Arama sonuçları: *

• Users: emregkydn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

3060 ti sistem tavsiyesi (game garaj)

Arkadaşlar merhaba bu fiyatlarda bütçem var. Sistem nasıldır alınır mı? Güvenilir midir? https://www.gamegaraj.com/urun/ahora-5a-rtx3060-ti-pta-2/
  2. E

Masaüstü bilgisayar ile Laptop internet hızı farklı

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar. Kablolu bağlantıyla deneme yaptığımda Laptopuma 920 mbit internet geliyor ama masaüstü bilgisayarıma 500-600 mbit arası geliyor. Bunun nedeni nedir ve çözümü nedir acaba?
  3. E

TürkNet mi Millenicom mu?

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Altyapı sorgulaması yaptığımda VDSL desteği geldiğini gördüm. Yağptığım sorgulamada 75 mbps maximum hız alabildiğimi gördüm. Sizce hangi internet servisi sağlayıcısını seçmeliyim. Şuanki aboneliğim Türk Telekom'da bulunmakta yoksa burda kalmaya devam mı...
  4. E

G4600 Sistem Ne Kadar Eder?

Öncelikle herkese iyi forumlar. Fotoğraflarını koyduğum parçalarımı kasa içinde satmayı düşünüyorum. İlk sahibiyim ve düzgün özenli bir şekilde kullandım. Herhangi bir overclock denemesi yapılmadı. Sizce ne kadar eder? Intel Pentium G4600 3.6 Ghz İşlemci H110m Dgs r3.0 ddr4 anakart Team Dark...
  5. E

2800-2900 TL'ye Anakart, RAM, İşlemci

Öncelikle iyi günler. Hiç kullanılmamış kutudan çıkarılmamış Ryzen 5 3600, B450m s2h anakart, 16 gb ddr4 3200 mhz corsair ram, gamepower 650w 80+ kasa alınır mı? Elimde ekran kartı olarak 1050ti var ve hdd,ssd var. Ekran kartı alacak para bulana kadar bununla idare edeceğim. Oyun için alınır mı?
  6. E

G4600 & GTX 1050 Ti Sistem Yükseltme Önerisi

Öncelikle iyi forumlar. Intel Pentium G4600 işlemci, H110m DGS R3.0 anakart, 8 GB 2133 Mhz RAM, GTX 1050 Ti ekran kartlı sistemim var. İşlemci, anakart, ram yükseltmesi yapmak istiyorum. Bütçem ise 2500-3500 TL arasında. Yardımlarınızı bekliyorum. ( EKRAN KARTI SAHIBI SABIT KALACAK DEĞİŞTİRECEK...
Top Bottom