Arama sonuçları: *

1. A

Egea 1.4 Fire easy yüksek devirde kullanmak sorun oluşturur mu?

12 bin km yapiyorsaniz ortalamaniz 6 litre olsa 2.5 tl yakar. Lpg takılınca 1.5 tl yakar o araba. 12 bin kmde 12 bin tl kazanç aşağı yukarı 2 bakım veyahut lpg 3 sene sonra çıkarır kendini. Satacaksanız hele hiç düşünmeyin. ancak şu da bi gerçek lpg performans düşürmüyor diyenler 4.0 v8 gibi...
  2. A

senin o arabalardan performans beklememen lazim bu 1. 2. hondanın hiçbir atmosferik 1.6 arabasi gitmiyor 3. corolla 1.8 alacağına paranı çöpe at aynı şey.
  3. A

orası öyle. Senede 10 bin km den az biniyorsanız lpg taktırmayin lpg olmuş 30-35 bin tl yeni nesil motor az yakar zaten motoru yormayin. Veyahut ben artik turbosuz araç almama kararı verdim 1.9 tdi 130hp superbim var onu da değiştirip 2.0 tdi bi yeni kasa superbe geçeceğim 1 aya inşallah...
  4. A

Yeni Telefon tavsiyesi

Diğer cihazlar hakkına bilgim yok ancak yenilenmiş iphone cihazları para tuzağından başka bir şey değil. Senelerdir iphone kullanıyorum, cihazlarımı da sıfır almam 2-3 yıllık ikinci el alırım.
  5. A

eğer yarin bigün turbo dizel araciniz da olursa 4500-5000 arası kesicileri olur genelde ancak çoğu 4 binden sonra boşa motoru yorar, tavsiyem 4 binde atin performans ihtiyacında. Bir de her araçta çalıştırdıktan sonra 1 dakika bekleyin, öyle gidip 5-10dk beklemek yarardan çok zarar verir...
  6. A

zırıltı başka biyeri titrettiğindendir başka egealara da bakın. Bende 1.33 corolla da var normal 3 bin devirde falan atimca anca çekiyor ancak bazı rampalarda kesiciye kadar basıyorum lpg de mevcut genelde şehir içi kullanıyorum az yaktığı için mecburi uzun yola çıkınca da rampada önüne bi araç...
  7. A

Kafa bandı önerisi telefon için

Merhaba. İphone 11 Pro cihazım var bu cihazımı takabileceğim kafa bandı arıyorum. Daha önce alıpda önerecek varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Fiyat abartı olmasın, fazla özelliğe gerek yok araç içi POV çekim yapacağım.
  8. A

Bakımlı bi araca basmak hararete dikkat ederek asla sorun yaratmaz. su sıcaklığı 90-95i, yağ 120-125 geçmesin. Sürekli basıp gazlıyorsan 10 bin kmde olan yağ bakımını 7-8 bine çek, kmsi yüksek ise erkene çek. 280 bin kmde turbo dizel aracım var, 6-7 binde bir yağ değiştiririm basarımda hiç bir...
  9. A

Hangi koltuğu almalıyım?

Evet hawkın servisinin iyi olduğunu duymuştum. Bana konfor da önemli, siz rahat mısınız?
  10. A

Hangi koltuğu almalıyım?

Merhabalar; Boyum: 1.84 Kilo: 95 Kalıplıyım birazcık. Beklentim: Masam 68cm yükseklikte, kol dayama çok önemli yükseklik alçaklık ayarı ve boyun desteği, boynumu yaslayabileceğim bir yer, yastık olması önemli benim için. Mümkünse yaslandığım kısım ayarlansın. Benim bulduklarım bunlar, başka...
  11. A

Sıcaklığım normal mi?

Mesh kasa var msi mag 100r 2700 rpm lerde calisiyor. Pek bi uğultusu yok sessiz gayet.
  12. A

Sıcaklığım normal mi?

Merhabalar. R5 3600 16gb ram B450 M plus gaming MSI Ventus GP RTX 2060 super (Sistemi zorlayan bir oyundaki değerler) Ekran kartımın hot spotu 79 Kendisi 68 maksimum Anakart: TMPIN0: 63 TMPIN1: 41 TMPIN2: 47 Normal mi? Anakart fazla ısınıyor gibi geldi.
  13. A

6 Ekran Çıkışlı Sistem önerisi

Merhaba, ekran kartı 8gb 128 bit en az olacak(gerekirse 6 çıkış elde etmek için 2 tane olabilir) ram 32 olacak bu şekilde bir sistem lazim. 6 ekrana görüntü istiyorum, hazır sistem olmak zorunda şirkete alınacak. bütçe yok en uygunu neyse o.
  14. A

Samsung M12 alınır mı?

https://www.trendyol.com/samsung/galaxy-m12-64gb-cift-sim-mavi-p-111230774?boutiqueId=607097&merchantId=968&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true oyun oynanmıycak günlük kullanım sosyal medya vs. 3-4 sene gitsn yeter
  15. A

3000TL telefon önerisi

sosyal medya ve iletişim amaçlı kullanılcak. kamera pek önemli değil, iphone 6 dan geçilecek. 3-4 sene gitse yeter.
  16. A

4000tl telefon önerisi

teşekkürler
  17. A

4000tl telefon önerisi

oppo a74 nasıl oppo tr garantili
  18. A

4000tl telefon önerisi

sıfır olucak. çiftçi olan amcam kullanacak pili iyi gitsin uzun ömürlü olsun oyun oynamıyor, sosyal medya ve görüşmeler için kullanılacak.
  19. A

ssd sıcaklığı kaç derece olmalı?

teşekkürler
  20. A

ssd sıcaklığı kaç derece olmalı?

https://www.n11.com/urun/asus-tuf-b450m-plus-gaming-amd-b450-4400-mhz-oc-ddr4-soket-am4-matx-anakart-864449?magaza=yarenbilgisayar bu olması lazım 2 ekran kartı slotlu
Top Bottom