Arama sonuçları: *

1. Halilars53

Fitness 5X5 mi Split mi ?

Ben tabii ki görünüş istiyorum hocam ama güç olmadan görünüş olmaz diye bişey yok mu ?
  2. Halilars53

Fitness 5X5 mi Split mi ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle boyum 1.87 spora başladığım ilk 3 ay bilinçsizlikten 73kilo olmama rağmen skinny fat olduğum için zayıflamaya falan çalışıyordum, ilk 3 ay boş geçti ardından sporu bırakmak zorunda kaldım ve gerçek anlamda son 3 aydır ciddi anlamda beslenmeyi falan dinleyerek spor...
  3. Halilars53

Hangi vitamin supplementini almalıyım ?

Tamamdır, çok teşekkürler. 1673728226 Tamamdır, çok teşekkürler.
  4. Halilars53

Hangi vitamin supplementini almalıyım ?

Arkadaşlar fitness için zma alıcam onun yanında D vitamini, C vitamini, multivitamin, balık yağı bunlardab hangisini almalıyım? Yada başka ne önerirsiniz?
  5. Halilars53

Kreatin bozuk mu geldi ?

Anladım teşekkür ederim birde nerede saklamalıyım kreatini buzdolabına konulmamalıymış balkondaki dolaba koysam olur mu ?
  6. Halilars53

Kreatin bozuk mu geldi ?

Merhaba arkadaşlar ProteinOceandan yeşil elma aromalı kreatin almıştım, 4 5 gün önce geldi ama hasta olduğum için şimdi kullanmak nasip oldu, içini açtıktan sonra değişik bir formda olduğunu gördüm, direk toz gibi değil yani, fotoğrafını koyucam sizce bozulmuş mudur ? 1669817703 1669817722...
  7. Halilars53

Yanlışlıkla intel usb 3.0 extensible host controllerı kaldırdım

Tamam çözdüm biosa girip f5e basıp f10a bastım sonra driver booster ile indirdim şuan hiçbir sıkıntı yok.
  8. Halilars53

Hocalarım açılırken f8e basınca böyle bi ekran çıkıyor güvenli mod bu mu oluyor entera basınca pc açılıyor gene klavye mouse çalışmıyor. 1669472318 Fotoyu gönderemiyorum ama please select boot device yazıyor 2 seçenek var 1 ssdm 2de enter setup yazıyor internetten baktım güvenli moda girmek...
  9. Halilars53

Tamamdır arkadaşlar deniycem teşekkür ederim birde benim mouse bozulmuş direk o yüzden önce yeni bir mouse bulmam lazım.
  10. Halilars53

Nasıl yüklücem işte klavye mouse yok diyorum güvenli modda var sadece
  11. Halilars53

Evet hocam girdim şimdi ve çalışıyor klavye mouse ne yapayım şimdi?
  12. Halilars53

Güvenli mod nasıl açılıyor hocam yarın denerim şimdi kapatmak zorunda kaldım
  13. Halilars53

Arkadaşlar mausem basmıyordu basınca da basılı kalıyordu bende bu videoyu izledim Bu videoyu izlerken bakmiyodum tam da dinlemedim kaldır lafını duyunca direk kaldırdım sonra bütün usbler çalışmamaya başladı klavye mouse falan ben ne yapicam şimdi lütfen akıl verin
  14. Halilars53

Öneri Pc Çevrımdışı Oyun Öneri̇si̇

Aynen o da çevrimdışı
  15. Halilars53

Öneri Pc Çevrımdışı Oyun Öneri̇si̇

Crack indirirsen spidernan remastered akar sonra da miles morales oynarsın tadından yenmez.
  16. Halilars53

Fitnessla alakalı ne yapmalıyım ?

75-76 kiloyum 1.84 boyundayım 1666466103 Hocalarım yanlış yazmışım yağ oranim yüzde 17.70miş ölçümleri yanlış yapmışım kilom 75.50 falan ne yapiyim kardiyo yapıp karb azaltıp, protein arttırıp, kalori açığı mı yaratim yoksa kardiyo yapmayıp karb arttırıp proteini normal alıp kaloriyi arttırıyim...
  17. Halilars53

Yani fazla yemeye devam et diyorsun değil mi mi ?
  18. Halilars53

Beyler spora başlayalı 3 ay oldu. Beslenmemde günlük kalori ihtiyacına yaklaşık 300 kalori ekledim makrolara da uydum ve 3 ayda 4-5 kilo falan aldım vücudum da fotolara bakınca değişmiş gerçekten ama genetikten dolayı vücudumdaki yağ yüzüm ve boynumda çok birikiyor ve bu çok kötü bir görüntü...
  19. Halilars53

tavuk göğsünü yanlış mı yapıyorum ?

Tadı aşırı iyi hocam tavsiye ederim hem 6-7 dk falan sürüyor yapılması
  20. Halilars53

tavuk göğsünü yanlış mı yapıyorum ?

besin değerleri düşüyor mu peki, ?
Top Bottom