Arama sonuçları: *

• Users: niyazi5859
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

Kasanın içerisine tükürük kaçtı

Arkadaşlar önce bilgisayarı fişten çektim sonrasında PSU güç kablosunu çıkarttım ardından uzun süre güç tuşuna bastım ardından bas bırak bas bırak yaptım. Sonrasında PSU güç kablosunu takıp bu işlemleri tekrarladım ve güç kablosunu tekrar çıkarttım. Ardından kasanın ön panelini çıkartıp toz...
  2. N

1TB Hdd mi 500 Gb Ssd mi ?

Sistemimde 500gb ssd bulunmakta ve şuan 60 civarlarında boş yer kaldı ve benim yükleyeceğim oyunlar var dying light 2 fifa spiderman gibi gibi sizce 500gb ssd mi almalıyım yoksa 1tb hdd mi ?
  3. N

Asus geri ödeme birden fazla ürün kullanılabilir mi ?

Merhaba asus güç kaynağı monitörü kasası vs var kampanya süresi dahilinde ve kampanya dahili mağazadan aldım hazır sistem olarak aldım ben hepsinin geri ödemesini alabiliyor muyum faturada bütün ürünler yazıyor her ürüne aynı faturayı atacağım ben hem güç kaynağından hem kasadan hem diğer...
  4. N

Ekrana Görüntü Gelmedi

Herşeyi bağladım hdmı no Signal dedi monitör o kadar.
  5. N

Hazır sistem kablolar nereye bağlanır ?

Montiroun güç kaynağı giriş yerini bulamadım görüntü girişini buldum ama güç girişini bulamadım diğer kablolar nereye bağlanmalı ? 1659183492 Monitör Asus tuf vg27aq1a. Güç kablosi gerekli mi monitör için
  6. N

Güç girişleri doğru mu ? 3070 Ti

Güç girişleri doğru mu arkadaşlar ?
  7. N

Yurt içi kargo kaç günde getirir ?

Merhaba arkadaşlar 100-150km uzakta bulunuyor mağaza bana kaç günde ulaşır kargo ? Mesela aynı gün ulaşır mı ?
  8. N

Gaminggen ödeme ne zaman onaylanır ?

Merhaba arkadaşlar gaminggenden havale/EFT yöntemi ile monitör ve sistem aldım ödemeyi yaptım sonrasında ödeme dekontunu istediler bende ödeme dekontunu attım sitede şuan da ödeme bekleniyor olarak gözüküyor ne zaman onaylanır ?
  9. N

Öneri 1080p monitör önerisi

Merhaba arkadaşlar normalde bir tane 1080p 240hz monitör takip ediyordum bir anda fiyatı 5 ten 6.5 e çıktı LG ultragear gn750b. RTX 3060 ti sistem almayı düşünüyorum yakın zamanda. 2 3 hafta içinde. Bütçe olarak 5k ve altı olursa iyi olur.
  10. N

SDN forum açılması gereken banım açılmadı

Arkadaşlar 8 haziran 2021 19:47 tarihinde açılması gereken banım açılmadı hatta şuan saat ve tarih belirtmiyor nedeni ne oradaki yöneticilere söyler misiniz olayı
  11. N

Gigabyte aorus xtreme waterforce rtx 3080 kaç derecede çalışır

Arkadaşlar ALLAHIN izniyle seneye pc toplamak istiyorum bu ekran kartı kaç derecede çalışır veya normal sürüm alsam üzer mi
  12. N

Gigabyte Aorus xtreme waterforce ekran kartına sahip sistem kaç TL eder

https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-rtx-3080-aorus-xtreme-waterforce-10gb-gddr6x-320-bit-ekran-karti/ bu ekran kartına sahip bir sistem fırsatları kovalayarak 20k monitör dahil bir şekilde toplanır mı eski ekran kartı 112 dereceydi ısıdan çok çektim o yüzden bu modele bakıyorum ve ALLAHIN...
  13. N

30 dk sonra lol wild rift girecek var mı

Arkadaşlar 30 40dk sonra lol wild rift girecek olan var mı 10 kişi gelirse 5e5 turnuva yaparız 5 kişi gelirse dereceli gireriz 0 kişi gelirse kendim dereceli kasarım nick:katilnixo diğer hesap:katilnixo58
  14. N

R3 2200G 8gb APU Sistem Oyunlarda Kaç FPS Verir?

Arkadaşlar 2200 TL bütçede a320 anakart r3 2200g işlemci 8gb ram 400w aercool vx psu 240gb hp ssd almayı planlıyorum 1360*768 monitörüm var lol valorant cs go gta 5 zula da kaç fps verir
  15. N

2000 TL altı apu parça önerisi

Arkadaşlar ALLAHIN izniyle seneye rtx 3080 sistem alana kadar idare etmek istiyorum eski kasamı çalıştırmayı düşünüyorum kasam var 2000 TL ve altı işlemci+anakart+ram+psu önerir misiniz ekranım 1360*768 oyunlarda 60+ fps verse yeterli zaten lol valorant falan oynuyordum bozulana kadar
  16. N

Sdn de yanlış anlaşılma yüzünden ban yedim

Arkadaşlar sdn de overclocked adlı kullanıcıya oc dedim diye ban yedim aslında küfür etmedim Overclock = oc ya kısaltma kullandım tabi onlarda küfür ettim sanmış ve banlanmışım acaba orada da hesabı olan biri bana yardımcı olur mu orada konu açıp bu söylediklerimi iletir mi
  17. N

1000 TL altı bütçe ekran kartı tavsiyesi

Arkadaşlar pegatron ipx 41-d3 anakart intel pentium e6500 işlemci 4gb ram im 1360*768 monitörüm var darboğaz yapmayacak ekran kartı önerisi 1 ay sonra almayı düşünüyorum ALLAHIN izniyle
  18. N

Rtx 3070 için monitör önerisi

Arkadaşlar eylül ayında Allahın izniyle rtx 3070 li bir sistem toplamayı düşünüyorum nasıl bir monitör almalıyım
  19. N

1080p 1440p haz farkı

Arkadaşlar şuan 1360*768p monitör kullanmaktayım eylül ayında bilgisayar almayı planlıyorum rtx 3070 li ve aklımda olan şey şu 1080p mi yoksa 2k mı almalıyım aradaki haz farkı nasıl olur 2k daha fazla mı haz verir yoksa hazzı düşürür mü
  20. N

Rtx 3070 sistem nasıl

https://www.itopya.com/asus-prime-b550m-a-wi-fi-4600mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-vga-matx-anakart/ 1300tl https://www.itopya.com/gskill-16gb-2x8gb-ripjaws-v-siyah-4000mhz-cl18-ddr4-dual-kit-ram/ 1200 TL https://www.itopya.com/thermaltake-th240-argb-240mm-islemci-sivi-sogutucu/ 900 TL...
Top Bottom