Arama sonuçları: *

• Users: emiragacci
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. emiragacci

Asus Rog Strix G18 vs M2Pro Macbook Pro

Merhaba arkadaşlar grafik tasarım ve animasyon için dizüstü bilgisayar arayışındayım bütçem; https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g18-g814ji-n6142-intel-core-i9-13980hx-16-gb-1-tb-ssd-rtx-4070-240-hz-freedos-18-qhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003VB1D6...
  2. emiragacci

Grafik tasarım ve animasyon için 60-70 bin arası laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar, grafik tasarım okuyorum ve masaüstü bilgisayarımı satıp okulda rahat edebilmek için güzel bir laptop almak istiyorum sizce 60-70 bin arasında bütçeye ne alabilirim ve Apple almak mantıklı olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  3. emiragacci

Grafik tasarım için macbook vs windows

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 50-60 bin TL bütçem var grafik tasarım okuyorum fakat Macbook ve windows bir bilgisayar arasında kaldım grafik tasarım okuduğum için web tasarımdan animasyona kadar kapsamlı derslerim var fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. 1692038869 güncel
  4. emiragacci

50.000 TL'ye grafik tasarım ve animasyon için bilgisayar önerisi

Merhaba arkadaşlar, grafik tasarım öğrencisiyim 2019 yılında almış olduğum masaüstü bilgisayarım artık programlarda yetersiz geliyor ve bundan ötürü yeni bilgisayar almaya karar verdim fakat laptop ve masaüstü almakta çok kararsızım okulda geçtiğimiz sene ödevlerimi arkadaşlarımın laptoplarından...
  5. emiragacci

ASUS Tuf 1660ti muadili

Merhaba arkadaşlar ekran kartım için değişim/iade raporu çıkacak tüketici danışma hattına sorduğumda ürününüzün aynısı üretilmiyorsa iade yapılır yada siz mağaza ile anlaşarak değişim isteyebilirsiniz dedi ben ürünü itopyadan aldım ve Tuf 1660ti üretilmiyor acaba bana 1660 süper yada muadilini...
  6. emiragacci

Asus tuf 1660 ti Ekran kartını garantiye yolladım

Selamlar arkadaşlar bugün 1660 ti ekran kartını ups kargoya teslim ettim bildiğiniz üzere bu ekran kartları çok ısınıyor ve 86-89 derecenin altına inmiyordu sizce Asus tarafında neler yapılır bu soruna fikriniz var mı?
  7. emiragacci

Voice Meeter sistem seslerini olduğu gibi mikrofona aktarıyor

Merhaba arkadaşlar Voice Meeter uygulamasında sesi yükseltmek adına ayarlar yaptım ancak mikrofon müzik, konuşma vb. şeyleri olduğu gibi alıyor. Mikrofon dinleme falan da kapalı, sizce ne yapabilirim?
  8. emiragacci

Asus Tuf 1660 Ti Garantiye yollama

Selamlar arkadaşlar bende bir hata ederek geçtiğimiz sene Asus Tuf ekran kartı aldım Ekran Kartım ilk başlarda HDMI kablosu ile bağladığım için bir ısınma sorunu oluşturmuyordu sonrdan Display port ile kullanmaya başladım ve Ark oyununda daha karakter ekranındayken ekran kartım tam güç fan açtı...
  9. emiragacci

SS ARCTİS 1 VS Razer TİAMAT V2 .2

Merhaba arkadaşlar 400 TL bütçem var bu iki ürün arasında kaldım tavsiyeniz var mı? https://www.itopya.com/razer-tiamat-22-v2siyah-analog-gaming-kulaklik/ https://www.itopya.com/steelseries-arctis-1-oyuncu-kulakligi/
  10. emiragacci

Razer Tiamat 2.2 v2 alınır mı

Merhaba arkadaşlar 400TL Bütçem var, sizce kulaklık nasıldır yada sizin önerebileceğiniz başka kulaklık var mı??
  11. emiragacci

Thermaltake Kulaklık

https://www.itopya.com/thermaltake-tt-esports-h200-rgb-gaming-kulaklik/ Merhaba arkadaşlar İtopyada indirimli şekilde bu kulaklığı buldum sizce nasıldır yada 300-350 arasında önerebileceğiniz kulaklık var mı??
  12. emiragacci

Gamepower Kulaklıkları alınır mı?

Merhaba arkadaşlar 300 TL bütçem var Gamepower mihawk modelini gördüm ama herkes gamepower rampage gibi markalar alınmaz diyor sizin fikriniz ne?
  13. emiragacci

300 TL Oyuncu Kulaklık Önerisi

Merhaba Arkadaşlar 200-300 TL arasında oyuncu kulaklık arıyorum tavsiyeniz var mı?
  14. emiragacci

XPG INFAREX M20 MOUSE ALINIR MI?

Merhaba Arkadaşlar sizce bu mouse alınır mı? https://www.trendyol.com/adata/xpg-infarex-m20-oyuncu-faresi-p-34924766?boutiqueId=411304&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.4
  15. emiragacci

Rampage Ultimate VS HYDRA R6

Arkadaşlar bu klavyeler hoşuma gitti hangisi daha iyi sizce birde 400 TL önerebileceğiniz klavye var m?
  16. emiragacci

400 TL KLAVYE ÖNERİSİ

Arkadaşlar Bu fiyata klavye arıyorum tavsiyeniz var mı?
  17. emiragacci

Saber RGB VS RAMPAGE ULTİMATE KB-R96

Arkadaşlar 300-350 TL arasında bütçem var bir klavye alacağım ve Gamepower saber ile Rampage Ultimate benim hoşuma gitti sizce hangisi daha iyidir ve bu fiyata sizin önerebileceğiniz klavye var mı?
  18. emiragacci

150 TL mouse önerisi

Bu fiyatlarda sağlam mouse arıyorum öneriniz var mı?
  19. emiragacci

100-120 TL arasında MOUSE Önerisi

Arkadaşlar bu fiyay aralığında kaliteli malzemkesi soyulmayacak mouse arıyorum.
  20. emiragacci

RED SWİTCH Mİ BLUE SWİTCH Mİ???

GAMEPOWER sersisinden Saber yada Ogre modelini almayı düşünüyorum ama blue ve red swtich farkları ne??
Top Bottom