Arama sonuçları: *

1. A

iPhone'larda Dokunmayı Geç Algılama Sorunu

Yakın zamanda ilk defa bir iPhone cihaz edindim. İnsan o kadar para verdikten ve iPhone'un hep kusursuz olarak görülmesinden sonra şaşırıyor bu hatalara. Telefonun ekranının orjinal olduğunu belirteyim. iPhone 12 Pro Hataları: 1-) Whatsapp yeni mesajları yüklerken kasıyor. Sabah...
  2. A

14000 TL Gaming Laptop Önerisi

Başlıkta yazan Acer aspire 7 yi aldik
  3. A

RTX 3050 tam performansında çalışmıyor.

8 gb daha ram alacağım sonuçları paylaşırım sizle de
  4. A

Ama verdiği fps berbat. Ekran kartına gerek duymuyor ama 50 fps veriyor. Tamamını kullansın 150 versin 1663838631 Yakın zamanda rdr2 deneyeceğim.
  5. A

Hayır hocam Minecraftta da denedim yine 30 civarında calisiyor ekran kartı. Ramden kaynaklı olabilir mi?
  6. A

ACER ASPIRE 7 8GB Single channel Ram Ryzen 5 5500U Rtx 3050 256 gb m2 ssd Tekrar merhaba. Bir önceki konumda bahsettiğim laptopu aldım. Sorum şu ki ekran kartım oyunlarda neden %30 40 civarında çalışıyor? Çok net bir örnek vererek anlatayim. GTA 5 oyununda 1080p Low ayarlara aldığımda Ekran...
  7. A

Teşekkürler ne yazık ki aldık artık. Baya üzüldüm indirimi görünce :(
  8. A

RTX ekran kartlı bir laptop almanın getireceği DLSS avantajını ve GTX 1650 nin çekirdek hızının 3050 den az olması biraz beni merakta bıraktı.
  9. A

https://www.epey.com/laptop/acer-aspire-7-a715-42g-r2gb.html Acer Aspire 7 Ryzen 5 5500U RTX 3050 Hayırlı forumlar herkese. Maksimum 14000 TL ye alabileceğim bir laptop arıyorum ve araştırmalarım sonucu bunu buldum. Bir arkadaşım U serisi işlemcilerin para kaybı olduğunu söyledi. Sizce bu...
  10. A

MAĞAZA İADE KABUL ETMİYOR.

Hijyen kuralı sadece kulakiçi kulaklıklarda geçerli diye biliyorum. İnternetten de bazı kişilerin iade edebildiğini görünce şaşırdım. Teşekkürler cevaplar için.
  11. A

MAĞAZA İADE KABUL ETMİYOR.

Muzikussu adlı siteden aldığım Behringer BH770 model kulaküstü kulaklığı, kalitesini beğenmediğim icin 2. günümde iade etmek istedim. Ve bana pandemi yürürlülüğü yüzünden iade alamayacaklarını söylediler. Ben de biraz araştırma yaptim ve böyle bir şey olmadığını gördüm ama hala almıyorlar...
  12. A

Xiaomi Redmi 9 Youtube videoları kasıyor.

Merhaba arkadaşlar. Redmi 9 telefonumda Youtube platformunda izlediğim 60 fps videolarda video kasıyor,donuyor. eskiden sadece 1080p60'ta kasardı ama artık 720p60'ta da kasıyor. Bir önerisi,çözümü olan var mı?
  13. A

Ana Konu Aliexpress 10 Dolar Kupon Nasıl Alınır

Evet ben yanlis seceenegi seçmistim iptal ettim sipraisi. Satıcı iptalı onayladigi zaman kupon yeniden geldi hesabıma
  14. A

X3440 ile GTX 750 darboğaz sorunu

Desteğiniz için teşekkür ederim. Sağolun
  15. A

örneğin ben valorantta 144 hz monitörde oynuyor olsaydım nasıl bir çözüm bulmamız gerekirdi? yani grafikleri düşük tutup fps'i yüksek tutmak için daha iyi bir işlemci mi gerekirdi?
  16. A

DDU progarmı ile mevcut sürücümü kaldırdım ve sizin de attıgınız sürüvüyü kurdum. Sorun çözüldü sayılır. Fortnite'da çözüldü ama Valorantta sorun çözülmedi 2 oyunun çözünürlüğü de 1024x768 kasma donma yok ama Valorantta gpu kullanımı %40 50 lerde geziyor ve ortalama 100 fps alıyorum. acaba...
  17. A

windows 10 pro sürüm 2004 kullanıyorum
  18. A

2x4 olmak üzere 8gb ramim var. işlemcim en fazla 63 64 dereceye çıkıyor. herşeyi kontrol ettim şimdi ekran kartının sürücüsünü güncellemeyi deniyeyim.
  19. A

Arkadaşlar xeon x3440 işlemcim var 3.7 ghz overclocklu. Ama hiçbir oyunda stabil olarak ekran kartının %99 unu kullandıgını görmedim. Valorant ve Fortnite oyunlarında sürekli değişiyor bazen %30 bazen %50 oluyor bazen %99 oluyor ama dediğim gibi hiçbir oyunda stabil %99 kalmıyor ve ani fps...
  20. A

X3440 overclock yardım (Çözüldü)

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Core Voltage ayarlarından Load Line Calibration ayarinı "Disabled" yaparsanız sorun çözülüyor.
Top Bottom