen. Arkadaşım ekran görüntüsü attı onu paylaşmak istiyorum sadece. Adam incehesaptan gaming gecesinden almış. Amacı sadece fırsatçılık, yazıklar...
  14. v3ttt

Öneri İncehesaptan Al-Sata RTX 4070ti yolculuğu

Selam arkadaşlar. Geçen cuma İncehesap gaming gecesinde 5 tane Asus Tuf RTX 4070ti vardı. Sepete ekleyip kartı bilgilerini girene kadar bitti. Kuvvetle muhtemel oradan alınma bir kart bugün sarı siteye düşmüş hemen. Bu al-satçılar araya girmeseler zaten biz kullanmak isteyenler alacağız. Buna...
  15. v3ttt

Yardım inno3d rtx 4070 ti alınır mı?

Selam arkadaşlar sorum başlıkta. Sizce inno3d rtx 4070 ti ekran kartı diğerlerine göre nasıldır? +'ları -'leri bilgisi olan paylaşabilir mi?
  16. v3ttt

Öneri RTX 4070 ti Hepsiburada 20999₺

Hepsiburada 19000₺'ye sınırlı stok sattığı kartı 100 tane olarak 21499₺'ye oradan da 20999₺'ye satışa koymuş. Tekrar 18999₺'dan yaparsa alınır gibi? Alıp kullananlar kart hakkında yorum yapabilir mi? Artıları Eksileri neler...
  17. v3ttt

Yardım Katlanır şemsiye tavsiyesi???

Selam arkadaşlar. Katlanır şemsiye arıyorum. Sağlam, kırılmayacak, paslanmaz güzel bir şemsiye arıyorum. Kullandığı şemsiyeyi öneren varsa marka, isim yada link paylaşır mısınız?
  18. v3ttt

Yardım Hepsiburada rtx4080 indirimi gelsin artık???

Selam arkadaşlar malum rtx 4000 serisi beklenenin çok üstünde fiyatlarla giriş yaptı. Sağolun Abdullah sessiz kalmadı ve çektiği videolar sayesinde Hepsiburada azda olsa rtx 4070ti ve rtx 4080 satışında kısa bir indirim uygulama kararı aldı. Rtx 4070ti geldi. Rtx 4080 için hala bekliyoruz. Ben...
  19. v3ttt

Yardım Yurt dışından kargoyla Ekran kartı getirtmek?

Selam arkadaşlar. Yurt dışında yaşayan bir arkadaşıma ekran kartı aldırtsam ve bana kargoyla yollatabilir miyim? Gümrükte vs. takılır mı? İşleyişle ilgili bilgisi olan var mı?
  20. v3ttt

Öneri Hepsiburada Rtx 4070ti al sat yapanlar .

Selam arkadaşlar. Sarı sitede vb. yerdeler Hepsiburada ve @Abdullah Hacıgül sayesinde 19 k ya satılan zotac rtx 4070ti 1 2 k farkla satışa koyulmaya başlanmış. Büyük olasılıkla 14 iade günü içinde satamazlarsa iade ederler. Belki tekrar stoklarında olunca Hepsiburada tekrar 19 kdan satar. Demem...
Top Bottom