Arama sonuçları: *

• Users: muratpkr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

İnstagram Reels vıdeo cıkmıyor

ınstgram reels kesfetımde cıkmıyo 1 haftadan fazla suredır onbellegı temızledım kaldırıp tekrar kurdum ama gene cıkmıyor bu sorunu yasayan ve cozen varsa yardımcı olursa sevınırım...
  2. M

ekrana görüntü gelmiyor

bilgisayarı baslattıgımda ekrana goruntu gelmıyor dugmeden kapatıp tekrar actıgımda ıse gelıyor sorun nedır yardımcı olursanız sevinirim
  3. M

yüksek bütçeli işlemci tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 15-20 bin TL aralıgında cogunlukla yazılımda buıld alıncak arada oyun oynancak sıstem ıcın ıslemcı onerebılırmısınız ?
  4. M

işlemci ısınma sorunu

Ryzen 5 2600 kullanıyorum 1660 ventus oc ekran kartım var valorantta 83 r6 da 90 a kadar cıkan ıslemcı sıcaklıgı var kule ve sıvı sogutma olarak onerebılcegınız veya sorunu baska sekılde cozebılcegım onerıleriniz varmıdır ?
  5. M

Steelseries Artic 1 mikrofon dip ses sorunu

Arkadaslar vıdeo ve yayın yaparken arkada sureklı bır dip ses gelıyor çözümünü bilen varmı acaba ?
  6. M

3500 TL'ye monitör önerisi

3500 TL'ye kadar IPS monitör onerbilirmisiniz
  7. M

İşlemci Fan Önerisi Tavsiye

Arkadaslar ryzen 5 2600 ıslemcım var kasam mıd atx valoda 86-87 dereceyı goruyor guzel bır sogutucu onerbılırmısınız ?
  8. M

Ryzen 5 2600 ısınıyor

Arkadaslar valorantta ryzen 5 2600 ıslemcım 85 derecelerı goruyor daha onceden bu kadar ısnımıyordu ram aldım 8+8 ondan sonra dahada ısındı cozum onerısı veya sogutucu degıscekse sogutucu onerııs olan varmı anakartım B450M Pro m2 v2
  9. M

Steelseries Artics 1 mikrofunu

Merhabalar itopya ındırımlerınde aldım kulaklıgı ama mıkrofunu kutunun ıcınden cıkan uzatma kablosu ıle takmassam mıkrofon calısmıyor dıger turlu taktıgımda calısır vazıyette ama sesı cok az gıdıyor karsıya sesın yukselmesı ıcın napabılırım yardımcı olursanız sevınırm
  10. M

Steam Guard Sorunu

Arkadaşlar hangi konuda açacagımı bılemedıgım ıcın bu konuda actım oncellıkle . Telefon degısımı sonrası steam uygulamasını yukledım ama steam guard kısmında kod yok eskı telefonumda gırebılıyom yenı telefonumda nasıl ayarlayabılırım. iyi akşamlar
  11. M

Microsoft Hatası

Arkadaslar İyi Akşamlar Bilgisayarı acınca boyle bır ekranla karsılasıyorum sebebı nedır acaba ?
  12. M

B450M m2-v2

Arkadaslar merhaba b450m m2-v2 anakartım var suan ryzen 2.nesıllerı desteklıyor ama 3.nesıl desteklıyormu bulamadım bılgısı olan cevap verebılırmı ? iyi akşamlar
Top Bottom