Arama sonuçları: *

• Users: North
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

Arbada debriyaja basmadan vites değiştırdım

Araba dururken fark etmeden debriyaja basmadan geri vitese attım ses gelince yanlışımı anlayıp hemen kontak kapattım bir şey olur mu araca
  2. N

Bilgisayarında Watch dogs Yüklü olan var mı?

bin ve data64 dosyalarını oyunu türkçe yapmak için bozdum o dosyaları atarsanız çok sevinirim
  3. N

okuldan 5 gün süre ile uzaklaştırılma

işlediğim bir suç için bu durum ile yargılanıyorum bu gelecekte devlet dairesinde işe girmeme sicilime etki eder mi? 1670007401 lise öğrencisiyim
  4. N

Yüksek cpu kullanımı

ryzen 5 5500 işlemciye sahibim boşta altta verdiğim değerler kadar cpu kullanıyor sebebi nedir
  5. N

vga to hdmı görüntü sorunu

yeni aldığım bilgisyarda vgadan hdmı dönüştürücü kullanıyorum bıos ekranı geliyor ama windows ekranı gelince görüntü gidiyor takıp çıkarınca arada gelme yapıyor ekran kartından mı yoksa dönüştürücüden mi kaynaklı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  6. N

Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

11.500 TL maksimum bütçem bir sistem tavsiyesi bekliyorum ya da donanım arşivi gibi kanalların sistem yayınlamasını mı beklemeliyim
  7. N

Lisede sınıfta kalma var mı?

bi çok arkadaşım sınıfta kalma fln yok diyor fakat internete baktığımda olduğunu görüyorum bildiğiniz kadarıyla bu yıl sınıfta kalma var mı?
  8. N

Kod vs yazmak için apu sistem yeterli mi?

python c# yazabliyorum ve artık bilgisayar artık vs bile açarken yavaşlamaya başladı android stüdyo gibi ağır programlar için bile apu sistem yerter mi yeter ise min ne olmalı
  9. N

kaçak telefon alıp imei attırsam sorun çıkarır mı

telefoncuya kaçak tlf sordum kaçak imei atarım fakat 2 de bir hata verir demiş sizce sorun çıkarar mı veya elimdeki 3310 un imesini fln attırsam olur mu
  10. N

Telefonumu açamıyorum LÜTFEN YARDIM

samsung a2 core telefonumun ilk başta ekranı kılırmıştı hala dokunmatiği çalışıyordu elimle camlar kırılıp batmasın diye bantladım ve kullanmaya devam ettim ki terslikler üst üste gelirmiş birde üzerine açma açma kapama tuşum bozluldu onun içinde telefonun açılması için bir uygulama yükledim o...
  11. N

Bios ekranından sonra bilgisayar kendini yeniden başlatiyor

Gün icinde masamın çekmecesini biraz sert çarpmıştım biraz sallandı masa bilgisayarı actım oyun oynuyordum oyun kendini 2 defa kapattı sonra bilgisayar kendini kapattı her bilgisayarı actigimda bios anakartın tanitım kismi bios gecis ekranı yani geliyor fakat sonra kendini yeniden baslatiyor
  12. N

Bu Vanalar açık mi kapalı mı

Peteklere su gitmiyor vanaların kapalı olduğundan dolayı olabilir mi
  13. N

Edebiyattan 50 den düşük bir not alırsam sorumluluk sınavına mı girerim ?

Edebiyat sınavına girdim 50 den düşük bir not bekliyorum eğer 50 den düşük alırsam sorumluluk sınaıvna mı girerim sorumluluk sınavına hemen mi girerim
  14. N

Telefon için zil sesi önerisi

Telefon için zil sesi önerisi
  15. N

Hd5670 Q8400 ve ddr2 4gb ram olur mu?

Sadece valorant tarzı oynuyorum sizce nasıl bir performans alırım bu parçalar ile
  16. N

Hd5670 170Tl ye alınır mı?

Hd5670 170Tl ye alınır mı?
  17. N

Hummel ayakkabı kalıbı nasıl

hummel 42 numara bi ayakkabı aldım fakat ayağım yaklaşık olarak 42.5 szice olur mu 42 numara
  18. N

Hangisini seçerdiniz

Aşşağıda belirttiğim 3 adet ayakkabıdan hangisini seçerdiniz https://www.flo.com.tr/urun/us-polo-assn-aristo-hi-1pr-beyaz-erkek-sneaker-ayakkabi-101050752 https://www.flo.com.tr/urun/hummel-hmlbusan-beyaz-erkek-sneaker-101085952...
  19. N

Ekran Kartı Fanım Dönmüyor

Hd3600 bir ekran kartına sahibim ekran kartım bilgisayarı ilk açtığımda minicik dönüyor sonra ise çalışmıyor 10 gun evde değildim geldim güç kablolarına bastirdim tam oturmamış olabilir diye onları yapıp açtığımda çalıştı 2 gün boyunca boyle yaparak açıldığını fark ettim fakat bugün hiçbir...
  20. N

Yardım Ekran kartı fanım dönmüyor

Hd3600 bir ekran kartına sahibim sabah bilgisayari actıgımdan yaklasik 5-10 dk sonra kendini kapatti bende baktigimda ekran kartı fanının çalısmadiğıni gördum(biligsayarı actığımda cok hafif dönüp duruyor ama cok yavaş dönüyor sonra duruyor)
Top Bottom