Arama sonuçları: *

• Users: guud
  • Order by date
  1. G

Yardım Windows 11 Mavi Ekran Hatası

https://drive.google.com/file/d/1fwEGkhQFsalvuRzTQ3zLRWoegbC9gBwZ/view?usp=sharing dediklerinizi yaptım yine ama düzelmedi önceki 2 gün öncesine ait minidumptı az önce youtubedayken mavi ekran yedim acaba buna bakabilir misiniz?
  2. G

onu da yaparım fakat çözüleceğini pek düşünmüyorum başka bir ihtimal varsa onu da söyleyebilir misiniz? 1714226809 şunu söylemeyi de unuttum ben bluethothlu kulaklık kullanıyorum usb ile bağlanıyor bu da bir sebebiyet veriyor olabilir mi?
  3. G

ben aslında ikisinede yaptım hatta ses driverını da yapabiliyordum onu da sıfırdan kaldırıp tekrar kurdum fakat bugün yine 2 kere aynı hatayı aldım.
  4. G

intel sürücüyü güncelkurdum bu 2 gün öncesine ait minidump hatta nvidiayı dediğiniz yolla sıfırdan tekrar kurdum fakat düzelmedi
  5. G

rainbow six oynarken oyun bir anda donuyor ve mavi ekran hatası alıyorum 3 gündür aynı sorunu yaşıyorum bazen mavi ekranda bilgisayar yeniden açılmayınca elimle aç kapa yapıyorum. https://drive.google.com/file/d/1cnjlnbPJuj-7AY8IhxwFQbNpfL_n-kAa/view?usp=sharing
  6. G

Yardım Monster Abra A5 v18.1 Turbo moda geçince mavi ekran vermesi

neden oluyor bilmiyorum nasıl çözerim bu sorunu? https://disk.yandex.com.tr/d/6pRiVIQUmoun2w mavi ekran hatası dump dosyası
  7. G

Yardım işlemcim ve ekran kartımın sorunu nedir?

1 ay önce aldığım monster abra a5 v18.1 rtx 3050 ve i7 11800h laptobumda düşük fps ve ısınma sorunu için çözüm bulmaya çalışıyordum userbenchmarkta test sonucu bunlar çıktı işlemcim ve ekran kartımın sorunu nedir?
  8. G

Monster Abra A5 v17.1 düşük FPS ve FPS drop sorunu

bende farklı bir modelde fps ve ısınma sorunu yaşıyorum çözüm buldun mu?
  9. G

Yardım Monster Abra A5 v18.1 ısınma ve düşük fps sorunu

1 ay önce aldım i7 11800h - RTX 3050 - 8 GB RAM. Opera açıkken 60 derecede dolanıyor. Valorant düşük ayarda 130-150FPS 75-80 derece. LoL de düşük ayarda 100-140FPS 70-75 derece. R6 düşük ayarda 80-100FPS 80-85 derece. Forza 4 yüksek ayarlar 100-120FPS 85-90 derece. İşin garibi Rainbow ve LoL'de...
  10. G

yazılım ve oyun için laptop önerisi

5-6 yıl boyunca beni hem lise hem üniversitede yazılım ve oyun anlamında geride bırakmayacak bir bilgisayar almak istiyorum. Oyun dediğim ortalama oyunlar sadece yüksek grafikli bilgisayarı çok zorlayan oyunlar değil Valorant veya FIFA gibi mesela. 8 GB RAM ve 256 GB SSD olsa da olur sonradan...
  11. G

Yardım 7 laptoptan hangisi alınır?

Beni en az 5 yıl götürebilecek hem Valorant CS:GO FIFA gibi oyunlarda hem de yazılım konusunda sıkıntı çıkarmayacak ekran kartı güzel düzeyde en fazla 8800 TL edecek bir laptop arıyorum bulabildiklerim şu an bunlar...
  12. G

Monster Abra A5 V16.6.8 Alınır mı?

bu fiyata bulabildiğim en iyi laptop sanırım sizce alınır mı monsterin kendisi satıyor laptobu bu fiyat bandında daha iyi bir bilgisayar var mı yoksa bunu almayı düşünüyorum...
  13. G

Acer Nitro AN515-56 vs Acer Nitro 5 i5 10300H

Bu iki bilgisayardan birini almayı düşünüyorum. En az 4-5 yıl üniversitede yazılım için kullanacağım aynı zamanda oyun da oynayacağım o yüzden bilgisayar Hz'si ve ekran kartını önemsiyorum. Aynı fiyat bandında daha iyi olduğunu düşündüğünüz laptop varsa önerebilirsiniz en çok önem verdiğim...
  14. G

Yardım İndirme Hızı Düşük ama internet hızlı

Merhaba karşılaştığım bir sorun var internet hızım yüksek rahat rahat saatlerce 1080p 60 fps video izleyebiliyorum ama oyunlarda pingim genellikle düşük olsa da bazen çıkabiliyor fakat sorun bu değil evde tek internete bağlı bilgisayar ve tek cihaz ben olmama rağmen opera gx chrome firefox gibi...
Top Bottom