Arama sonuçları: *

• Users: Egoo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Üniversite için tablet önerisi

Merhaba fizyoterapi ve rehabilitasyon okuyorum tablet alıp notları ordan almayı düşünüyorum 2 tablet arasında kaldım sizce Huawei MatePad Pro ve iPad Air arasından hangisini almalıyım ya da sizin başka öneriniz var mı bu fiyatlar arasında
  2. E

1500 TL ye kadar klavye önerisi

max 1500 TL ye kadar klavye önerir misiniz 1697729041
  3. E

Al Life uygulamasını xiaomiye nasıl indirebilirim?

Merhaba huawei freebuds 5i aldım al life uygulamasıyla daha detaylı kullanabiliyorum sanırım ama telefonum xiaomi olduğu için nasıl indireceğimi bilmiyorum bilgisi olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim
  4. E

2k bütçem var kulaklık önerir misiniz

Merhaba gaming kulaklık arıyorum 2k bütçem var daha valorant oynuyorum önerilerinizi bekliyorum
  5. E

İstinye Üniversitesi Vs Haliç Üniversitesi Hangisi Daha İyi

Merhaba üni tercihlerinde istinye ve haliç üniversitesini yazmayı düşünüyorum fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü istinyenin anlaşmalı olduğu hastaneler olduğu için o daha mantıklı geliyor aslında peki siz bu iki üniversite hakkında ne düşünüyosunuz
  6. E

Max 15k Laptop Önerisi

Merhaba ders ve slayt hazırlamak için laptop arıyorum çok ağır oyunlar oynamam max sims seviyesi olur 15k bütçem var laptop önerir misiniz
  7. E

max 10K telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar max 10k bütçem var telefon alıcam aslında aklımda s20 fe vardı ama 12-13k oldu 10k ya performans olarak onu aratmayacak işlemci olarak ve kamera olarak iyi bir telefon öneriniz var mı çok fazla oyun oynamam sadece 1-2 tane yüklü olur bataryası da biraz iyi olsa güzel olur...
  8. E

Sizce bilgisayarımda RDR2 oynanır mı

Merhaba arkadaşlar indirimlerden sonra rdr2 almayı düşünüyorum sistemim açıklamada yazıyor sizce alsam zevk alır mıyım düşük ayarlarda oynamak istemiyorum açıkcası
  9. E

Sizce bu mouselerden hangisi daha iyi

Merhaba arkadaşlar şuan gamepower ursa kullanıyorm ama sanırım kabloda temassızlık var sürekli algılamama hatası veriyor yeni mouse arıyorum ellerim çok büyük değil daha çok valorant oynuyorum tutuş şeklim palm grip önerilerinizi bekliyorum eğer 300-350 TL olan mouse ile 400 TL olan mouse...
  10. E

Max 400 TL mouse önerisi

Merhaba arkadaşlar şuan gamepower ursa kullanıyorm ama sanırım kabloda temassızlık var sürekli algılamama hatası veriyor yeni mouse arıyorum ellerim çok büyük değil daha çok valorant oynuyorum tutuş şeklim palm grip önerilerinizi bekliyorum eğer 300-350 TL olan mouse ile 400 TL olan mouse...
  11. E

Max 600TL kulaklık önerisi

Merhaba 600TL bütçem var belki biraz daha üstüne çıkabilirim gaming kulaklık önerisi olan var mı birde mouse lazım onun için yeni konu açmak istemedim onda da max bütçem 400 TL
  12. E

Max 700 TL antrenmanda giyilecek spor ayakkabı önerisi

Merhaba arkadaşlar spor salonuna gidiyorum hem orada hemde dışarıda giyilecek bez gibi rahat spor ayakkabı arıyorum max 700 TL olsa iyi olur tabanı rahat olsa ve dışarıdan güzel dursa çok iyi olur teşekkürler şimdiden
  13. E

Bu iki bilgisayarı takaslamak mantıklı mı sizce

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-orta-duzey-fiyatlar-icin-inanilmaz-gaming-sistem-1046931395/detay...
  14. E

Ucuz Oyuncun Gibi Siteler Güvenilir Mi?

Merhaba steamde falan fiyatlar pahalı geldiği için böyle sitelere bakmayı düşündüm ucuz oyuncumu gördüm ataberk doğan falan takip ediyor biraz aklıma yattı sizce güvenilir mi böyle sayfalar ömür boyu garanti verdiklerini söylüyorlar daha önce alışveriş yapan var mı?
  15. E

Yakın Kız Arkadaşa Ne Hediye Alınabilir

Merhaba çok yakın bir kız arkadaşım var 1 hafta sonra doğum günü ona hediye almayı düşünüyorum aklımda kolye almak vardı aslında ama erkek arkadaşı var kolye almam pek mantıklı olmaz gibi başka hediye önerisi olan var mı
  16. E

8000-8500 TL arası laptop önerisi

Merhaba kendime bir laptop almayı düşünüyorum bütçem belirttiğim gibi 8-8,5k sims gibi ufak oyunlar ve üniversite için düşünüyorum siz hangi bilgisayarları önerirsiniz
  17. E

Max 9K telefon önerisi

8-9k bütcem var kamerası ve bataryası iyi olsun arada oyunda oynarım böyle bir telefon öneriniz var mı
  18. E

Aşşağıdaki telefonlar arasında kaldım sizce hangisi

Yeni telefon almayı düşünüyorum aşşağıda olan telefonlar arasında çok kararsız kaldım sizce hangisi almalıyım kamera batarya çok önemli benim için https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-note-10-lite-128-gb-xiaomi-turkiye-garantiili-p-HBV00000TOMQB?magaza=BPYTEKNOTİK...
  19. E

Max 6-7k telefon önerisi

Yeni bir telefon alıcam 7k dan biraz daha fazla olabilir belki oyun çok oynamıyorum arada girip bakıyorum sadece pese falan daha çok kamerası ve bataryası önemli birde 128 gb olsa çok iyi olur telefon öneriniz neler bu özelliklerle
  20. E

Anneler günü için hediye önerisi

Merhaba anneler gününde hediye bakıyorum max 1k bütçemiz var kettle,ütü,kahve makinası aklımızda var unların arasından 1k ya önerebileceğiniz ürünler varsa linkini atar mısınız
Top Bottom