Arama sonuçları: *

• Users: Ufrock
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ufrock

Yardım Kelimeler Çizgili Çıkıyor

Kelimelerin altında böyle çizgiler çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz ?
  2. Ufrock

Hazır sistem aldım ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar gaming gen den hazır sistem aldım Abdullah'ın videosunu izledim onları yapacağım başka yapmam gereken bir şey var mıdır ?
  3. Ufrock

Gaming Gen Siparişim Hala Hazırlanıyor

Sistemi 6 Aralık akşamında sipariş verdim hala hazırlanıyor kargolanmadı bile benden sonra sipariş verip alan oldu mu veya tecrübesi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim teşekkürler.
  4. Ufrock

GTX 1660 Super ve İ5-10400F Pc Ne kadar eder ?

Acer Nitro N50-610 Yeni bilgisayar aldığım için satıyorum sizce ne kadar eder ? GPU: GeForce® GTX 1660 Super (Zotac tek fanlı) CPU: İ5 10400F RAM: 8 GB Anakart: Acerin kendi anakartı maksimum 2667mhz ram desteklemektedir. XMP desteği yok. 4 adet ram slotu var.Bluetooth, Wifi var. M2 SSD: WD...
  5. Ufrock

BLADE-12400F Lütfen SSD için yardımcı olur musunuz ?

Sistem bu fazla bütçem kalmadı ssd yi kingston 1 tb istiyorum ama bir arkadaş Kingston ''NV2 Hmb özelliği mevcut. Mevcut ramlerden güç alıyor. Pek önerilmiyor. Dram olan bir model seçebiliyorsa 970 evo plus gibi o şekilde öneririm.'' dedi.Kingston sıkıntılıysa eğer hangisini almalıyım...
  6. Ufrock

İ5-12400F Sıvı soğutucuya gerek var mı ?

Bu sistemde soğutucuya gerek var mıdır ? Varsa 120mm mi yoksa 240 mm mi olmalıdır ? Yardımcı olursanız çok sevinirim .
  7. Ufrock

3060 Tİ ve İ5-12400F SİSTEM 21 K EDER Mİ ?

Ekran kartımı nvidia almak istiyorum amd nin driver wattman hatalarıyla uğraşmak istemiyorum. Bu sistem sizce iyi mi yılbaşında zam gelicek diye bir an önce almak istiyorum ekran kartı neredeyse 15 k ediyor zaten önerilerinizi bekliyorum. Bir de şu iki kasa arasında kaldım hangisini önerirsiniz...
  8. Ufrock

BLADE - 5600 Alınır mı ?

https://www.gaming.gen.tr/urun/212613/blade-5600-amd-ryzen-5-5600-asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Anakartı b550m-e yapıp bu sistem alınır mı yayın açmak veya oyunları 1080 p ultra oynamak istiyorum işlemci soğutucusuna gerek var mı ...
  9. Ufrock

AMD Ryzen 5 5600 ve RX 6800 Darboğaz yapar mı ?

https://www.gaming.gen.tr/urun/204927/mantis-6800-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-tuf-rx-6800-gaming-oc-16gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ 1-Dostlar 1080p için bu sistem darboğaz yapar mı ? 2-İşlemciyi 5 5600 X yükseltsek yeterli olur mu bunun için ?
  10. Ufrock

Ekran kartım fazla ısınıyor yardımcı olur musunuz ?

Bilgisayarım Acer NITRO N50-610 fan ayarlarından cpu nın derecesini düşürebiliyorum ama gpu fanını fullesem bile halo infinite oynarken ayarların hepsini low yapıyorum yine de 83 derece ortalama da kalıyor ekran kartı kullanımını %50 civarında gösteriyor 8 gb ram var pc de acaba ondan dolayı mı...
  11. Ufrock

Donanım Arşivi Forum Özel Bilgisayar

@Abdullah Hacıgül Reis foruma özel olacağını söyledin fiyat aralığı yaklaşık ne kadar olur teşekkürler.
Top Bottom