Arama sonuçları: *

1. Yağızbtw

Yardım 466TL ye Gamakay MK61 alıyorum!

bence de yellow güzel ama aynı oranda fiyatı daha yüksek
  2. Yağızbtw

Süper o zaman red alırsan da pişman olmazsın bence videolarını izle hoşuna gideni al :D
  3. Yağızbtw

kupon kullanınca kargoyu ücretli yapıyor,saçma bişey en azından ben alırken öyleydi şimdi nasıl bilmiyorum
  4. Yağızbtw

+1
  5. Yağızbtw

Rehber Epic Games'ten 3 aylık ücretsiz Discord Nitro nasıl alınır?

Daha önce nitrom vardı,yeni hesap açacağız artık :/
  6. Yağızbtw

DA Sistem Saat Kaçta Çıkıyor?

ben de 8000 bekliyordum :(
  7. Yağızbtw

DA sistem ne zaman çıkar?

fiyat konusunda çok endişeliyim umarım 8k ya çıkar da alırım.
  8. Yağızbtw

Yardım Klavyemden gelen cızırtı sesi

Gamakay mk61 kullanıyorum klavyeden sadece kulağımla yaklaştığımda duyulan bir cızırtı sesi geliyor normal midir?
  9. Yağızbtw

500 TL Sınır Mekanik Klavye

2 gündür mk61 kullanıyorum tavsiye ederim.
  10. Yağızbtw

TWİTCHTE İZLEDİĞİNİZ YAYINCILAR KİM?

Kaanflix , Adal
  11. Yağızbtw

Android Samsung M51 Alıyım Mı?

telefonu ilk aldığımda bende de sorun yoktu fakat güncellemelerle telefon oldukça eskidi örneğin one ui 2.5 güncellemesini bozuk gönderdiler ve herhangi bir düzeltme güncellemesi gelmedi yaklaşık 3 ay bozuk kullandık.Bu arada güzel inceleme hayırlı olsun :)
  12. Yağızbtw

Çözüldü✓ Paketimin Böyle Gözükmesi Normal Mi?

Bende böyle gözüküyor ucuz kargo seçtiğim için olabilir mi?
  13. Yağızbtw

arkadaş istedği telofonu alabilir tabii ki oyun oynuyor musunuz? 1617099115 gelen güncellemeler yüzünden ciddi fps sorunları yaşıyorum dediğim gibi forumda benim gibi sorun yaşayan fazla insan var telefon ilk geldiği gibi güncellenmeden kullanılırsa kullanılabilir :)
  14. Yağızbtw

Forumlarında vakit geçiriyorum çoğu kullanıcı benimle aynı sorunu yaşıyor siz yaşamadınız diye herkes telefonu gül gibi kullanmıyor.
  15. Yağızbtw

Samsung members ta çoğu kullanıcı şikayetçi benim gibi ama tabii cihazdan cihaza değişiyor olabilir.
  16. Yağızbtw

bence de oppo daha mantıklı bir seçim olur
  17. Yağızbtw

ben aldığımda da öyleydi.Şuan kameram bile tost makinesi gibi.O fiyatlardan oppo xiaomi poco falan alırsanız pişman olmazsınız yüksek ihtimalle, isterseniz samsung members dan m51 i aratıp kullanıcıların sorunlarını görebilirsiniz
  18. Yağızbtw

A50 modelini kullanıyorum fakat forumlarında aktifim aşırı ilgisizler ve her güncellemede telefon eskiyor resmen. Benim tavsiyem Samsung dan orta segment telefon alınmaz.
  19. Yağızbtw

İnceleme GamaKay MK61 Brown Switch ⌨️ [+SES TESTİ]

Hocam 160 TL kupon görünce ben de çok heyecanlandım 🤣 ama kuponu aldığımda kategorilere göre ayırdı klavyeyi satın alırken 42 TL indirim kullanabildim.
Top Bottom