Arama sonuçları: *

• Users: aliozkanca
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Anakartımdan bip sesi geliyor ve kapanıyor

2 kez başıma geldi birincisi pc başında yokken geldiğimde kapanmıştı bugünde aynı sorunu yaşadım bi dosya açarken pc dondu görev yöneticisini açmaya çalıştım açmadı iyice zorlarken anakarttan ses geldi ve pc kapandı daha sonra açmaya çalıştım açılmadı psu düğmesibi on off yaparak çözüm...
  2. A

Yardım Samsung Galaxy Tab S9 FE vs Apple iPad 9 ?

arkadaşlar fiyatları hemen hemen aynı sizce hangisi daha mantıklı 11 bin TL bütçem var
  3. A

Yardım Reels videom otomatik telif yedi?

Arkadaşlar telif haklarından anlayanlar yardımcı olabilir mi böyle bi uyarı aldım ne yapmam lazım sorun yaratır mı
  4. A

🔥İndirim Alpro Hindistan Cevizi & Badem Bitki Bazlı İçecek 1 L 8 adet 460tl

Sepete 8 adet ekleyip COKALAZODE kodu kullanın https://amzn.eu/d/3nOVowo
  5. A

Yardım Taşınabilir harddisk önerisi

telefonumda yer kalmadığı için harddisk arıyorum veri aktarımı hızlı olan 2 tb güzel bir ürün arıyorum bütçe 2 bin TL
  6. A

Yardım 30 bin TL'ye laptop önerisi

Sizce ne almalıyım yardımcı olur musunuz bütçe 30 bin
  7. A

Yardım Psu kabloları sarı turuncu renklere dönüyor

Psunun beyaz kabloları sararmış hatta turuncuya doğru gidiyor sebebi nedir toz kirden kaynaklı olabilir mi
  8. A

Yardım İşlemci için termal macun önerisi

5900x için iyi bir macun arıyorum önerebileceğiniz var mıdır?
  9. A

Yardım Yeni aldığım monitördeki kırmızılık?

Işık sızması testi yapacaktım 2 side ortada sanırım
  10. A

70.000 TL'ye kadar hazır sistem önerisi

Maks bütçem bu arkadaşlar varsa hazır sistem önerileriniz atabilirsiniz ayrıca tek tek ucuza gelebiliyorsa onada kabulum
  11. A

Yardım Dell AW2723DF model monitörü alınır mı?

2k model arıyorum sizce parasına değer mi veya 20 bin TL'ye önerebileceğiniz monitör var mıdır https://www.gaming.gen.tr/urun/316861/dell-alienware-aw2723df-27-inc-280hz-1ms-qhd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/#reviews
  12. A

Yardım 4070ti ekran kartıyla 1080p monitör kullanımı

Monitörüm 2k fakat değişip fps oyunlarına yöneliceğim ekran kartım 4070ti işlemci 5900x sorun yaşar mıyım?
  13. A

Yardım RX 580 Ekran Kartı Alınır Mı?

Arkadaşlar 12.500 TL bütçem var sizce rx 580 li sistemmi toplıyayım yoksa hazır sistemmi bakayım fakat bu fiyatlara iyi bir sistem bulamadım
  14. A

❌İndirim Bitti! Asus Dual 4070 Super 22.500TL (Lansman)

https://www.gaming.gen.tr/urun/409888/asus-dual-geforce-rtx-4070-super-12gb-gddr6x-192-bit-dlss-3-ekran-karti/?fbclid=PAAaZLv-oVLN9poagAlzeEZ8DrSMWx0JQuKYjePQHzeLl1QcfzmueuKz-G7Hs_aem_AXkHNmk1eXoBrtorXfOmn0ig2DehKzng0n3PRZ5mcder7qkG7jmuVOt43kJA6ggzP64
  15. A

Yardım Bu laptop sizce ne kadar eder

1 sene önce aldım toplasanız 10 kez kullandım sıfırdan farksız https://www.hpstore.com.tr/hp-victus-16-d1010nt-intel-core-i5-12500h-16gb-ram-512gb-ssd-6gb-geforce-rtx-3060-161-inc-fhd-144-hz-freedos-mavi-6g0d9ea
  16. A

Yardım Monitörüm bozuldu mu yoksa farkı bir sorun mu var?

Arkadaşlar 20 gün önce satın aldım aldığım günden beri renk ayarlarını tam yapamıyordm bi gariplik vardı bugün bf1 den çıktığımda ekran böyle oldu anlam veremedim çareyi pcyi restlemekte buldm açtığındada titremeler vardı dpyi tak çıkar yaptm şuan bir sorun yok bilgisayarı ilk açtığımda...
  17. A

Yardım Robot süpürgeler hakkında bilgi ve tavsiye

Arkadaşlar 10 bin TL'ye kadar robot süpürge arıyorum tavsiye edeceğiniz model var mıdır
  18. A

Yardım XG27AQ-W monitör sorunu

Arkadaşlar bu monitörü satın aldım fakat aldığımdan beri renk ayarları gözüme çok kötü görünüyor bazen çok sıcak bazen çok soğuk driverlarıda yükledim ne olabilir sorun?
  19. A

Yardım 3500 TL mouse önerisi

Arkadaşlar beyaz ve wireless olması önemli g pro x kullanıyordum fakat zamanla rengi sarardığı için soğudum bu model gibi pil ömrü yüksek bir model arıyorum
Top Bottom