Arama sonuçları: *

1. Ufrock

Yardım Fifa 24 iade ettim para gelmeden tekrar satın alsam ne olur?

Bende Playstation 5 Ea fc 24 dijital kod var eğer almak istersen daha ucuza verebilirim.
  2. Ufrock

Yardım 😔 ALTYAPI YOK ne Yapabilirim 😔

Twitterdan @krc_ysf şu hesaba dm at sıkıntılarını yaz ben öyle yaptım hallettiler.
  3. Ufrock

Yardım Kelimeler Çizgili Çıkıyor

Düzelmedi hocam
  4. Ufrock

Yardım Kelimeler Çizgili Çıkıyor

Kelimelerin altında böyle çizgiler çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz ?
  5. Ufrock

İnceleme HyperX Cloud Core Wireless İncelemesi

Hocam birkaç gündür cloud core wireless kullanıyorum ve birkaç saat sonra kulaklarım ağrıyor acıyor sen de böyle bir sorun var mı ? Bunu iade edip cloud 2 alsam daha iyi olur rahatlığı açısından sen ikisinide kullanmış biri olarak yardımcı olur musun ?
  6. Ufrock

Ps4 fat kasa alınır mı ?

Cümle kurmayı öğrenelim sonra kafasını anlarsın kardeşim sen git sınıfta kalır mıyım sorularına devam et okulunu bitir.
  7. Ufrock

Ps4 fat kasa alınır mı ?

Hocam öncelikle Türkiye de yaşıyorsan ve gelirin iyi değilse konsol tavsiye etmiyor şiddetle pc tavsiye ederim. Soruna gelirsek fiyatına bağlı olarak belki alınabilir.
  8. Ufrock

Kulaklığı açtığımızda gelen ses demi hocam ?
  9. Ufrock

Hocam cloud core wireless aldım kullanıyorum dipses geliyor ve bunun bir çözümü var mı acaba teşekkürler
  10. Ufrock

God Of War Alınır Mı?

Ben de ps4 de yarısına gelmiştim pc de bir daha satın aldım bitirdim yan görevleri bossları falan kaldı ana hikaye ortalama 30 saat yan görev bossları ile 40 saati bulursun tavsiye ederim.
  11. Ufrock

Teşekkür ederim son olarak mikrofonları için ne diyebilirsin hangisi daha iyi ve ne kadar fark ediyor ?
  12. Ufrock

Hocam cloud 2 ile karşılaştırırsan hangisi daha rahat ve kafanı sıkmıyor uzun saatler kullanmam gerektiğinde hangisini tavsiye edersin ?
  13. Ufrock

Yardım ELDEN RING ALMAM ICIN BENI IKNA EDIN

Alma kardeş sakın özellikle sen alma bu oyunu
  14. Ufrock

❌İndirim Bitti! God of war 150TL UNCHARTED: Legacy of Thieves 275 TL

Eyvallah 150 TL ye GoW aldık steamde üstelik :)
  15. Ufrock

❌İndirim Bitti! God of war 150TL UNCHARTED: Legacy of Thieves 275 TL

Hocam spiderman için kod var mı sağol bu arada
  16. Ufrock

Xbox Game Pass Paket Seçiminde Yardıma İhtiyacım Var

Eğer xbox konsolun yoksa sadece pc de oynuyacaksın 30 tlik olanı alabilirsin diğerine gerek yok.
  17. Ufrock

Hazır sistem aldım ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar gaming gen den hazır sistem aldım Abdullah'ın videosunu izledim onları yapacağım başka yapmam gereken bir şey var mıdır ?
  18. Ufrock

Gaming gen tr alışveriş yapanlar

Kutuyu açıp bakalım mı hocam kasaya kargocunun yanında
Top Bottom