Arama sonuçları: *

• Users: J4rvisM
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. J4rvisM

2K-2.5K bandında mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar 2000-2500tl bandında mekanik klavye önerisi istiyorum. Numpad vs olacak. Önerilerinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum.
  2. J4rvisM

Rog pugio 2 Silent switch takma problemi

Arkadaşlar elimde Rog pugio 2 var, kailh silent switchleri takmak istiyorum. Daha önce Huano Blue Shell Pink Dot ve Kailh GM8.0 takarken bir sorun yaşamadım. Ama bu seferki sokete sığmıyor galiba ? Nasıl bir yol izleyebilirim ? İnternette biri taktığını yazmış. Switcleri nasıl takabilirim ...
  3. J4rvisM

Bu 2.el Aorus RTX3070 alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rtx-3070-gigabyte-aorus-master-1128346933/detay Kart 2021'de İtopya'dan alınmış hala garantisi oluyor mu? İtopya 2 yıl derken Aorus sitesinde ekran kartlarında 3 yıl garanti olduğunu söylüyor. Kart şu an 5dk...
  4. J4rvisM

7500-8000TL Bütçe ile ekran kartı önerisi

Arkadaşlar 7500-8000TL bütçe ile ekran kartı bakıyorum. İçime sinen bir tane bulduğunda alacağım. Bulduklarım aşağıda, içinize sinip sinmediğini, dolandırıcı veya miningli kart olup olamayacığını vs. fikirlerinizi bekliyorum. Öneri alabilirim eğer önereceğiniz kart varsa...
  5. J4rvisM

Fifa 23 her açılışta sıfırlanıyor

Arkadaşlar oyunu gamepass ile ea üzerinden oynuyorum Önceden böyle olmuyordu bir günde olmaya başladı bir anda Kariyer, ayalar, dil vs her şey sıfırlanıyor oyun kapatıp açıldığında. Ne yapabilirim, yardımcı olur musunuz.
  6. J4rvisM

RTX 3070 mi RX6800mü ?

İlk önce evet biliyorum 6800 saf güçte ve oyun performansında daha güçlü. Ama oyun oynamanın yanında blender+photoshopdan projeler yapan ve edit için bilgisayarı kullanan biriyim. Hangi ekran kartı benim için daha doğru bir tercih olur ? rtx 3070 hakkındaki endişem: - 8gb VRAM...
  7. J4rvisM

7000TL ekran kartı önerisi

Arkadaşlar 7000-7500TL bütçe ile ay sonu almak için ekran kartı arıyorum. 2.el olabilir, illaki sıfır olması gerekmiyor. Tek aklımdaki soru işareti 2.el aldığım kartta mining yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabilirim, veya anlayabilir miyim? Önerilerinizi bekliyorum. 3300X var, güç kaynağım...
  8. J4rvisM

Stardew Valley Local Co-op oynama

Arkadaşlar sanırım Stardew Valley split screen olarak Co-op oynanabiliyormuş. Nasıl yapacağımı tam çözemedim bilen varsa yardımcı olabilir mi ? İki oyun kolum var eğer kol gerekliyse.
  9. J4rvisM

KABLONET ping problemi mi başladı ?

arkadaşlar ilk olarak geçen yıl nisanda kullanmaya başladım aldığım zaman pinglerim bu şekilde idi : Şuan uzun zamandır pinglerim böyle ve düzelmede yok ne yapmalıyım 0850 804 44 44 ve 126 nolu kablonet hatlarına ulaşılmıyor ne yapmalıyım @alpolojix @FightForHonor
  10. J4rvisM

Asus teknik servis (rog pugio 2) son durum

Arkadaşlar geçen hafta pazartesi asus rog pugio 2 wirelless cihazımı penta teknoloji servisine yolladım garantisi devam ediyor herneyse bugün siteden baktığımda RMA / DEGISIME ALINDI yazısını gördüm ne anlama geliyor bu mouse un başına gelen: yanlışlıkla üzerine pepsi döktüm tuşları vs...
  11. J4rvisM

