Arama sonuçları: *

1. Darth Vader'

Hawk Future Alınır mı ?

Arkadaşlar çok kararsızım İlk önce xDrive Atak aldım ve mekanizma ucuz olduğu ve kalitesi beğenmediğim için iade ettim şimdi bu koltuğa merak sardım kullanan var mı önerir misiniz ? Boy ve Kiloda sıkıntı yok İkea Markus ta var ama 2 ay içinde 1000 TL artmış neredeyse o yüzden sıcak bakmıyorum...
  2. Darth Vader'

3000 TL Kadar Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Arkadaşlar bu bütçede ben xdrive düşünüyorum uzun süre rahatlıkla oturmak ve oturma yeri geniş olması iyi olur. tavsiye edebileceğiniz bir model varmıdır 3400 e kadar belki zorlarım bütçeyi şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.
  3. Darth Vader'

Okula İleri Tarihli İzin Dilekçesi Vermek

Arkadaşlar okula 2 hafta boyunca gitmeyecek biri izinli yani özürlü devamsızlık yapmak için dilekçe vermesi lazım. Yani ileri tarihli devamsızlık için dilekçe yazılır mı? Nasıl yazılmalı?
  4. Darth Vader'

Bilgisayar Oyundan Çıktıktan Sonra Kilitleniyor

Arkadaşlar oyunlarda oynarken hiç bir sıkıntı yok sıcaklıklar 50 derecelerde fakat oyundan çıktıktan sonra PC 20 saniye içinde kilitleniyor fare donuyor yani ve reset atıyor her zaman olmuyor ama çok sıkıntı yaptı bende nedir acaba çözümü? Sistem Asus Rog Crosshair VI Hero Amd Ryzen 5 2600x...
  5. Darth Vader'

Yardım Razer Deathadder V2 Mouse tekerleği Geç Algılama

Arkadaşlar itopyadan aldığım razer Deathadder V2 Mouse dün itibariyle fark ettim ki mouse tekerleğinin belli bir kısmında temassız gibi bir şey var valorantta mesela silah değiştirirken tekerleği döndürdüğümde silah değişmiyor veya 4 saniye sonra değişiyor bunu tarayıcıda da denedim belirli...
  6. Darth Vader'

Minecraft Launcher Yükle Basınca Kayboluyor.

Merhaba Minecraft Launcher kendi sitesinden denemek için indirdim. Açılıyor yükle basınca Launcher kapanıyor. Nasıl çözebilirim bunu?
  7. Darth Vader'

Trendyol Geçerli Kupon Sepette eklenmiyor

Arkadaşlar Trendyol da 25 TL Mega Kupon firsatlari adında alt limitsiz kuponum mevcut ve sadece altın ve telefonlarda geçersiz yazıyor fakat Steam key eklediğimde sepette gözükmüyor fakat telefon eklediğimde kupon eklenebiliyor bu nasıl bir sistem hatası anlamadım.
  8. Darth Vader'

Ekran Kartını Satmalı mıyım?

Arkadaşlar 5500XT 8GB Kartıma 5350 TL anlaştık. Satmalı mıyım? Ve amazon jpden ekran kartı alabilir miyim? Sıkıntı çıkarmı?
  9. Darth Vader'

5500 TL'ye Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşlar bu civarlarda 3060 bulabilir miyim? Amazon jp de bu fiyata galax satılmış daha gelir mi? Ve amazon jp den alışveriş yaparken neler yapılmalı?
  10. Darth Vader'

200 TL Kalem Önerisi

Arkadaşlar kalem arıyorum 200 TL olabilir en fazla kullanan ve memnun olan varsa deneyimlerini aktarırsanız yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada uçlu kalem arıyorum tükenmez veya dolma değil.
  11. Darth Vader'

500 TL'ye kadar CPU Soğutucu Önerisi

Arkadaşlar 500 TL ye kadar işlemci soğutucusu önerisi lazım benim işlemci soğutucularıyla aram yok o yüzden soruyorum bu civarlarda soğutucu lazım şimdiden teşekkürler.
  12. Darth Vader'

Asus Rog Crosshair VI Hero Argb var mı

Arkadaşlar başlıktaki anakartımda Argb portu varmıdır kasa alacağım için internetten baktım saçma sapan yazmışlar.Yardımcı olursanız sevinirim.
  13. Darth Vader'

Garantiye verilen kart bana sorulmadan para iadesi olur mu?

Arkadaşlar sinerjiden aldığım 5500xt gigabyte oc 8gb kartın fanlarından %70 üstüne çıkınca acayip kötü tır tır diye ses geliyor ve gitmiyor ben bunu garantiye göndereceğim ben bunu endeks bilişime de sordum not koyup iade kesinlikle istemiyorum yazın dedi.Size de sorayım ben bu kartı 2050 TL ye...
Top Bottom