Arama sonuçları: *

• Users: Emre Uney
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

KVM özellikli monitörde kvm icin kablo önerisi

iyi günler arkadaslar. gigabyte m27f monitöre sahibim ve icinde kvm özelliğiyle birlikte geliyor. type c to type c sarj kablolarıyla kvm özelligini kullanamiyorum. bir arastirma yaptim ve 10 gbps veri aktarim hızlı kablo kullanmam gerektiğini düsünüyorum. 100w ya da 240w cesitleri var en...
  2. E

anakart usb 3.0 portları veri aktarmıyor

iyi aksamlar herkese böyle bir problemim yoktu şu zamana kadar fakat montaj şeklini değiştirdikten sonra anakartın (b450m s2h v2) usb 3.0 çıkışlarının veri algılamadıgını fark ettim şöyle ki: portlara bağlanan ledler genelde yanıyor sarj işlemi gercekleşiyor fakat iş klavye mouse ya da...
  3. E

❌İndirim Bitti! SanDisk SSD Plus 1TB 1209TL!!

https://www.amazon.com.tr/dp/B07D998212/ref=asc_df_B07D9982121665430200000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07D998212&linkCode=asn&th=1 Piyasanın 300tl altında almayı düsünen varsa baksın.
  4. E

🔥İndirim RAZER BASİLİSK ULTİMATE 2075TL

https://www.trendyol.com/razer/basilisk-ultimate-rz01-03170200-r3g1-kablolu-kablosuz-gaming-mouse-p-140943863?boutiqueId=614790&merchantId=968&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.99 piyasanın...
  5. E

FATURA ÜST LİMİT DEĞERİ

arkadaslar superonline limitsiz 500mbps paketiyle internet actırmıstım 4 5 gün öncesinde. bugün böyle bir mesaj geldi nedir ne değildir ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varsa acıklarsa sevinirim. paketim 250tl güncel faturam 109tl gözüküyor 80gb internet kullanmısım. ay sonu faturam 250tlyi...
  6. E

Mi̇krofon Öneri̇si̇ (razer Blackshark V2 X Mikrofon Kalitesizliği)

iyi akşamlar arkadaşlar, razer blackshark v2 X almıştım ama mikrofonu kullanılmayacak derecede kötü. rampage amazing'den geçmek istemiştim fakat mikrofonu kat kat kötü olduğu için rampage e göre kullanamıyorum şu anda kulaklığı. sorum ise şu kulaklığın var olan mikrofon kalitesini arttırabilir...
  7. E

A2000 SSD BIOS'ta Görünmüyor

Bundan yaklaşık 2 3 hafta önce 7 aydır sorunsuz kullandığım kingston a2000 500gb ssdm bios tarafından görülmemeye başlıyor. bu tarz konulara aşırı ilgiliyimdir. akla gelecek gelmeyecek her türlü çözümü denedim. Bu ssd başka bilgisayarda çalışıyor, başka ssd benim biosumda gözüküyor fakat benim...
  8. E

Özellikle bir anakartın bir ssdyi tanımaması

evet dostlar önceden de bir konu açmıştım fakat yapabileceğim her şeyi tamamlayınca daha net bir problem oluştu. şöyle ki normal bir şekilde bilgisayarı kullanırken slmgr - rearm kodunu yazıyorum pcyi resliyorum ve bir daha açılmıyor. açılmama sebebi ise aşırı trajikomik. 7 aydır beraber...
  9. E

BİOSTAN ÇIKAMAMA SORUNU

dostlar normal bir şekilde sorunsuz bilgisayarımı kullanırken Windows lisansınız bitmek üzere diye bir bildirim aldım. bunun üzerine cmd üzerinden slmgr - rearm(lisans bildirimini yeniden başlatmaya işe yaradığını umuyorum) yazdım. bundan öncesinde 1 kere yeniden başlattığımda biosa atmıştı...
  10. E

kablosuz ekran paylaşma sorunu

iyi günler arkadaşlar. masaüstü uzay montaj sistem topladım yaklaşık 1 ay önce. monitör daha alamadığım için idareden bir monitör kullanıyorum ve karttan hdmi to vga ile görüntü almaktayım. sorun şu ki Windows kablosuz ekran özelliğiyle çok kolay bir şekilde televizyona görüntü aktarımı...
  11. E

ethereum kazancı hesap uyuşmazlığı

merhaba arkadaşlar @Abdullah Hacıgül zamanında ortalama 620mh sistem ile 1.2 eth kazmıştı ayda. düz diyelim 600e 1 eth olsun. oran orantı yapınca 34 mh ile ayda 0.058eth kazmam gerekiyor. bu da şu anki kurla aylık getirisi 1750tl civarına denk geliyor. 1750tl = yaklaşık 200 dolar. bunu da aya...
  12. E

Rtx3060 LHR kilidi sorunu

iyi günler arkadaşlar. 1 hafta önce gainward marka rtx3060 12gb modelini almıştım. LHR v2 ile geliyor diye biliyorum. 3060larda 470.05 beta driver ı LHR kilitsiz olarak yayınlanmıştı. 3060 ile mining yapanlar bu driver ı kurup 50mh/s a kadar hız alabiliyor. ama sürekli hata alıyorum Windows...
  13. E

HEAVYRAİN OYUNUNDA ARKADA OYUN DEVAM ETMESİNE RAĞMEN GÖRÜNTÜ TAKILIYOR

başlık her şeyi açıklıyor zaten. heavy rain oyununu açtıktan bir süre sonra (geçen süre farklılık gösteriyor) görüntü donuyor fakat hareket ettiğim zaman arkadan ses geliyor sadece görüntü donuyor ve düzelmiyor mecbur kapatmak zorunda kalıyorum. oyunda herhangi bir kasma ya da donma olmadan bu...
  14. E

X3440 ve Gigabyte H55-UD3H anakart ile sistem açıldıktan 30sn sonra kitleniyor.

Merhabalar. Elimde x3440 işlemci ve Gigabyte H55-UD3H anakart bulunmaktadır. Overclock yaptığımda 3.5Ghz de bile sistem açıldıktan 30 saniye sonra donuyor reset tuşu bile kitleniyor. Çözümü ve sıkıntısı nedir? Yardım ederseniz sevinirim. @Abdullah Hacıgül
  15. E

Microsoft Store dan indirdiğim uygulamanın masaüstünde kısayolu olmaması

İyi günler arkadaşlar benim bir sorunum var ama microsoft storedan netflix indirdim fakat masaüstünde kısayolu yok bir türlü de alamadım nasıl alınacağını bilen biri yardım edebilir mi? teşekkürler..
Top Bottom