Arama sonuçları: *

1. Tsubaran

🔥İndirim Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,4L 879 ₺ Amazon TR

Hiçbir şey için beklenemez artık. Maalesef.
  2. Tsubaran

Android Apk Yükleye basınca kayboluyor.

arkadaşlar merhaba. Telefonum mi9t pro. Format attım tekrar birkaç apk yükleyeyim dedim ama ne olduğunu bir türlü anlayamadım. Apk'ya basıp yükle diyorum kayboluyor. Ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 1679093478 Gif olarak eklemeye çalıştım ama olmuyor galiba.
  3. Tsubaran

🔥 Bu geceden itibaren benzine büyük zam geliyor!

Dünya geneli mecburi durumlar dışında bir kontak kapatma yapılabilse keşke. Sanal brent petrol ve Londra gaz yağı fiyatları ile oynuyorlar resmen. Tabi bir de dolar var 19'lara dayanmış.
  4. Tsubaran

Autocad, Photoshop ve CS6 Kaldırabilecek laptop önerebilir misiniz?

Arkadaşım için sordum ben de tam bilmiyorum.
  5. Tsubaran

Autocad, Photoshop ve CS6 Kaldırabilecek laptop önerebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi bir laptop lazım. Macbook'ta olabilir.
  6. Tsubaran

Çözüldü✓ Bios ram mhz ayarları

Aynı sorunu yaşadım ne yapsam da düzelmedi. Cpuz'den baktım sorunsuzmuş. BIOS niye bilmiyorum 2666'da kaldı benim.
  7. Tsubaran

Çözüldü✓ Bios ram mhz ayarları

Cpuz indir orada ram kaç mhz çalışıyor kontrol et. 1600 yazarsa tamamdır yarısı görünür orada.
  8. Tsubaran

Bugün asgari ücret açıklanıyor !

Son bir ayda her şeye zam geldi asgarî zammı mi yapılmıştı hocam? Neyse boşver az kaldı seçime. Ne desek boş
  9. Tsubaran

E ne olacak? Yıl içinde zaten her şeye her an zam geldi bunun sorumlusu da mı asgari ücret hocam? Alım gücü düşüyor buna çare düşünmek yerine asgariye sallamak neyin kafası anlamıyorum. Keşke asgarî sabit kalsa hep, alım gücümüz düşmeden.
  10. Tsubaran

Reyyyyisimiz 9 çok demiş 8'in bir tık üstü hayırlı olsun ama azıcık tık.
  11. Tsubaran

❌İndirim Bitti! DeFacto Erkek Bağcıklı ve Fermuarlı Tırtıklı Taban Kış Suni Deri Bot 199,79TL

De facto bot mu alınır arkadaşlar kendinize gelin.
  12. Tsubaran

🔥İndirim ADATA PREMIER 64 GB 80MB/S Hafıza kartı 78 TL (ADAPTÖRLÜ)

Epeydir bekliyordum aldım bir tane teşekkürler hocam.
  13. Tsubaran

🔥İndirim Komili Ayçiçek Yağı Dar Ağız, Pet Şişe, 4 Lt - 103.90₺

Terbiyeni bozma maymun çocuğu. Kişiye Özel koda konu açmışsın bir de ahkâm mı kesiyorsun? Yazık boş kafana.
  14. Tsubaran

🔥İndirim Komili Ayçiçek Yağı Dar Ağız, Pet Şişe, 4 Lt - 103.90₺

Ee bize ne faydası var neden açtın ki konuyu?
  15. Tsubaran

Çözüldü✓ AMD RX6700xt için hangi marka daha iyi?

Asus 5 aydır kullanıyorum sorun çıkmadı hocam.
  16. Tsubaran

AMD EKRAN KARTI KULLANIP SORUN YAŞAMAYAN VAR MI?

4 aydan fazla oluyor Rx 6700 xt kullanıyorum sorun yaşamadım.
  17. Tsubaran

Gaming Gen.tr güvencesi

Alan alsın bu siteden. Umarım sorun çıkmaz çünkü çıktığı zaman işiniz çok zor. İyi forumlar.
  18. Tsubaran

Gaming Gen.tr güvencesi

Kes lan fanboy. Bana çektirdiklerini açtığım konulardan bulabilirsin. Gevşek. 1667843244 İlla ki bir yerlerden bulursun. Ama alacağım diyorsan bir şey demem. Müşteri memnuniyeti sıfır.
  19. Tsubaran

Gaming Gen.tr güvencesi

Bu siteden ben olsam almam. Ben aldım pişman oldum. Kürdan bile almam artık bu siteden.
Top Bottom