Arama sonuçları: *

• Users: dexiN
  • Order by date
  1. dexiN

Monster Tulpar T7 vs T5

herkese cok trsekkur ederim
  2. dexiN

Monster Tulpar T7 vs T5

Çok temiz Monster tulpar t5 v19.2 İlan No: 1039358844 https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-cok-temiz-monster-tulpar-t5-v19.2-1039358844/detay Monster rtx 3050ti 11. Nesil 8 aylık ürün 17.3 ekran 144hz İlan No: 1058898743...
  3. dexiN

Monster Tulpar T7 vs T5

Arkadaslar iki bilgisayar arasinda kaldim. ( bugun acacagim son konu 😅) Monster Tulpar Rtx 3050ti 4gb i5 11. nesil 512gb ssd Monster Tulpar Rtx 2060 6gb i7 10750h 1tb hdd 256 gb m2 ssd (her ikiside ikinci el butcem kisitli) bu iki bilgisayar arasinda kaldim. lise 4 ogrencisiyim uni 1 in sonuna...
  4. dexiN

rtx 3050 vs 1660ti vs 2060-2070

arkadaslad bu ekran kartlarinin hepsi dizustu bilgisayar icin ekran kartlari. sozce hangisini neden tercih etmeliyim
  5. dexiN

R5 5600h Rtx 3060 vs R7 5800h rx 5500

butcem 20k ikinci el alacagim iki bilgisayar arasinda kaldim iste. birde 3060 li olani sececegim. birde islemci olarak digeri daha iyi renderde ryzen 7 lindaha iyi olmaz mi
  6. dexiN

R5 5600h Rtx 3060 vs R7 5800h rx 5500

arkadaslar iki dizustu bilgisayar arasinda kaldim. birisi lenovo ryzen 5 5600h rtx 3060 6gb digeri ise ryzen 7 5800h rx5500m 4gb. her ikisininde ramlari ve ssdleri ayni sadece islemci ve ekran karti bazinda farklilar. cogunluklu olarak render alacagim ic mimarlik okuyorum. kullandigim programlar...
  7. dexiN

RKS G48 vs Electroll Pro 350

Arkadaşlar iki elektrikli scooter arasında kaldım fiyatları hemen hemen birbirine yakın hangisini seçmeliyim veya önereceğiniz bir model var mı?
  8. dexiN

Ek Programsız PCde çalışan gamepad önerisi

Evet kolda bir problem yok. Algılamaktan kastettiğim bu arada 360 kontrolcüüs şeklinde çalışıyor yani x tuşu o tuşu falan farklı yerlerde oluyor bu da beni rahatsız etti.
  9. dexiN

Bir kaç forum sitesini daha inceledim f310 sanırım tak çalıştır şeklinde çalışıyor. Bir arkdaşas direkt taktığı gibi AC3 oynamaya başlamış bende şimdi sinirden AC3ü sildim algılamıyor diye :D
  10. dexiN

Arkadaşlar Assasins Cred serisinin daha önceden 3 oyununu arkadaşımın çakma ama pcde ek programla çalışan ds3ü ile bitirmiştim. Tekrar seriye başlamak istedim ve bi tane gamepad aldım fakat oyunda 360 kolu şeklinde çalışıyor ve oynaması bana çok zor geliyor bunu ayarlamak için xboz360ce gibi...
  11. dexiN

30K ile Motor Önerisi

Arkadaşlar başlangıç motoru olarak 125 veya 150cc motor düşünüyorum ve elimde ortalama 30k var üstü biraz zor olur açıkçası. Motorun yakıtı ve R ( race tipi diye geçiyor sanırım) olması önemli ama olmasa da olur. Aklımda CF Moto 150NK, RKS Rnx, RKS Rnx Plus, Honda CBR 125R ve Yuki Samurai...
  12. dexiN

200-250 TL arası kulakici kulaklık önerisi

Max 200 250 TL bütçe ile hangi kulakici kulaklığı almalıyım?
  13. dexiN

Driverı silmeli miyim?

Arkadaşlar Apex Legend'ı inidirdim ve hata almaya başladım aldığım hatayı tam hatırlamıyorum ama googledan arattğımda sadece yabancı kaynkalar buldu ve onları çevirip çözümü uyguladım ve ekran kartımın sürücüsünü sildirdi ve oyun çok iyi çalışmaya başladı. Şimdi sorum şu oyunum güzel bir şekilde...
  14. dexiN

17 yaş banka kartı önerisi

Sağol dostum çok teşekkür ederim
  15. dexiN

Ya benim tek isteğim iban ile para alabilmem ve 18 yas alti oldugum için bana verilmesi. Ailemle gideceğim kartı çıkarmaya 1649189340 Hangi kart ve 18 yaş alti kullanabiliyor mu?
  16. dexiN

İban yolu ile para transferi alabiliyorum değil mi? Birde hangisini önerirsiniz?
  17. dexiN

Arkadaşlar 16 yaşımı doldurdum bu sene 17 olacağım. Kendime banka hesabi açmak, kart sahibi olmak istiyorum. Aslında papara kartım var fakat ailemin banka hesaplarından kendime para gönderemiyorum. Para göndereceğim kartın benim üzerime tanımlı olmasi lazımmış. Ailemin bana iban yolu ile para...
  18. dexiN

150₺ Kablosuz Kulaklik Onerisi

Arkadaslar babama kulaklik alacagiz ve butcemiz 150₺. Ses kalitesi normal duzeyde olsa yeter bizim icin mikrofon kalitesi onemli biraz. Önerilerinizi bekliyorum.
  19. dexiN

AMD Radeon Açılmıyor ve Hata 1603

Arkadaşlar uzun bir süredir Radeon Software açılmıyor. Bu yüzden Radeon Software'ı DDU araclığıyla driveri sildim ve AMD'nin kendi sitesinden Recommend versiyonu indirdim ve temiz bir kurulum yaptım fakat sorunum hala çözülmedi. Kurulum sırasında yarıya geldiğinde Hata 1603 diye bir bildirim...
  20. dexiN

İdeal Erkek Boyu Kaç?

Arkadaşlar 16 yaşımdayım ve boyum 1.71. Boyum ideal mi yoksa daha mı uzun olmalıyım? Ve daha ne kadar uzarım?
Top Bottom