Arama sonuçları: *

• Users: MiFi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MiFi

Yardım Apu Sisteme Ekran Kartı

DONANIM ARŞİVİ V4.5 ÖZELLİKLERİ Asus Prime B450M-K II AMD Ryzen 5 5600G Gskill Ripjaws 16GB (8+8) 3600MHz CL18 Kioxia 500GB NVMe M2 SSD Corsair CV550 550W 80+ Bronze Corsair Spec Delta RGB Sistemim budur. Ekran kartı almayı düşünüyorum. Darboğaz yapmıcak bi ekran kartı önerir misiniz? . Bu arada...
  2. MiFi

Akşam Telefon alcam (ÖNERİ)

6-7K bütçe 2 Tane telefon alıcam . Pek araştıramadım, Xiamoi Redmi note 10 almayı düşünüyorum fikirlerinize açığım hangi telefonu önerirsiniz?
  3. MiFi

(Spor Salonu) Kulak Üstü kulaklık önerisi

Kablosuz Kulak üstü kulaklık Önerilerinizi bekliyorum. Spor salonunda kullanıcam. Bütçe 1000 TL civarı .
  4. MiFi

Biosa Giremiyorum Asus prıme b450M-Kll

3600 mhz Ram kullanıyorum ama 2133mhz kullanımda. Biosa girip yükselticem lakin Dell tuşuna bastığımda _ _ Çıkıyor sonrada bilgisayar açılıyor. Gelişmiş seçeneklerden girdiğinde ise UEF Seçeneği çıkmıyor. Biosa nasıl giricem?
  5. MiFi

Biosa Giremiyorum Yardım

Arkadaşlar biosu güncellemek istiyorum cap dosyasını indirip usb ye attım Bios ekranına girmek için Dell tuşuna bastığımda siyah ekran açılıyor _ _ Böyle oluyor. Gelişmiş seçeneklerden girmek istediğimde ise *Başlangıç onarma *Başlangıç ayarları *Komut istemi *Güncelleştirmeleri kaldır *sistem...
  6. MiFi

Bu Sistemle Bu Monitörden Tam Verim Alabilir Miyim?

Arkadaşlar bu sisteme sahibim.( Apu bir sistem) Bu monitörü almaya karar verdim. Sistemim ile bu monitörden tam verim alabilirmiyim? Herhangi bir uyumluluk sorunu, problem yaşarmıyım?
  7. MiFi

Laptopum WiFi Görmüyor

Laptopum bütün WiFi'leri görmüyor. 3 gün önce başıma geldi o gün uğraşamadım kapattım ertesi gün baktığımda düzelmişti. Dün tekrar aynı sorunla karşılaştım bugünde aynı sorun devam ediyor. İnternetten 1-2 çözüm buldum onlar işe yaramadı. (Konuya hakim arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...
  8. MiFi

PC Hocası GG3 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

https://www.gaming.gen.tr/urun/80928/pc-hocasi-gg3-amd-ryzen-3-4300ge-16gb-ram-250gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Aldım bence gayet uygun. Piyasa malum Apu sistem almaya yönlendim. İlerleyen zamanlarda 1660 süper felan çekerim belki piyasa düzelene kadar idare edicez. Sistem hakkında ne...
  9. MiFi

Monitör Kampanyası Duymayan Kalmasın

Fiyatı çok iyi güzel kampanya Kullanan varsa deneyimini yazabilirmi?
  10. MiFi

Göz sağlığım tehlikede mi?

Arkadaşlar bazen 2 saat bazen 5 saat bilgisayarda takıldıktan sonra gözlerimin içi büyük benek şeklinde kırmızı oluyor. Şahsen bir sorun yaşamıyorum.. Sadece bilgisayar oynama gözlükleri varmış mavi ışıkmı ne koruyormuş alıp kullansan işe yararmı. Yada direk doktoramı gitsem direkde gidememki...
  11. MiFi

Monitörü nasıl test edebilirim?

Arkadaşlar şuanki piyasanın hali malum sistem almak için Abdullah abiyi bekliyorum. Bu sırada eski bilgisiyarımda idare ediyorum lakin artık monitörü felan alıyım diyorum. Şuanki bilgisiyarımda Lolde 90 fpsden fazla alamıyorum. Pek bilgim yok hz testi felan nasıl olucak? Ölü piksel testi nasıl...
  12. MiFi

Piyasa Düzelir mi? Pişmanım

Ocak ayında 500 TL eksiğim var diye alamadığım sisteme bak çıldıracam keşke 1.fotoğraftakini alsaydım zamanında. Fotoğraflar ocak ayından gözyaşım pıt kalbim çatTtırTTt. Sizce piyasa bu haline er yada geç geri dönecekmi? Piyasa Ne zaman düzelir?
  13. MiFi

5 Yıllık Laptobum Yanıyore

5 Yıldır Günde ortalama 8 Saat çalışıyor. Lolde ortalama 70 fps alıyorum. Şimdi Laptobumu oyunda girdikten 25 dk sonra fazla ısındığından kapandığını farkettim. Bi baktım 7li fanımın fişi çıkmış herneyse bu fan çalıştığı sürece ısınmıyor ve herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Laptobun içini hiç...
  14. MiFi

7300 TL Alınabilecek En İyi Sistem

İşlemci : Ryzen 5 3600 Anakart : Asus tuf b450 pro Ekran Kartı : Asus tuf gaming 1650 Super ASUS TUF GAMING GT301 3 adet ARGB Fanlı TEMPERED GLASS Kasa ADATA 16GB (2 adet 8GB) 3200MHz Bellek FSP Hyper K 600 600W 80+ Güç kaynağı KINGSTON A400 240GB M.2 500-350MB/s SSD 7308 TL...
  15. MiFi

144hz monitör tavsiyeleri

Aşağıdaki monitörü almayı düşünüyorum. Sizinde fikirlerinizi öğrenmek istedim ve birkaç sorum var. IPS panelde 1 ms yok (1ms yazanlar yalan) diyorlar doğrumu? 27 inç monitör almayı düşünüyordum ekran takibi zor oluyor gibi bişiler diyorlardı doğrumu kullanan birisi varsa memnunmu? Daha iyi...
Top Bottom