Arama sonuçları: *

1. P

T7 V24.1 Oyunlarda sürekli olarak işlemciyi kullanıyor

Youtube'de 2-3 tane video var bu laptopla ilgili o da kutu açılımı. Pek sevmedim bu seriyi açıkçası Mux olayını yeni öğreniyorum ve ekran kartıyla çalıştırmak için sadece Type-C veya miniDP kullanmak gerekiyor o da 2. ekranla olabiliyor.
  2. P

T7 V24.1 Oyunlarda sürekli olarak işlemciyi kullanıyor

Başlıkta da gördüğünüz gibi 3060'lı laptopum var. Bütün driver'lar ve Windows güncel, Mux Switch bulunmuyor maalesef. Böyle bir sistemin Valorant'ta max 200 fps'i görmesi normal mi? Arkadaşımda abra a5 serisinden 1660'lı sistemi var benden yüksek fps alıyor. Monster'a ticket attım sürekli olarak...
  3. P

Monster Tulpar T7 V24.1 Alınır Mı?

Her bilgisayarında bulunmuyor.
  4. P

Monster Tulpar T7 V24.1 Alınır Mı?

Ben kullanıyorum hocam bu laptopu Mux Switch bulunmuyor maalesef. Oyunlarda işlemci kullanıyor ve valorantta oynarken (En düşük ayarlarda) max. 200 fps'e kadar çıkıyor. Ekran kartı kullanımı %8-10 arası değişiyor.
  5. P

Monster tulpar t7 v25.1.2

Hocam merhaba. Laptobun kendi ekranında oynarken oyunlarda kaç FPS alıyorsun?
  6. P

Rx 5700 için mining OC ayarları

Benim ekran kartı 5700 gaming x. 5700 XT için yapılan ayar benim ekran kartıma uygun olur mu? 1614853416 Neye göre azaltmam neye göre arttırmam gerektiğini bilmiyorum. Nasıl öğrenebilirim?
  7. P

Rx 5700 için mining OC ayarları

Başlıkta gördüğünüz gibi rx 5700 gaming x ekran kartım var ve stok ayarlarda 50.5 mh/s hız alıyorum. OC yapmak istiyorum fakat internetteki OC'lara güvenemedim. Undervoltaj denilen bir şey varmış fakat kaaça kadar düşürmem gerektiğiniz algılayalamadım bir türlü. Bilgili ve bu işten anlayan...
  8. P

Bilgisayarımı Yeniden Başlatamıyorum

Kapatıp açılma gibi sorunlar bende de vardı. Windows M2 SSD'de yüklüydü fakat HDD bozukmuş. HDD'yi kullanmıyorum neden etkiler ki diye düşündüm saçma geldi gerçekten. Muhtemelen disklerinden bir tane bozuk.
  9. P

Monitörüm için aparat arıyorum

Selam arkadaşlar. 2 tane 27" monitörüm var ve bunları duvara sabitlemek için veya masanın arkasına sabitlemek için bir aparat arıyorum. Örnek olarak aşağıda 1 tane bırakıyorum. Fiyat olarak max 1k olması lazım.
Top Bottom