Arama sonuçları: *

• Users: NAYS
  • Order by date
  1. N

Apu sistem yerine laptop önerisi

max 30.000 TL
  2. N

Apu sistem yerine laptop önerisi

Merhabalar ekteki apu sisteme sahibim ancak üniversite için laptop lazım bu sistemi satıp laptop almayaı düşünüyorum. Elimdeki sistemin yerini tutabilecek laptop ne alabilirim? (FIFA, FM tarzı otunlar oynuyorum)
  3. N

Bedava NFT'ler!? (0 ETH)

Opensea de bedava NFT'ler var. Bunların amacı nedir tam olarak?
  4. N

Battifield-1 Tarzı Oyun Önerisi

Normalde hiç hikayeli oyun 'oynayamayan' evet oynayamayan diyorum çünkü oynamak isterim ama hiç zevkli gelmez Witcher 3 ü bile 3 saat sonunda bıraktım ancak BF1 öyle değil 1 haftada bitirdim oyunu, neden bilmiyorum ama çok zevkli geldi. 1.Dünya Savaşı'na falanda ilgim yoktur. Oyunun atmosferi ve...
  5. N

Türk Telekom Hızınızı Arttırmak İçin Onay Vermeniz Yeterlidir ?!

Ping sorunu için TT yi aradığımda hızınızı artttırabişlirsiniz onay vermek için 1 e basın diyor. Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum. Onay verirsem ücret vs. alınır mı?
  6. N

Sadece Online Oyunalrda Yüksek Ping Sorunu

Gecen ay internetten pc yi yeni aldigim icin tum oyunlari indirdim sozde kotasoz paket haliyle yavasladi neyse 1 ay dayandim paket yenilendi fakat aadece VALORANT ve Cs de pingim var GTA Onlinede bisey yok. Ethernet kablosu kullaniyotum bide speedtete pingim 18 Yeni pc aldim hala VALORANT...
  7. N

Sadece VALORANTTA Ping Sorunu

Ethernet ile bağlıyorum. LoL'de 30 40ms hiç bir sıkıntı yok. VALORANT'ta 100 ün altını görmüyorum.
  8. N

Sadece VALORANTTA Ping Sorunu

Sadece VALORANT'ta pingim yüksek 700, 800. Diğer oyunlarda hiç bişey yok. Bilette gönderdim RİOT Games'e sonuç hala 800ms.
  9. N

PC Boştayken %20 Ram Kullanımmı

Pc de arama motoru vs. açık değil 16GB Ram var. %20 yüksek bi değer mi?
  10. N

Türk Telekom Wi-Fi Paketi Nedir?

Türk telekom sitesinde 2 GB wifi gözüküyor bu nedir ve nasıl kullanırım?
  11. N

GTA Online Criminal Damage Eventi

Yeni başladım onlineye. Yanlışlıkla "Criminal Eventte" 1.oldum 750K $ kazandım ama para gelmedi sadece rp geldi.
  12. N

The Witcher Serisi (Oyun ve Dizi)

Witcehr serisine başlayacağım Witcher 3 ve dizi arasında ne fark var, dizi Witcher 1 den mi başlıyor?
  13. N

TTNET Yüksek Ping Sorunu

Yeni pc aldiktan sonra GTA V başta olmak üzere oyunlari tekrardan kurdum. Bu yüzdrn olması gerek ki oyunlarda pingim 400ms in altına düşmüyor. Daha ayın başındayız. Pingimi düzeltmemim bir yolu var mı? 1 ay boyunca bekleyemem.
  14. N

Windows GTA V Oynarken "Memory Management" Hatası

Dosyalarla alakalı büyü ihtimalle çünkü GTA V de oluyor sadece. 1625613249 Hocam dosyaları size mi atacağım?
  15. N

Bilgisayarım daha yeni her şeyi yeni güncelledim.
  16. N

Hayır kullanmıyorum.
  17. N

VALORANT oynadım 2 saat ondan, önce opera açıktı sadece GTA V e girince mavi ekran veriyor. Not: GTA V e mod yükledim olmadı daha sonra silmiştim.
  18. N

Oyun İndirirken Uyku Modu

GTA V indiricem uyku moduna almayı "hiç bir zaman" yaptım. Başka ayar yapmama gerek var mı?
  19. N

Forza Horizon 4 Klavye İle Oynanır Mı?

Ne gibi sorunu olabilir?
Top Bottom