Arama sonuçları: *

• Users: osaku
  • Order by date
  1. O

ps 4 kolu pc ye bağlayınca sarj oluyo ama bağlanmıyor

ds 4 xbox360 herşeyi yükledim olmuyor bazen bağlanıyor sonra tekrar sarj ediyor lütfen yardım edin
  2. O

ps 4 kolu sarj oluyor ama bağlanmıyor

ds4 xbox360 controller hepsini denedim ama olmuyor.Aygıt yoneticisinde gözükmüyor daha dün programsız çalışıyordu
  3. O

ps4 kolu şarj oıluyor ama pcye bağlanmıyor

ds4 xbox360 controller hepsini denedim ama olmuyor.Aygıt yoneticisinde gözükmüyor daha dün programsız çalışıyordu
  4. O

mssql server yardım.

Merhabalar ben istanbul aydın universitesinde okuyorumda okulda citrix gateaway uzerinden sanal bilgisayara bağlanıp ordan mssql bağlanıyorduk ama evdeyken denediğimde error 53 hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz
  5. O

universite de ödev sorunu

Ben istanbul aydın ünide okuyorum.bizde ödevler internet sitesine yükleniyor ben ödevi yükledim ama sitede gözükmüyor hocaylada konuştum bir şey yapamam diyor nereye şikayet edebilirim yada yapabilcek birşeyim varmı
  6. O

algoritma odevim için yardımcı olurmusunuz

müsaitsen gelebilirim
  7. O

atsana kanka ya ama daha erken atsan
  8. O

kanka boyle değil işte akış diyagramıu
  9. O

: 1’den 5’e kadar olan sayıların faktöriyelini bulup bunların çift olanlarını ekrana yazdıran programın satır kodunu ve akış diyagramını yapın
  10. O

Fifa oynarken pc reslemesi

pc yi yeni aldım pc bu https://www.gamegaraj.com/urun/hero-7a-kyber-4060ti/ bikaç yenileme var ama bu pcde fifa oynarken bi zaman sonra pc kapanıyor silik no signal yazısı ve tekrar açılıyor sorun ne olabilir garanti ye göndereyimmi gta da 10 15 dk da 64 dereceyi hiç geçmedi
  11. O

oyun oynarken pc kasması

Ayptir soylemesi ben 40 k parayı 144 Hz için vermedim garantiyemi yollasam
  12. O

oyun oynarken pc kasması

https://www.gamegaraj.com/urun/hero-7a-kyber-4060ti/ Monitör de Asus 279 Hz monjtor
  13. O

oyun oynarken pc kasması

4060 ti ryzen 5 7500f işlemci
  14. O

oyun oynarken pc kasması

yeni pc 500 gb yer var
  15. O

oyun oynarken pc kasması

oyun oynarken pc bazen ekran donuyor bazen direkt kapanıyor neden oluyodur garantisi var ama ugrasmak istemiyorum pc sistem amd ryzen5 7500f 4060 yardımcı olurmusunuz
  16. O

ayakkabı önerir misiniz?

günlük hayatta giyebilceğim ayakkabı önerir misiniz? 1500 e kadar yolu var
  17. O

kyk taahhüt onayladım mı

sağol
  18. O

kyk taahhüt onayladım mı

belge oluştur yok
  19. O

kyk taahhüt onayladım mı

arkadaşlar bana kredi çıktı onaylayıp onaylamadığımı hatırlamıyorum nasıl kontrol edebilirim kart geldi ziraatten
Top Bottom