Arama sonuçları: *

1. skillaz

240mm RGB Sıvı Soğutma Önerisi

çok hoşuma gitti fakat performans olarak verdiğim parayı hak edecek mi ? yoksa marka fiyatı mı bu ?
  2. skillaz

ml240l incelemelerde falan çok methediliyor hocam biraz daha açar mısın alma demenin sebebini. ben de bunu almayı düşünoydum çünkü sormadan almak istemedim
  3. skillaz

- r5 3600 - (2x8) 16gb 3200mhz - asus B450-F gaming - rtx 2060 super - 480gb ssd - xiagmatek venom x 650w 80+ Render alma, video düzenleme gibi işlerle uğraşıyorum, amd stok soğutucu yerine sıvı soğutmaya geçme kararı aldım. Tüm önerilerinize açığım, RGB olması ve kasamın desteklediği 240mm...
  4. skillaz

100-150tl Gaming Mouse Önerisi

Çok teşekkür ederim 1589765266 Evet incelemelerini izledim Ursa almaya karar verdim teşekkür ederim
  5. skillaz

Aslında benim el de büyük, logitech g102 alsam aynı sorun olacak mı 102 daha mı büyük ursadan ?
  6. skillaz

Selamlar arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 100 - 150 tl civarında gaming mouse arıyorum. Marka takıntım yok her model önerilerinize açığım :)
  7. skillaz

PSU Kablolarını Değiştirebilir miyim ?

Görünüşle uğraşırken performanstan kaybetme diyosun :) Bu beni caydırır.
  8. skillaz

PSU Kablolarını Değiştirebilir miyim ?

Xigmatek Venom X kasasına sahibim , bu kasaya dahili olarak 650w bir psu geliyor. Fakat psu nun ekran kartına ve anakarta bağlanan kabloları karışık renklere sahip ve hoş durmuyor , soracağım soru şu ki ; piyasadaki örgülü kablo setlerinden satın alsam şu anki kullandığım psu kablolarıyla...
  9. skillaz

Steam key alınır mı?

Tamamen şans dostum :) şu an gta 5 oyununu steam fiyatından ucuza satan oyun firmaları var bence o sitelerden alman daha mantıklı , fakat güvenilir siteler olduğuna dikkat etmelisin , düşünürsen site önerisi yapabilirim.
  10. skillaz

TEKNOBİYOTİK HAZIR SİSTEM

Artık sata diskleri önermiyorum , bütçen ne durumda bilmiyorum ama 1 tb sata disk yerine 240 - 480 gb ssd kullanmak daha olumlu olur , bir de güç kaynağında 80+ bulunmuyor , sertifikalı bir güç kaynağı almak sistemin ömrü için daha olumlu olur diye düşünüyorum.
  11. skillaz

Windows Güncellemelerini Yapmamak Doğru mu?

Windows güncellemelerini yapmanı öneririm , 1 hafta önce gelen windows güncellemesini otomatik güncellemeyi kapattığım için yapmamıştım. Her açtığım programda dll dosyası hatası verdi ve sisteme format atmak zorunda kaldım sorunu çözemedim. Paylaşmak istedim :)
  12. skillaz

Bu ssd iyi mi?

Samsung SSD diyosun , arkana bakma :)
  13. skillaz

100-150 TL Mouse

Logitech G203 - Steelseries Rival 105 şu an bu fiyatlarda diye biliyorum bir göz at.
  14. skillaz

5700 XT'li PC vs Rtx 2070'li PC?

2. sistemde 5700 xt yerine RTX 2070 SUPER olsaymış tadından yenmezmiş , tabi benim kişisel görüşüm :)
  15. skillaz

Gaming Kulak İçi Kulaklık Önerisi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ms%C4%B1-%C4%B1mmerse-gh10-oyuncu-kulaki%C3%A7i-kulakl%C4%B1k-1193815.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=1.55.9 Buna da bir bak derim , biraz bütçeni aşıyor ama arkadaşım kullanıyor gayet memnun.
  16. skillaz

YouTube için Mikrofon vs Kulaklık

Senin düşündüğün bütçe nedir ? Düşündüğün bütçe nedir ?
  17. skillaz

6.599 TL ye toplama bilgisayar

Arkadaşın sunduğu sistem daha mantıklı sanki , hem m2 ssd kullanmış , hem anakart bi bakımdan daha iyi , hem de 8gb ram yetmiyor artık 2x8 kullanmış , bunlar önemli detaylar bence.
  18. skillaz

Cs go pingim çıkıyor

Cs go nun Türkiye sunucuları olmadığı için , bu pinglerin internette yaptığın pinglerle uyuşmaması gayet normal. Face it olayına gelince de , face it sunucularına bağlanma şekli mm gibi değil, face it tüm oyuncuların ortalama yakın olduğu ülkedeki server ile bağlantı kuruyor. O yüzden diğer...
  19. skillaz

Hangisi daha iyi ?

Tabikide 1650 super :)
  20. skillaz

Nasıl sistem olmuş

https://www.incehesap.com/gigabyte-b450m-s2h-matx-anakart-fiyati-41347/ böyle bi anakart önerebilirim , fiyatı gayet uygun B-450 bir anakart için , m2 desteği de var.
Top Bottom