Arama sonuçları: *

• Users: hakmer11
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. hakmer11

Pc Oyun Oynarken Reset Atıp Duruyor

Arkadaşlar selam, Bilgisayarımın özellikleri aşağıdaki gibidir. PUBG, LOL gibi oyunları oynarken Pc kendini kapatıp ardından açıyor. Ekran kartım PSU'dan 3 ayrı kablo ile besleniyor. Sebebi ile alakalı aklıma bir şey gelmiyor. 850W PSU ile sistemi besliyorum böyle bir şeyle neden karşılaşıyorum...
  2. hakmer11

Asus Rog Strix White 3080 Furmark Testleri

Arkadaşlar selam, 2. el ekran kartı alacağım, almadan önce funmark testi yapmak istiyorum ancak internette yeterli kıyaslama videosu/bilgisi bulamadım. Hangi koşullarda almalıyım? Dikkat etmem gereken nokta var mıdır? Örneğin:bios gibi. Destek olabilirseniz sevinirim :) not: kartı 2k da...
  3. hakmer11

Beyaz Sisteme Beyaz Ekran kartı aranıyooor

Arkadaşlar selam, görseldeki kasama beyaz 3 fanlı beyaz ekran kartı aranıyor bütçe ortalama 15k civarında. Model önerililerinizi paylaşabilir misiniz?
  4. hakmer11

Topladığım Sisteme birlikte bakalım

Arkadaşlar merhaba, Eşime beyaz temalı fiyat-performans bir oyuncu kasası toplamak istiyorum. Aynı zamanda bu kasada boş zamanlarda mining yapmayı düşünüyorum. Seçtiğim ürünlerin listesi aşağıda, önerileriniz var ise seve seve değerlendiririm. Lütfen yorumlarınızı paylaşın: Kasa ve PSU...
  5. hakmer11

LG 27GL83A-B vs Gigabyte G27Q

Arkadaşlar merhaba, LG 27GL83A-B vs Gigabyte G27Q monitörleri arasında hangisini tavsiye edersiniz ve neden ? Tecrübesi ve bilgisi olan arkadaşlar yorumlarını paylaşabilirlerse sevinirim...
  6. hakmer11

Beyaz Gaming Monitör Önerisi

Arkadaşlar merhaba, minimum 144 Hz, 1ms, IPS veya VA panel, 27 inç mümkünse curved olan (veya bu özelliklere yakın) BEYAZ oyuncu monitörü aramaktayım. Varsa yardımcı olabilir misiniz ? Aşağıda ki linkini bıraktığım ürün için bilgisi olan var mıdır ? DENVER GAMING MONITOR Şimdiden teşekkürler.
  7. hakmer11

6700XT Ekran Kartı Destek Aparatı

Arkadaşlar selam, Sapphire Pulse RX6700XT (2 fan) ekran kartımda fotoğrafta da görebileceğiniz gibi eğilme başladı. Bu sebepten dolayı destek aparatı almayı planlamaktayım. 2 farklı ürün buldum, bunlardan bir tanesi RGB'li diğeri ise RGB'siz. Anakartımın RGB'li ürünü destekleyip desteklemediğini...
  8. hakmer11

Hazır Beyaz Sistem önerisi

Arkadaşlar merhaba, Eşime beyaz temalı bir hazır sistem almak istiyorum. Ekran kartı 3060 ti olacak, beyaz olması şart değil ancak ne kadar ekleyebilirsek o kadar iyi. Aklımda ki sistemin linkini aşağıya bırakıyorum. Özelleştirme olarak coolermaster beyaz kasa, çift fanlı beyaz sıvı soğutma ve...
  9. hakmer11

Molecule Gaming Kripton GB Kasası alınır mı ? Hem gaming hemde mining için

Arkadaşalr merhaba, aşağıda ki linkte bulunan kasa sizce alınır mı ? Fiyat performans olarak, kurun her an artabileceğini ve asgari ücretinde zamlanacağını düşündükten sonra değerlendirip, fikirlerinizi paylaşabilir misiniz ? Kasayı eşime alacağım ve bilgisayarda bulunmadığımızda ETH mining...
  10. hakmer11

Ethermine Gas Price Limit hakkında

Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz gibi ETH'ye güncelleme geldi. Bu güncelleme ile ethermine.org sitesi üzerinde ödeme koşullarında da bazı seçenekler oluştu. Eklediğim görselde ki Gas Price limiti 10-500 GWei arasında seçilebiliyor. Gas price limit nedir, GWei nedir ? Bunun tek kart ile mining...
  11. hakmer11

Ethermine Yeni Ödeme Politikası

Arkadaşlar merhaba, ethermine havuzunda ki yeni ödeme politikası hakkında bilgisi olan arkadaşlar açıklayabilirlerse sevinirim. İlgili link: https://support.bitfly.at/support/solutions/articles/8000093291-ethermine-org-payout-policy-june-1st-2021 teşekkürler.
  12. hakmer11

AMD Gpu için en iyi ETH mining programı

Arkadaşlar merhaba, 6700XT GPU'm için en iyi mining programı hangisidir ? verimlilik ve optimizasyon olarak belirtir misiniz ? Birde hangi yazılımı seçtiğininizi neden ile yazmanızı rica ederim. 1 aya yakın phoenixminer kullanıyorum ancak ara ara gpu hatası veriyor, programı kapatıp açmam...
  13. hakmer11

Beyaz Gaming Monitör

Arkadaşlar merhaba, 144 Hz, 1ms, IPS panel, 24 inç mümkünse curved özellikleri olan (veya bu özelliklere yakın) BEYAZ oyuncu monitörü aramaktayım. Varsa yardımcı olabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.
  14. hakmer11

Molecule PC- 6700XT hazır sistemi

Merhaba, Linkteki sistemi almayı düşünüyorum. Fiyat-performans olarak nasıldır ? Bir süre miningde kullanmayı düşünüyorum ancak alma sebebim tamamen oyun oynamak. Moleculepc nasıldır, sistem nasıldır yorumlarınızı merak etmekteyim...
Top Bottom