Arama sonuçları: *

1. Ömer Güney

Honda Civic Araç ses sistemi

Selamün aleyküm fb7 aracıma arkadaşlar 10 bin TL bütçe ile tatmin edici ses sistemi toplamak istiyorum.isin erbabı olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum şimdiden teşekkürler
  2. Ömer Güney

Fiyat performans router

Tşk ederim link varmi
  3. Ömer Güney

Fiyat performans router

Alt yapı fiber . Daire içindeki panodan prize Cat 6 cekicem 10 metre flan routeri koridora kapının üstüne koyucam evin orta bolumune
  4. Ömer Güney

Fiyat performans router

108 metrekare 100 MB internet routeri koridora koyucam Cat6 kablo girecek cihaza
  5. Ömer Güney

Fiyat performans router

Bütçe 2500.3000 arası router lazım tavsiyelerinizi bekliyorum
  6. Ömer Güney

Sonunda Sistemimi aldım ☺️ ho?

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın
  7. Ömer Güney

Asus ROG 3060ti aldım sistemime uyum sağlar mı

Kart teslimi pazartesi gözüküyor Peki 3060 ti ile beraber warzone de ortalama kaç FPS alirim.
  8. Ömer Güney

Teşekkür ederim kardeşim
  9. Ömer Güney

Bu sistemi donanım arşivinin sayesinde 5 bine almıştım.asus dual 3050 vardı.onun yerine Asus ROG 3060 ti aldım.suanki sisteme uyum sağlar mı güç kaynağı yeterli mi.teknik olarak bu konulara hakim degilim.yardimci olursanız sevinirim. Teşekkürler
  10. Ömer Güney

Yardım Valorant'ı bırakamıyorum

İnsurgency sandstorm onerebilirim en gerçekçi simülasyon FPS oyunların bitanesi genelde online arkadaşlarınla beraber botlara karşı mücadele ediyorsun en son 300 TL bandindaydi
  11. Ömer Güney

gaming.gen.tr'ye güvenebilir miyim?

İmkanınız varsa Ümraniye'de şubesi var mağazadan gidip alın sıkıntı yaşamazsınız daha önce monitör almıştım.
  12. Ömer Güney

❌İndirim Bitti! Kingston Fury Beast 8Gb 3200mhz ddr4 Ram 430₺

Aşırı bı insirim yok sinerjide Corsair marka 475 tl
  13. Ömer Güney

İnceleme Gigabyte G24F Monitör İnceleme

eline koluna sağlık güzel kardeşim çok faydalı inceleme olmuş. bu aralar monitör almaya düşünüyordum.kafa karışıklığa son vermiş oldun.bana göre tek eksi yani hoparlörü olmamasi 1660980821 şuanda dediginiz gibi 3800 e g24-2 modeli daha ucuz.hangisini almalıyım sizce
  14. Ömer Güney

150.000 TL Araba Tavsiyesi

geçen sene 11.ayda 110a 2008 ford focus aldım.suanda piyasası 180 200 arası.150 bine 2009 üstü temiz araç bulamazsın.avrupa aracı hic bulamazsın. o paralara 2000 model reno fln bak megane 1 fln.200 bin lira üstü temiz araç anca bulabilirsin
  15. Ömer Güney

MAYIS AYI'NIN ÜRÜNLERİ 🔥 HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM GELSİN 🔥

144 hz 1 ms oyuncu monitörü uygun fiyata g3lirse çok iyi olurdu.
  16. Ömer Güney

itopya.com & Donanım Arşivi Ayın Ürünü Etkinliği - ŞUBAT

Ekran kartı 2060 /3050 /6600 vs Yada klavye maus 1645506140 Da-v4 aldım bu sisteme ekran kartı lazım. F/p ürünü gelirse çok iyi olur
  17. Ömer Güney

Donanım Arşivi yeni sistem geliyor olabilir

Fp kasası ama stoğu çok az olucak galiba
  18. Ömer Güney

Şubat Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

Fp bir oyuncu kasası yada. Sadece Ekran kartı olabilir 2060/3050/rx6600/xt Hayırlı akşamlar kardeşim
  19. Ömer Güney

Şubat Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

Ekran kartı 2060 3050 ve müadilleri olan Bi sistem olursa seviniriz hacım
  20. Ömer Güney

Yakın zamanda 3060Ti 5600x sistem gelir mi?

Bu bütçeye zor değil hayal. 2.el temiz bulabilirsen bak
Top Bottom