Arama sonuçları: *

1. S

router kullanımında mod önerisi

TL-Wa901nd model bi routerım var hole koydum salona çeksin diye ACCESS POİNT MODUNDA kullanıyorum iyi kötü çekiyor ama memnun degilim ara sıra kesiliyor internet ve holden salona 5-10mbps anca veriyor dibindeyken 60 veriyorken Bu modlardan hangisi işimi çözer
  2. S

Hicbir sey yaptirmayan virus

kasperskynin lab adını verdigi kendi işletim sistemiyle güvenli modda tamamen bilgisayarı taradıgı bir programı var onla işimi hallettim 1621111745 Ben virüsü yapan kişinin amacını anlamadım fidye falan isteyenler vardı da böylesi ilk hiçbir şey istemeyen ama /anabacı sövdügüm bi yandan da...
  3. S

malwarebytes anti rootkit uygulaması ile 5 tane virüs buldu onları temizletiyorum şimdi ondan sonra onu da deneyecektim zaten kaspersky ile de tam tarama yapacağım
  4. S

şöyle bişey var evet onu anladım okey şimdi sorun yok ama bios kısmına girdigimde direkt geçiyor orayı boot kısmına izin vermiyor hala 1620963242 -Otamatik Onarım kısmında parola isteyen yerde hep enterlıyor -Bios kısmını direkt geçiyor. -çoğu dosyanın sonunu .exe.pcqq yaptı
  5. S

soyle hallettim pc acildiginxa task managerdan gereksiz olan her seyi sonlandirdim ve baslangic seyledini kapattim simdi virus taramasi yapiyorum sonra formatlicam
  6. S

pcyi actigimda mavi ekran gelip kapaniyor bios kismina giremiyorum format kismina ulastim ama ordada pc resetleniyor 1620932446 bilgisayara bi program indirebilcek kadar surem olmuyor 40 50 saniyede kapaniyor hic erisim saglayamiyorum bunu kaldirabilcek bi yazil8m yok mu
  7. S

bi crack dosyasi indiriyordum virus girdi virus biosa karisiyor format atmaya calisiyorum ona karisiyor pc aciyom 1dk surmeden kapaniyor acil ne yapmaliyim 1620930852 casper nirvana nb15.6 laptop kullaniyorum 1620930900 pcyi actigimda cmdden bi kod calisiyor ve 10 saniyeye pc kapaniyor
  8. S

[Anket] Twitch vs. Dlive vs. Nonolive...

twitch açık ara kullanici icin en iyisi
  9. S

Maximum 4000 TL telefon onerisi

mi no 10 lite cok hos ama amoled ekran istiyorum oyun degil telefonda cogunlukla mesajlasma ve yt ve spotify kullanimi yogun oluyor
  10. S

Maximum 4000 TL telefon onerisi

Merhabalar, Şimdi yeni bir telefon arayışındayım telefonda istediğim özellikler şunlar; -Super Amoled Ekran -Uzun Şarj Deneyimi -Güzel Arayüz ve Tasarım Genel amacım oyun oynamak degil oynarim ama 60hz amoled ekran yeterli olacaktır. bi kaç araştırma sonucunda realme 6pro 7pro poco x3 nfc mi...
Top Bottom