Arama sonuçları: *

1. asteria

4000-4500 TL arası 144 hz ips monitör önerisi

hocam hiç önerilmeyen bir ürün ve gamebooster güvenilmez bir marka en azından ben güvenemiyorum
  2. asteria

4000-4500 TL arası 144 hz ips monitör önerisi

fps oynuyorum genelde şu monitörler dikkatimi çekti https://www.amazon.com.tr/dp/B09WQTKKXX?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=2 https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-vp249qgr-24-1ms-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,659212222.html...
  3. asteria

Ballistix tactical tracer 2x8 3200mhz rgb ram kaç TL eder

Merhaba elimde 2x8 3200 mhz rgb ram bulunmakta 2. El satarsam kaç TL ye satmalıyım Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  4. asteria

s21 fe 2. el alınır mı?

14 civarı bütcemi zorlarım telefonu 10 11 civarına satarım gibi
  5. asteria

s21 fe 2. el alınır mı?

peki aynı fiyata alabileceğim cihaz var mı xiomi de olabilir yada yakın fiyatta ne önerirsiniz
  6. asteria

s21 fe 2. el alınır mı?

arkadaşlar elimde iphone 12 yurt dışı var 64 gb pil %99 tertemiz cihaz yaklaşık 3 aylık seneye cihazla uğraşmak istemediğimden satıyorum arkadaşımda s21 fe ile başa baş takas yapalım diyor sizce kabul etmelimiyim ? yada onun yerine cihazı satıp alabileceğim bir android cihaz varmı 2. el almayı...
  7. asteria

sistem özelliklerini belirttiğim pc kaç TL eder

4300ge apu (stock fan ve kutusu var) b450mk(kutusu vs var) ballistix tactical tracer 2x8 3000 mhz micron e die ram corsair cx 550f (kutusu faturası vs var) kıoxia exceria plus g2 (kutu fatura var) 850 evo samsung sata ssd( kutu fatura yok) corsair void elite rgb (kutu fatura var) steelseries...
  8. asteria

modemim sorunlu mu ?

ethernet ile bağlanınca 30mbps kesintisiz internet alabiliyorum ama wifi ile 17 yi geçmiyor ve sürekli internet kopuyor arada internet kesilip 1 mbps de oluyor
  9. asteria

8-10k sıfır veya 2.el telefon önerisi

bir çok kişi şikayet yazmış ısınınca yavaşlıyor drop giriyor diye bu videoyu görünce de alasım gelmedi günde 2 3 saat oyun oynuyorum ve telefonu çok aktif bir şekilde kullanıyorum
  10. asteria

s20fe mi kullanıyorsunuz
  11. asteria

fiyatlara baktım yurt dışı 12 ler bile bütceyi zorluyor birde pasaport kayıt ile aynı paraya gelecek yoksa bende 12 almayı çok isterim 1651685563 telefonun soğukken hiç bir problemi yok cayır cayır çalışıyor ama PUBG genshin gibi oyunlarda telefon yüke bindiğinde çok drop oluyor diyor arkadaş...
  12. asteria

umarım link paylaşmak yasak değildir bu videoda arkadaş bahsediyor
  13. asteria

sd modelinden bahsediyorum zaten?
  14. asteria

samsung telefonlara karşı tam ön yargımı kırmıştım s20fe alacaktım yorumları görünce soğudum yine markadan siz neden samsung tercih ediyorsunuz
  15. asteria

aslında mesele ısınması değil telefon ısınınca kendini çok frenliyor fps drop oluyor
  16. asteria

s20fe gibi ısınınca beni çıldırtacaksa hiç almayayım daha iyi, bu telefonlar ısınıyor mu?
  17. asteria

S20FE almayı düşünüyordum ama ısınma problemi varmış ısındığında FPS yerlerde diyorlar Samsung telefonlarında 2-3 senede hurdaya çıkması işin komik tarafı. Benim için önemli olan özellikleri yazacağım önerilerinizi bekliyorum. 120 Hz. 4500-5000 mAh olması. AMOLED olması OLED de olur. En az 25...
  18. asteria

2 farklı wireless adaptör kullandım 2 side kopma sorunu yaşattı sorun pc de mi

sistemim b450mkıı 4300ge 2x8 ballıstıx cx550f rgb tp link wn823n v2 ve kingboss dualband ac 1200mbps bu 2 adaptör de bana kopma sorunu yaşattı bazen ağa bağlanılamıyor uyarısı da alıyorum sizce sorun ne olabilir ? varsa başka bir ürün önereceğiniz onu da alabilirim
  19. asteria

bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

daha önce haylou t15 kullandım son ses ve bass olarak beni tatmin ediyordu sizce hangi kulaklığı almalım gözüme takılan kulaklıklar şunlar son ses ve bass benim için önemli
  20. asteria

steelseries rival 3 aldım iyi midir??

ups 300 yazmışım rival 3 aldım 1643460935 310 a elim oturmuştu boyutları yakın zaten
Top Bottom