Arama sonuçları: *

• Users: siwo
  • Order by date
  1. S

1GB İnternette steam indirme hızım düşük

Türknet 1gb internet kullanıyorum epic games de indirme hızım 70-80mb iken steam de 14-15 sebebi nedir?
  2. S

FRISBY FC-8935G kasaya sıvı soğutma takılır mı ?

https://www.vatanbilgisayar.com/frisby-fc-8935g-650w-80-plus-4x120mm-rainbow-fanli-midt-atx-kasa.html bu kasayı kullanıyorum işlemci yükselttiğim için sıvı soğutma alıcam ama kasaya uyar mı bilmiyorum özelliklerde sadece cpu soğutucu yüksekliği 160mm bilgisi vermişler
  3. S

Hdmi To Vga Kablo Hz düşürür mü?

Önericeğiniz ürün var mı
  4. S

Hdmi To Vga Kablo Hz düşürür mü?

Apu sistem kullanıcısıyım anakart da vga çıkışı var sadece 144 hz monitör alıcam hdmi çıkışlı oda https://www.trendyol.com/mcdodo/hdmi-to-vga-donusturucu-kablo-2-metre-p-43867050 böyle bir kablo kullansam normal hd kablonun yerini tutar mı?
  5. S

AMD RADEON AYARLARI GÖZÜKMÜYOR YARDIM!

Sağ tarafta ki boşlukta amd radeon kullanıcılarında bildiği üzere üst tarafta güncelleme kontrol paneli altında ise sistem bilgileri falan yazıyordu fakat gözükmüyor silip yeniden kurdum geri geldi fakat sonra yeniden kayboldu bunun sebebini ve çözümü nü bilen var mı?
  6. S

AMD RADEON GÜNCELLEME VE SİSTEM BİLGİSİ GÖZÜKMÜYOR

Sağ tarafta ki boşlukta amd radeon kullanıcılarında bildiği üzere üst tarafta güncelleme kontrol paneli altında ise sistem bilgileri falan yazıyordu fakat gözükmüyor silip yeniden kurdum geri geldi fakat sonra yeniden kayboldu bunun sebebini ve çözümü nü bilen var mı?
  7. S

Valorant takım sohbet sorunu

Oyunda takımla sesli sohbet i bas konuş olarak değilde otomatik nasıl yapabilirim
  8. S

Pc çalışırken ekran gidiyor

Yaklaşık 1-2 ay önce yeni apu sistem topladım bugün 2. kez oldu pc de gezinirken biranda ekran gidiyor tek bir görüntü oluyo görev yöneticisini açtığımda sadece mavi ekran falan oluyo pc çalışmaya devam ediyo bu arada müzik çalmaya devam ediyo arkada reset atınca düzeliyo sebebi nedir bunun
  9. S

Mouse skatem çıktı yardım!

Aliex temi var sadece türkiye de bulamazmıyım
  10. S

Var kullanıcı hatası falan demezler umarım skatez takıp gönderirler mi yenisini mi gönderirler?
  11. S

Logitech g203 model mouse mun alt skatezlerinden biri çıktı diğerleride çıkmak üzere garantiye versem yaparlar mı
  12. S

Logitech G203 skatez değişim

1 yıldır logitech in kendi mouse padiyle kullanmama rağmen alt skatez bandlarından biri çıktı diğerleri çıkmak üzere ne yapmayılım garantiye versem yaparlar mı ?
  13. S

100TL MOUSE ÖNERİSİ!

Elim büyük biraz ele oturcak bi mouse öneriniz
  14. S

130-150 TL OYUNCU KULAKLIK ÖNERİSİ

130-150 TL ye kulaklık öneriniz var mı kulladığınız yada önericeğiniz
  15. S

Ekran parlaklığını nasıl düşürebilirim

Monitörüm çok parlak menü tuşuda bozuk ordan kısamıyorum direk windows üzerinden ekran parlaklığını düşürme ayarı bulamadım ne yapabilirim?
  16. S

Fps limitlemenin yararı nedir?

10 yıllık monitör 😅
  17. S

Fps limitlemenin yararı nedir?

Valorant da 110-120 fps alıyorum fakat monitörüm 60hz haliyle 60 fps den fazlasını göremiyorum o yüzden fps limitini 60 yapıp açmalımıyım sistemi gereksiz yere yormaması açısından
  18. S

ASUS A320M-F PSU Montaj Sorunu

Anakartın işlemci güç pin i 4 lü psu dan 6 pinli kablo var 6+2 olarak var 2 leri ayrı ayrı takmaya çalıştığımda oturmuyo yardım edin!!!
Top Bottom