Rog Pugio 2 yi nasıl temizlerim

arkadaşlar 2 gün önce yanlışlıkla mouse un üstüne pepsi döktüm sol tık gayet iyi ama mouse tekerleği ve sağ tık etkilenmiş galiba daha sert vs basmak gerekiyor ve tıklama hissayıtı hissetmiyorum hava üfleyince 3-4 dakikalığına düzeliyor ne yapmalıyım sökeyimmi mouse u ? nasıl temizleyebilirim...
  12. J4rvisM

Fury x nasildir alinirmi cloud 2 mi alinmali ?

Arkadaşlar fury x almayı düşünüyorum (bu sefer ciddi) aklımda takılı kaldı rampageden yana pek şansım olmadı kafamda biraz büyük şuan comfort kullanıyorum iki taraftaki kaydırma seyide kırıldı yapıştırıp kullanıyorum 650 lira şuan hazır sizce fury x alınırdı zorlayıp cloud 2 alayım mi...
  13. J4rvisM

Valorant 4400vp ye bıçak önerisi

Arkadaşlar envanterimde sadece altın afet hançer ve uzun ekmek bıçağı var 2. pass te olan 4400vp çekeceğim sizce ne almalıyım aklımda: yağmacı ve asil var önerilere açığım yardımcı olursanız sevinirim genelde jett ve cypger oynauyorum @RevDeisDou @Ted Mosby @!Mustafa
  14. J4rvisM

Max 400tl ye klavye önerisi

Arkadaşlar maksimum 350 TL ye ne önerirsiniz duruma göre 400 e çıkabilirim Membran olmalı Numlock tuşları olmak zorunda değil olsa iyi olur Bilek desteği varsa güzel olur Mekanik tavsiyeside verebilirsiniz Şimdiden teşekkürler
  15. J4rvisM

Max 1800 TL ye telefon önerisi

Arkadaşlar bu fiyatlarda maksimum ne bulunabilir duruma göre 2k ya çıkabilirim
  16. J4rvisM

Asus Rog pugio 2 laglanma sorunu

Arkadaşlar asus rog pugio 2 im var ilk aldığımda hiçbir sorun yoktu armoury crate vs çalışıyordu birgün güncelleme geldi yaptıktan sonra mouse da laglanmalar başladı armoury crate çalışmamaya başladı mouse a basıyorum yükleniyor ekranında kalıyor sonra zaman aşımı yiyor mouse un ışıklarını vs...
  17. J4rvisM

Razer Basilisk X Hyperspeed 300 TL

arkadaşlar şuan sinerjide basilisk x 300 TL şarjlı değil vs cart curt ... ÇÖKÜN alacaklar https://www.sinerji.gen.tr/razer-basilisk-x-hyperspeed-kablosuz-gaming-mouse-p-38206
  18. J4rvisM

Armoury Create çalışmıyor delirmek üzereyim

ilk aldığımda çalışıyordu mouse un dpi ayarını vs yapmıştım şuan sürekli bu ekran da kalıyor mouse um asus rog pugio 2 en son format atacağım her şeyi kaldırdım tekrar kurdum ama yok çalışmıyor sürekli bu ekranda kalıyor ne yapmam lazım
  19. J4rvisM

Ekran kartımı da sonunda aldım sistem bitti herkese teşekkürler.

Arkadaşlar sonunda sistemimi topladım toplarken yardımcı olan herkese teşekkür ederim @ErnGnc @RevDeisDou en sona ekran kartım kalmıştı onu da dün get ile aldım 1060 3gb 1900tl olarak sistemin son hali: Ryzen 3 3300x b450m S2H 8x2 apacer panther 3000mhz Asus dual 1060 3gb 240gb patriot burst...
  20. J4rvisM

Videonun başındaki müziğin adını bilen yazabilirmi ?

arkadaşlar aşağıdaki bideonun başındaki müziği bilen yada bulan yazabilirmi o kadar aradım bulmadımda ?
Top Bottom