Arama sonuçları: *

1. E

Asus rog kulakli hediyeli soru cevap

Dedim ya sadece kimin kazandigini paylasmamasi bana tuhaf geldi simdi istersen sana ss leri ve ekran videosunu atabilirim cevap vermem 15 sn yeyi gecmiyor
  2. E

Knk cevaplamis olsa bile neden kimin paylaştığına dair bir story vs paylasimladi normalde bir cekilis vs oldugun zaman paylaşılıyor
  3. E

Merhaba arkadaşlar hatirlarsaniz ayin 23’ünde yani 23.01.2024 tarihinde abdullah abi donanim arsivi hikayesinde paylastigi video ile ilgili soru soracagina dari bir hikaye paylasmisti saat 11 de paylastigi hikayede soruyu sordu ve hemen sonrasinda soruya cevap vermeme ragmen (ss lerim ve ekran...
  4. E

win 10 home blueetooth sorunu

arkadaşlar merhaba yeni laptop aldım içinde win 10 home var bluetootha bağlanmıyor surucude hata var diyo surucuyu sildim tekrar yükledim ama hiç bir şey değişmedi you tube de bir sürü video izleyip denedim ama işe yaramadı yardımcı olursanız çok sevinirim kulaklığı bağlayamıyrum
  5. E

R5 5600x vs r7 3700 hangisi

Zen 3 mimarisini hic bir seye degismem tabii ki 5600x
  6. E

bu iki ram bir arada calısırmı?

Evet kardeşim calisin ama 2 side 2400 mhz de çalışır
  7. E

ryzen 3 3100 gtx 1070 8gb darboğaz ?

Bana getirmen yok mu 🥺 1632387669 Getircen mi 👉👈
  8. E

ryzen 3 3100 gtx 1070 8gb darboğaz ?

Hangi site? 1632386562 Ve ne gibi zorluklari var? Yada ne gibi problemler olur gümrükte vs. Bide parayi nasil gonderiyoruz?
  9. E

Yardım Oppo Realme C25 hakkında

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/general-mobile-gm-21-pro.html 1631517230 Knk zam gelmiş xkendidnsisjs
  10. E

Yardım Oppo Realme C25 hakkında

300 lira daha fark vererek 6gb Ram 128gb hafızalı ve daha iyi işlemciye sahip gm 21 pro almak daha mantıklı olur. Bataryası da 5000mah bundan kalır yanı yok yani yerinde olsam boyle yapardim ayrica gm21 proda 1080p bir aydaha biriktir bunu al
  11. E

Hyundai accent era 1.4 team benzin/LPG sabahları zor çalışıyor!

Akü kalitesis ve yahutda yaslanip gucseslosmis olabilir
  12. E

Tenda v12 modem Alınır mı??

Merhaba arkadaslar netspeedden intenet alacagim modem almam gerekiyor sizce bu model nasil
  13. E

Yardım Bu iki mouse arasındaki fark ?

Game notede evet daha iyi bir sensör var fakat game power terleme yapmiyo heleki bu sicaklarda ve uzun oyun oynama surelerinde ve yahut is sureleri icin daha uygun
  14. E

Note 10 pro 8 GB mi mi 11lite 8 gb mi X3pro 8gb mi

Knkm bak simdi ben 120 hz aciyom onda problem yok ama ben bu telefonu 120 fps almak icin aldim ve vermedi:(
  15. E

Note 10 pro 8 GB mi mi 11lite 8 gb mi X3pro 8gb mi

Knk elimde x3 pro var 6 128 120 hz tam olarak vermiyo wild rift oynuyorum max 60 fps veriyo
  16. E

Lenovo tab m10 4 ram 64 hafiza

1) Bu tablet Alınır mı? sorunlari varmidir sarj suresi nedir kullanan yada bilgisi olan varmi ? Oyun oynanmiyacak ders calisilicak video izlenecek. 2) Bu tabletle uyumlu kablosuz klavyeli (veya kablolu ) kilif onerisi olan var mi? 1628775633 Ürünün linki...
  17. E

Sistem montajlamayı nasıl öğrenebilirim??

Knk montaj sıkıntı degil ama kablolamada sıkıntı yasarsin ogren mek icin ise abdullah abinin kanalda videosu var izlersin
  18. E

Bu psu, bu sisteme alınır mı?

Al bro 1619887866 Knk hata farkedildikden sonra artik ondan gondermezler ama sen tak calistir baktin ses yapiyor degisime yolla
  19. E

Bu Oyunda Bu Değerler Normalmi ?

Bro konuyla alakasiz fakat ekran kartin yaniyo
Top Bottom